18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opowieść kierowcy TIRa

Kotekmłotek • 2011-02-26, 20:27
Jadę z Opola do Częstochowy i widzę gościa łapiącego okazję. Zatrzymałem się, a on mówi, ze bardzo potrzebuje podwózki i że nie ma grosza, i czy bym mu nie pomógł. Zabieram go, sadzam obok siebie i zaczynamy luźną rozmowę. Od słowa do słowa wychodzi na to, ze gość właśnie wyszedł z więzienia, gdzie spędził parę lat za rozboje, napady itp. Zrobiło się nieswojo, nawet zacząłem się nieco bać. Ale patrzę, a tu jeszcze jeden koleś łapie stopa, więc, pomyślawszy, że tamten nic mi nie zrobi przy świadku, przesadziłem pasażera na tylną kanapę, a nowego zaprosiłem na miejsce obok siebie. No i jedziemy, rozmawiamy, jest ok.

Po jakimś czasie koleś z boku (drugi wsiadający) wyciąga odznakę, blankiecik i mówi, ze jest policjantem, a ja dostaję mandat 300,- zł i ileś tam punktów, bo tu i tu przekroczyłem prędkość, tyle a tyle razy wyprzedzałem na skrzyżowaniu i jeszcze coś tam, i jeszcze coś tam. Tak mnie zaskoczył, że, niewiele myśląc, przyjąłem mandat, oczywiście wściekły do czerwoności. Chwilę później gliniarz każe się wysadzać. Nic nie powiedziawszy, wysadziłem go tam, gdzie chciał i nadal czerwony pojechałem dalej. Po niedługim czasie gostek z tylnej kanapy, dotychczas milczący, prosi, abym go wyrzucił tam i tam. Kiedy wysiadał, wyjął portfel i daje mi trzy stówy.

Ja na to:
- Przecież umawialiśmy się, że podwiozę pana za darmo, nie chcę tej forsy.
On odpowiada:
- Bierz pan, będzie na ten mandat.
Ja na to:
- Ale jak to? Przecież mówił pan, że nie ma pieniędzy. Poza tym to był mandat dla mnie i przecież nic panu do tego.
A on:
- Chciał pan być uprzejmy? Życzliwy? Podwozi pan człowieka z dobrego serca, a ten bydlak mandat panu wypisuje? To mu ukradłem portfel!

leitoml

2011-02-27, 10:41
@ casimus dobry gryps !

Daman-99

2011-02-27, 10:47
łaaał TIR z tylna kanapa :P

AleToNieDoMnieTak

2011-02-27, 11:22
najlepsze w tej historii i tak jest to,ze policjant prosi o podwozke,wyjmuje odznake i wypisuje mandat hahahahah pozdro :D

banior

2011-02-27, 12:01
Daman-99,czy ty mieszkasz na wsi i "TIRA" nie widziałeś,za przednimi fotelami są nawet dwie kanapy,do odpoczynku.

solarhh

2011-02-27, 12:08
a kto klaskał ??

Ciesin

2011-02-27, 12:42
Solarhh:
dz**ki przy drodze z zimna udami klaskały.

amf09

2011-02-27, 13:30
To rozwieję Wasze wątpliwości - mandaty płaci się w banku, na poczcie albo w okienku kasowym. Chyba, że "kierowca tira" był obcokrajowcem, wtedy płaci się na miejscu. Tak więc fejk oczywisty, ale fajnie wymyślony :)

Gibbon

2011-02-27, 15:00
Od kiedy mandat płaci się policjantowi do łapy?

koolowsky

2011-02-27, 15:00
spoko ale 520 browarów to o 500 za duzo k***a mać!

Krysti@n

2011-02-27, 15:25
Czytać k***a ze zrozumieniem, nie było ani słowa o tym, że mu zapłacił w TIRze.

PaczekDNA

2011-02-27, 16:28
Fajne fajne:D

A swoją drogą to czasy też musiały być git że za tyle wykroczeń skasował tylko 3 stówki

buba0

2011-02-27, 17:11
nie ma za co stary ;) )

ul...........rt

2011-02-27, 18:57
amf09 napisał/a:

To rozwieję Wasze wątpliwości - mandaty płaci się w banku, na poczcie albo w okienku kasowym. Chyba, że "kierowca tira" był obcokrajowcem, wtedy płaci się na miejscu. Tak więc fejk oczywisty, ale fajnie wymyślony :)



A gdzie k***a jest napisane że zapłacił do łapy????

amf09

2011-02-27, 22:31
Faktycznie, źle doczytałem. Zrozumiałem, że oddał mu z portfela te trzy stówy które dostał za mandat. Ale i tak śmierdzi fejkiem, z tym że piwo dostanie bo to nie "autentyki" tylko "kawały" :)

kardi90

2011-02-27, 23:49
a punktow nie dostal?