18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczona chata "Pokrętne KOLEJE losu" [PL]

addic7ed • 2017-05-30, 18:49
Tym razem postanowiłem zaserwować wam Sadole opuszczoną chatę, na którą trafiłem niedawno. Obiekt posiada ciekawą historię w tle (smutną), a także sporo przedmiotów w środku.
Coraz rzadziej trafiam do takich miejsc ponieważ przeważnie są rozkradane do zera.
Stan domu jest zły. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że się zwali. Szkoda go, ale tak to jest gdy spadkobierców (tak się dowiedziałem od mieszkańców miejscowości) jest wielu, i walczą ze sobą od lat...

Nie będę się tu rozpisywał na temat samej historii domu, jak ktoś będzie chciał ją zgłębić, to zajrzy do mnie na fanpage gdzie opisałem ją dokładnie.

Będzie sporo zdjęć.


######
Miłośników opuszczonych, zapomnianych lokalizacji, którzy chcieliby zapoznać się z resztą moich albumów zapraszam na:

https://www.facebook.com/Addic7edEmpire/












wilkoala

2017-05-30, 18:59
Swietne zdjecia, potrafisz.

masterwow

2017-05-30, 20:14
na radiu jakieś alko, bo dziwne że przez lata, mróz nie rozsadził butelki. Zajebiste zdjęcia

Res0r

2017-05-30, 20:20
Coś tam jest odpicowane... Część z tych przedmiotów jest nie do ominięcia przez złomiarzy, ten liścik bardzo dobrze (aż za dobrze) zachowany (a miałem okazję widzieć gazety z II WW pochodzące z miejsc raczej hermetycznych i wyglądały gorzej), jakiś taki brak dewastacji przez różnego rodzaju element - a to jest nieuniknione niemalże przy każdym pustostanie.
Ale to tylko moje takie spostrzeżenia - może i mylne. Autorowi gratuluję pasji.

addic7ed

2017-05-30, 20:28
masterwow napisał/a:

na radiu jakieś alko, bo dziwne że przez lata, mróz nie rozsadził butelki. Zajebiste zdjęcia



Nie sprawdzałem co, ale bankowo na bazie ALKO :)

Res0r napisał/a:

Coś tam jest odpicowane... Część z tych przedmiotów jest nie do ominięcia przez złomiarzy, ten liścik bardzo dobrze (aż za dobrze) zachowany (a miałem okazję widzieć gazety z II WW pochodzące z miejsc raczej hermetycznych i wyglądały gorzej), jakiś taki brak dewastacji przez różnego rodzaju element - a to jest nieuniknione niemalże przy każdym pustostanie.
Ale to tylko moje takie spostrzeżenia - może i mylne. Autorowi gratuluję pasji.



Listy, dokumenty były w kopertach w szufladach. Musiały się dobrze zachować :) Chata ostała się tylko dlatego, że to wieś, a wokół domy i jeden drugiemu na ręce patrzy. To takie moje spostrzeżenia... Wiem ponieważ gdy tylko się pojawiłem to autochtoni zaczęli się interesować. Dlatego miejsce nazywam perełką ponieważ mimo ruiny, to "fantów" i inspiracji foto jest full :)

wilkoala napisał/a:

Swietne zdjecia, potrafisz.



Serdeczne dzięki :)

do...........ka

2017-05-30, 20:33
Winszuję i czekam na więcej.

addic7ed

2017-05-30, 20:36
dobra.wróżka napisał/a:

Winszuję i czekam na więcej.
















do...........ka

2017-05-30, 20:38
Up, teraz, to już przesadziłeś ;-) Piękne!

piernik01

2017-05-30, 20:48
MISTRZOSTWO świata. Naprawdę.

ws...........33

2017-05-30, 21:23
Kurde miałem taki sam wózek, a takie radyjko na strychu mam. Szkoda kapkę tego.

wilkoala

2017-05-30, 21:24
Według mnie najlepsze zdjęcie nr3 z tematu:
Ogólna dewastacja, wózek dziecięcy-samochodzik i kolor na zasłonie, jakby nic się nie stało.

ho...........zo

2017-05-30, 22:26
Były tam jakieś cenne rzeczy? Zaj***łeś coś? Bo ja bym zaj***ł i sprzedał.

addic7ed

2017-05-30, 22:46
Nie zabieram tego co nie należy do mnie.