18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Opuszczone budynki [ zdjęcia zrobione przez użytkowników ]

Ra...........og • 2010-10-03, 23:50
Temat na zdjęcia pustostanów i opuszczonych budynków, które zwiedziliście Wy

Dom w lesie miejscowość Emilia koło Zgierza













Willa w miejscowości Rosanów, koło Zgierza





Więcej w komentarzach

p.s. temat jest na WASZE zdjęcia [ewentualnie zrobione przez znajomych], nie wrzucajcie zdjęć z opusczone.pl itp

Ra...........og

2010-10-04, 15:08
Ten Łysy Sk***iel napisał/a:

Obrazek

jesli to Ty,to ladne wyszlas :D



Sensy by wyglądałą raczej tak: :-P ;-)

bumcyb

2010-10-04, 15:16
@Cthulhu, w którym dokładnie miejscu jest ten dom na Emilii? Mieszkam na jej granicy ze Słowikiem i aż wstyd, że jeszcze się do tak obiecującej meliny nie wybrałam ;D

Ra...........og

2010-10-04, 15:19
bumcyb, niedaleko ronda - zjazdu z autostrady. Idz od ronda wzdloz torow tramwajowych (w strone zgierza) i znajdziesz po prawej taki zarośniety wjazd. Tamtędy dojdziesz do domu. Jęsli jesteś ładna i młoda to moge Cie zarpowadzić :P

freestylehomie

2010-10-04, 15:59
Widzę Sadole z okolic Zgierza : ) Pozdrowienia :D Przed rosanowem jest opuszczona dyskoteka, bodaj "arka", tam niezły rozpiździel też zawsze był : )
Na Kolejowej w samym już zgierzu też niezłe meliny są. Jak tylko dorwę aparat, to zuploaduję kilka fot !

Dr.Mengele

2010-10-04, 17:06
@freestylehomie :!: ale te meliny na kolejowej to domy mieszkalne :D one tak poprostu wygladają. Jak chcesz zobaczyc stare rozdupczone meliny (przedwojenne) to idz do Lasu na granicy Łódź-Zgierz. Tam jest mnoga ilość takich budynków. A co do arki to już tam nie można "zwiedzać" ta firma co buduje sie obok odkupila bodajze teren i pilnują zeby smieci ludzie nie wywozili.

pudel89

2010-10-04, 17:10
Jeśli są sadyści w Radomiu to na potkanowie jest poniemiecka parowozownia, którą warto tu wrzucić. Jak ktoś jest to niech da znać na pw albo za jakiś czas sam wrzucę zdjęcia jak się tam pojawię.

xmyszeczkaxd

2010-10-04, 17:41
Cholera jak mnie kręcą takie miejsca :mrgreen:
W Warmińsko-mazurskim nie mogę jakoś nic takiego znaleźć... :-/

pudel89

2010-10-04, 17:50
@up co ty gadasz. Na drodze Biala Piska - Szczuczyn znajdują się bunkry. Kiedyś stał tam czołg ale zaj***li ze dwa lata temu.

Jeżdzę w te okolice co roku więc w samych okolicach Pisza i Białej (zwłaszcza po tych lasach niedaleko poligonu) można znaleźć jeszcze pozostałości okopów umocnień itp.

xmyszeczkaxd

2010-10-04, 18:00
no taaa tylko mi nie o bunkry chodzi, bo w mojej okolicy jest ich sporo, mi chodzi o stare, opuszczone domy, szpitale, fabryki itp.

RudyNB

2010-10-04, 19:24

pudel89

2010-10-04, 19:26
I najlepiej żeby stary szpital psychiatryczny ze Stalkera przypominały :mrgreen: Jest dużo takich miejsc w Polsce, nawet całe miasteczka jakby dobrze poszukać

bumcyb

2010-10-04, 19:54
Jasne, że ładna i młoda :P Dzięki za info. Jeśli chodzi o Rosanów, to chyba nikt jeszcze nie wspomniał o 'szpitalu' - nie wiem jaki obecnie jest stan prawny, ale jeszcze 2 lata temu ostro się tam balowało. Znajduje się w lesie na granicy Rosanowa i Lućmierza, trzeba iść prosto (i potem chyba w lewo) drogą, na której stacjonują często atrakcyjne i jakże uczynne panie ;) , przy barze pod kogutem bodajże. A wie ktoś może co z La Boccą? Niby teren jest ogrodzony, ale jak jest faktycznie, można tam wejść jakoś?

Ra...........og

2010-10-04, 19:57
bumcyb napisał/a:

Jeśli chodzi o Rosanów, to chyba nikt jeszcze nie wspomniał o 'szpitalu'


zobacz pierwszy post i czy to czasem nie jest to, co nazwalem "willą"
bumcyb napisał/a:

A wie ktoś może co z La Boccą?


Ostatnio wiedziałem przewrocony płot, ale drzwi są chyba zamurowane

Fiflak

2010-10-04, 20:23
Prypeć - pażdziernik 2009









przy wejściu do kinoteatru:


to nie pamiętam:


przedszkole:






na tyłach fabryki "Jupiter" (fabryka uzdatniania plutonu):


panorana z dachu wieżowca (na horyzoncie feralny reaktor numer 4):
X