18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opętany kitku

~Sunday • 2019-03-18, 18:49

Wzywajcie egzorcyste!

TB303

2019-03-19, 04:25
Fanfanfaro napisał/a:

Dlaczego tak brutalnie i brzydko mówisz o swojej Mamusi?


Wy koci zoofile to jednak jesteście zj***ni.

Gruszek83

2019-03-19, 06:27
Ja pie**ole ale kociu dorsza zapodał

kryniow

2019-03-19, 07:25
Dźwięk jakby parowóz ruszał ze stacji ;p

Wiewór

2019-03-19, 07:50
Dlaczego kotu kicha się spermą?

poligon6

2019-03-19, 09:42
Jak ktos chce zobaczyc poj***na akcje z kotem to niech mu da troche papryczki chili zagniecionej ze smalcem, dostaje takiego slinotoku ze ciężko uwierzyć ze w kocie miesci sie tyle juchy. Uwaga by nie przesadzić z papryczką bo kot moze sie opic tyle wody że zdechnie, polecana metoda jak sasiad ma duzo sierściuchów i ci sraja po ogrodzie.

Seavitia

2019-03-19, 16:37
poligon6 napisał/a:

Jak ktos chce zobaczyc poj***na akcje z kotem to niech mu da troche papryczki chili zagniecionej ze smalcem, dostaje takiego slinotoku ze ciężko uwierzyć ze w kocie miesci sie tyle juchy. Uwaga by nie przesadzić z papryczką bo kot moze sie opic tyle wody że zdechnie, polecana metoda jak sasiad ma duzo sierściuchów i ci sraja po ogrodzie.



Jucha to krew, a nie ślina. I nie ma czegoś takiego, że "w kocie się tyle mieści" - ślinianki nie są zbirnikami na ślinę, tylko produkują ją na bierząco w ramach zapotrzebowania.

A ogólnie przy takim podejściu jak twoje polecam , żebyś wsadził sobie papryczkę chili w dupę, albo lepiej - wpakował w napletek. Chociaż jest ryzyko, że ci się spodoba.

Ch...........KI

2019-03-19, 21:47
Słyszałem o lepszym sposobie na kota. Chwycić za kark, a drugą ręką pociągnąć za ogon. Ponoć zwierzak się po tym szybko spokojny zrobi.

poligon6

2019-03-20, 08:35
ch*j_WIELKI napisał/a:

Słyszałem o lepszym sposobie na kota. Chwycić za kark, a drugą ręką pociągnąć za ogon. Ponoć zwierzak się po tym szybko spokojny zrobi.



To raczej miejski mit, w ten sposób cięzko przerwać rdzeń kregowy, wogóle kota cięzko zaj***ć, widziałem na własne oczy jak sierściucha wciagneła maszyna, przemieliła przez tryby i bydle jeszcze chadzało kilka dni.

Pawlogen

2019-03-22, 22:45
Nosek już umie wydmuchać