18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Operatorzy śmieciarki tzw. śmieciarze

~Sunday • 2019-04-19, 15:39

Wyluzowani kolesie :ciasteczkowy:

MotoPirat

2019-04-19, 17:02
ch*j, że robota trochę ch*jowa, ale chłopaki umieją się bawić :)

R41NM4N

2019-04-19, 19:47
Czemu ch*jowa? Nieźle płatna i się nie narobisz, dźwigania worków z cementem zero a 80% czasu spędzasz w samochodzie na dojazdach baza-rejon-wysypisko-baza

Iwerael

2019-04-19, 20:09
Byłem przekonany, że wrzucą ten motocykl :D

McQurwa

2019-04-19, 20:18
Kojarzy mi to się z odbijaniem ranych

Rozjebie

2019-04-19, 20:46
R41NM4N napisał/a:

Czemu ch*jowa? Nieźle płatna i się nie narobisz, dźwigania worków z cementem zero a 80% czasu spędzasz w samochodzie na dojazdach baza-rejon-wysypisko-baza



Według Ciebie zbieranie cuchnących śmieci do cuchnącej śmieciarki dzień w dzień to nie jest ch*jowa robota? Owszem, śmieciarze są nam potrzebni - dlatego dobrze, że populacja ludzka ma jakiś procent lekko upośledzonych zdolnych do wykonywania tego zawodu.

feku2710

2019-04-19, 21:19
Coordinator napisał/a:

Według Ciebie zbieranie cuchnących śmieci do cuchnącej śmieciarki dzień w dzień to nie jest ch*jowa robota? Owszem, śmieciarze są nam potrzebni - dlatego dobrze, że populacja ludzka ma jakiś procent lekko upośledzonych zdolnych do wykonywania tego zawodu.



Kim ty k***a jesteś pajacu że obrażasz pracujących ludzi zawód jak każdy inny lekko upośledzeni są ci którzy nie pracują tylko żerują na zasiłkach sam pewnie siedzisz na garnuszku u starych i cwaniakujesz w necie

InnyName

2019-04-19, 21:43
Coordinator napisał/a:

Według Ciebie zbieranie cuchnących śmieci do cuchnącej śmieciarki dzień w dzień to nie jest ch*jowa robota? Owszem, śmieciarze są nam potrzebni - dlatego dobrze, że populacja ludzka ma jakiś procent lekko upośledzonych zdolnych do wykonywania tego zawodu.



A dla tych najbardziej upośledzonych to jaka praca? Gdzie cie zatrudnili? Szlachta nie pracuje :lol:

Thesherk

2019-04-19, 22:16
Najbardziej upośledzonych to na tramwaje biorą

Rozjebie

2019-04-19, 22:26
feku2710 napisał/a:

Kim ty k***a jesteś pajacu że obrażasz pracujących ludzi zawód jak każdy inny lekko upośledzeni są ci którzy nie pracują tylko żerują na zasiłkach sam pewnie siedzisz na garnuszku u starych i cwaniakujesz w necie



InnyName napisał/a:

A dla tych najbardziej upośledzonych to jaka praca? Gdzie cie zatrudnili? Szlachta nie pracuje



Zabolało wieśniaki j***ne, co? :D
W życiu trzeba się czasem postarać, a nie iść na łatwiznę i zarabiać na życie zbierając śmieci, parchy

furandi

2019-04-19, 23:08
Coordinator napisał/a:

Zabolało wieśniaki j***ne, co?
W życiu trzeba się czasem postarać, a nie iść na łatwiznę i zarabiać na życie zbierając śmieci, parchy



Zbierając śmieci tych, którzy potrafią je wystawić przed dom, zamiast wyj***ć do lasu. Grabarze to też upośledzeni ludzie? Ci którzy ubierają zmarłych, to też dla ciebie margines? Lepiej pracować i dostać za to kasę, niż żerować na j***nym socjalizmie, który prowadzi do samozagłady. Nie każdy ma predyspozycje do bycia adwokatem, czy urzędnikiem najniższego szczebla. Rolnicy zaperdalają w polach, a ty się z nich nabijasz, a bez nich chodziłbyś głodny,a bez śmieciarzy utonąłbyś w śmieciach.

TheAndyboy888

2019-04-19, 23:24
Coordinator napisał/a:

Zabolało wieśniaki j***ne, co?
W życiu trzeba się czasem postarać, a nie iść na łatwiznę i zarabiać na życie zbierając śmieci, parchy



W internecie możesz poszaleć. W życiu realnym jesteś pewnie taką p*zdą, która nie może sobie samemu poradzić. W Polszy to k***a taki stan umysłu większość prezentuje, że jak się nie jest adwokatem, urzędnikiem, czy nauczycielem, to z automatu jest się wieśniakiem lub nieudacznikiem. j***ł cię pies sk***ysynu, że nie potrafisz uszanować czyjejś pracy.

Shanttyy

2019-04-19, 23:53
Tylko ja myślałem, że mu zapie**oli tym karmnikiem ?

ritu4l

2019-04-20, 00:00
Shanttyy napisał/a:

Tylko ja myślałem, że mu zapie**oli tym karmnikiem ?



Tak

panar3

2019-04-20, 07:32
Esie, esie, dwa kolesie. :ciasteczkowy: