18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczone budynki [ zdjęcia zrobione przez użytkowników ]

Ra...........og • 2010-10-03, 23:50
Temat na zdjęcia pustostanów i opuszczonych budynków, które zwiedziliście Wy

Dom w lesie miejscowość Emilia koło Zgierza













Willa w miejscowości Rosanów, koło Zgierza





Więcej w komentarzach

p.s. temat jest na WASZE zdjęcia [ewentualnie zrobione przez znajomych], nie wrzucajcie zdjęć z opusczone.pl itp

kashan

2013-10-18, 20:36
k***A! nie da się wykminić jakiegoś sposobu żeby te wszystkie zdjęcia nie ładowaly się od razu wraz ze stroną? Robią sobie tutaj jakies instagramy z sadistica a ja musze czekać aż łaskawie załaduje mi się możliwość rozpoczecia ładowania filmiku. Tak, wiem, mam ch*jowy net ale cóż.. taki mam i pewnie nie jestem odosobniony!

kidi1

2013-10-19, 23:36
kashan napisał/a:

k***A! nie da się wykminić jakiegoś sposobu żeby te wszystkie zdjęcia nie ładowaly się od razu wraz ze stroną? Robią sobie tutaj jakies instagramy z sadistica a ja musze czekać aż łaskawie załaduje mi się możliwość rozpoczecia ładowania filmiku. Tak, wiem, mam ch*jowy net ale cóż.. taki mam i pewnie nie jestem odosobniony!



Sprzedaj Malucha i zainwestuj w internet :)

Captain's Burger

2014-03-05, 17:52
Zapowiedź materiału z wnętrza starego, opuszczonego młynu który dodatkowo został podpalony przez jakichś niedzielnych piromanów (lub meneli). Na video widać część budowli która uległa spaleniu.

Materiał własny, jak chcecie wincyj będzie wincyj :lol: .

Radysh

2014-03-05, 18:57
Dawaj, dawaj resztę.

Sam próbuję sobie przypomnieć,
gdzieśmy, kiedyś ze znajomymi, znaleźli niedużą kaplicę ewangelicko-augsburską.
Gdzieś w byłym Pilskim, blisko zachodniej części (byłego) Gorzowskiego...
Między Drawinami a nie pamiętam czym, ale w kierunku na Wałcz.

Pod podłogą (kaplicy) zerwane deski. Niżej rozkopane groby ze szczątkami umarłych.
Na terenie cmentarz, zniszczony całkowicie. Jedynie resztki nagrobków z datami,
przełomu 18xx/19xx r. Co ciekawe, część nagrobków przypominała jak żywo, żydowskie
macewy.

Niestety, było to w latach 90tych a mapę topograficzną z zaznaczonym owym miejsxem
(w pobliżu jakiejś spalonej osady) pożyczyłem jednemu gamoniowi. Mapa nie wróciła.

nightwood

2017-06-28, 21:02
Przejrzałem wszystkie, naprawdę sporo tego....
X