18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Opowieści pana Smroda

ka...........as • 2014-12-15, 00:46
Dlaczego wiele osób uważa, że Islam to gówniana religia?

Bo w islamie wszyscy modlą się w kierunku kibla.









"Kibla" - kierunek modłów w Islamie.
Słabe to wywalić. Materiał własny, wystękany podczas lektury Koranu na... :kloc:

jaxx_xd

2014-12-15, 01:28
Gazetę, książkę, krzyżówkę, skład pasty do zębów, ale k***a koran?... ...A w ogóle to kto normalny w domu ma i czyta koran?

ka...........as

2014-12-15, 01:53
@up
Pożyczony.
Trzeba poznać swojego wroga.

BongMan

2014-12-15, 02:26
@up
Racja. Zawsze mnie ciekawiło co oni widzą w tych kozach... Sprawdzisz to dla mnie? :D

ka...........as

2014-12-15, 03:16
@Up.
Ohyda.
Ani kozy ani kraby.

oc...........ki

2014-12-15, 03:41
jaxx_xd napisał/a:

Gazetę, książkę, krzyżówkę, skład pasty do zębów, ale k***a koran?... ...A w ogóle to kto normalny w domu ma i czyta koran?



k***a, a jak ty chcesz walczyć z islamem jak nie poznasz ich od podszewki ???
rozumiem, że ty zostałeś zakwalifikowany przez WKU jako "mięso armatnie"

Dziku11

2014-12-15, 08:37
jaxx_xd napisał/a:

Gazetę, książkę, krzyżówkę, skład pasty do zębów, ale k***a koran?... ...A w ogóle to kto normalny w domu ma i czyta koran?



Na przykład ja i wcale nie uważam, że problemy z arabami są spowodowane dogmatem religii. To wynika raczej przez fakt, zdecentralizowania władzy duchowej tej religii i wprowadzaniu wielu znaczeń koranu. Dlatego, też paru debili na całym świecie (przywódców duchowych danej islamskiej społeczności uściślając) W odpowiedzi na wojnę jaką prowadzi NATO namawia do Dżihadu i Kitalu. I bardzo dobrze niech się bronią, ktoś wysyła wojska i morduje niewinnych a ktoś wybucha w metrze obładowany materiałami wybuchowymi i morduje tym samym również niewinnych. Wszystko działa we dwie strony a cierpią na tym niewinni. Poza tym, też nie rozumiem czemu tu tak wiele nienawiści do nich? Jak by mi ktoś mógł wytłumaczyć to bym był bardzo wdzięczny.

Pa...........li

2014-12-15, 10:32
Radwan masz rację, ale łatwiej jest myśleć w stylu "o, j***ne islamisyczne gówno pie**olone, ch*j ch*j" niż zastanowić się nad genezą tego gówna, skąd to się wzięło itp dlaczego w dużej mierze wszystko wina amerykanów i sowietów

widziałem kiedyś, chyba nawet tutaj na gimbasticu, porównanie dzisiejszego egiptu czy jakiegoś kraju islamistycznego z latami 60' i zgadnij co,
fajne arabeczki zadbane z torbami z zachodnimi markami, wyglądało to trochę jak młodzież w filmie 'żandarm w saint tropez' a tego pie**olonego islamu na horyzoncie nawet nie było, a wszystko się zj***ło przez chciwość zachodu na tanie paliwko,
islam to reakcja na politykę bandziorów z ameryki, lecz nie każdy zdaję sobie z tego sprawę

zip0

2014-12-15, 10:43
@jaxx_xd

ty prostacki lemingu. Jesteś tak przygnębiająco tępy, że aż strach. Mein Kampf pewnie też jest be i o ruchu ciał niebieskich Kopernika też?

A.M.G.

2014-12-15, 10:45
Katolik chcąc zwrócić się do Boga unosi wzrok ku górze. Wyznawca islamu natomiast w górę wypina d*pę.

soadfan

2014-12-15, 10:47
W sumie jak przeczytałem wytłumaczenie to zrobiło się śmieszne

Vendetti

2014-12-15, 10:59
I właśnie dlatego komicy nie robią zbyt wielu żartów o Islamie - bo jedyny sposób, by były śmieszne, to wytłumaczenie ich sensu, bo większość białych nie ma czasu zajmować się nazwami poszczególnych zjawisk/rytuałów/itd. w islamie. Zbyt zajęci zarabianiem.

qwachu

2014-12-15, 11:12
Dziwne, że ktoś pożyczył niewiernemu święta księgę, której podobno niewierni nie mogą dotykać (pewnie z obawy przed tym, że mogliby obalić tam co nieco) :)