18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Operatorzy śmieciarki tzw. śmieciarze

~Sunday • 2019-04-19, 15:39

Wyluzowani kolesie :ciasteczkowy:

feku2710

2019-04-20, 21:51
Coordinator napisał/a:

Zabolało wieśniaki j***ne, co?
W życiu trzeba się czasem postarać, a nie iść na łatwiznę i zarabiać na życie zbierając śmieci, parchy



Patrząc na twoje profilowe zdjęcie nie wiem kto jest większym wieśniakiem i przegrywem

:-P

angel_punx

2019-04-20, 21:52
Nie spodziewałbym się że filmik o dwóch śmieciarzach wywoła taką gównoburzę.

Rozjebie

2019-04-21, 00:09
feku2710 napisał/a:

Patrząc na twoje profilowe zdjęcie nie wiem kto jest większym wieśniakiem i przegrywem



A ty jesteś z cygańskiej rodziny, że potrafisz to wywróżyć ze zdjęcia, które przedstawia kadr z filmu? :D Chowaj się z powrotem do nory

feku2710

2019-04-21, 08:59
Coordinator napisał/a:

A ty jesteś z cygańskiej rodziny, że potrafisz to wywróżyć ze zdjęcia, które przedstawia kadr z filmu? Chowaj się z powrotem do nory



Sory pomyliłem się twój ryj jest pewnie jeszcze straszniejszy inaczej nie wyżywał byś się na forum i obrażał ludzi

:-P
Jak taki jesteś wielki kozak i zarabiasz kokosy to pochwal nam się czym się zajmujesz skoro dla ciebie śmieciarz,grabarz,urzędnik itp. to dno społeczne margines i nie zasługują na szacunek napisz kim jesteś ? bo według mnie jesteś cwaniaczkiem z miodem w uszach który robi u abdula na zmywaku albo obciąga pały a w necie próbuje się dowartościować nie sądzę żeby taki pajac jak ty patrząc po twoich wypowiedziach był kimś na poziomie i murzyński ch*j ci w dupę nara

solltys

2019-04-21, 15:47
Szanowanie kogoś przez pryzmat zawodu? Czy stanu materialnego? Zalatuje materializmem a nie lewactwem. W życiu nie chodzi o prace to akurat prawda. normalnemu człowiekowi powinno przede wszystkim zależeć na tym aby robić w życiu to co lubi. Co Ci po tym że będziesz miał lepsze pieniądze i zawód którego ktoś może Ci pozazdrości patrząc na to z boku skoro jadąc każdego dnia do pracy będziesz czuł że nie robisz tego co byś chciał. Żyjesz dla siebie czy dla kogoś aby Ci zazdrościł? I wiem to po sobie, miałem dobrze płata pracę na ładnie brzmiącym stanowisku ale ją porzuciłem po kilku latach na rzecz zostania kierowcą tylko dlatego że codziennie do niej jeżdżąc czułem ze nie robię w życiu tego czego bym chciał. Teraz prestiż i zarobki dużo gorsze ale będąc w pracy czuję się jakbym miał wolne i nie żałuję tej dedycji mimo iż zanim ją podjąłem wydawała mi się ona głupia i irracjonalna i dlatego też ocenianie człowieka po zawodzie jest po prostu debilne.

Rozjebie

2019-04-22, 00:18
feku2710 napisał/a:

Sory pomyliłem się twój ryj jest pewnie jeszcze straszniejszy inaczej nie wyżywał byś się na forum i obrażał ludzi

Jak taki jesteś wielki kozak i zarabiasz kokosy to pochwal nam się czym się zajmujesz skoro dla ciebie śmieciarz,grabarz,urzędnik itp. to dno społeczne margines i nie zasługują na szacunek napisz kim jesteś ? bo według mnie jesteś cwaniaczkiem z miodem w uszach który robi u abdula na zmywaku albo obciąga pały a w necie próbuje się dowartościować nie sądzę żeby taki pajac jak ty patrząc po twoich wypowiedziach był kimś na poziomie i murzyński ch*j ci w dupę nara



Ty serio jesteś taki tępy, że po przeczytaniu moich wypowiedzi nie wywnioskowałeś kim jestem? Przecież to zalatuje upośledzeniem. Powiedziałem już - wracaj do swojej nory w lesie umysłowy krasnalu :D

solltys napisał/a:

ocenianie człowieka po zawodzie jest po prostu debilne.



Czyli gdybyś spotkał na ulicy dziewczynę, która Ci się spodobała, potem zaprosiłbyś ja na kawę do pobliskiej kawiarni, a tam w trakcie miłej rozmowy, dowiedziałbyś się, ze jest najlepszą dz**ką w swoim burdelu, to nie oceniałbyś jej? j***ć to, prawda? Oświadczyłbyś się jej, bo przecież ocenianie człowieka przez pryzmat zawodu jest debilne?

solltys

2019-04-22, 01:14
@Coordinator Udajesz? A czy prostytucja to pełnoprawny zawód za który rozliczasz podatek i klepiesz lata do emerytury?

Rozjebie

2019-04-22, 10:27
solltys napisał/a:

@Coordinator Udajesz? A czy prostytucja to pełnoprawny zawód za który rozliczasz podatek i klepiesz lata do emerytury?



A co mnie obchodzą w tym przypadku podatki i lata do emerytury? Czy my tu k***a rozmawiamy o systemach rozliczeniowych, czy o tym jak ktoś zarabia na życie? Udajesz?

TheAndyboy888

2019-04-22, 10:41
Coordinator napisał/a:

Nawet nie chce mi się ciebie cisnąć przez neta, bo to jak lizanie lodów przez szybkę. Wolałbym cie mieć w zasięgu rąk.



I byś się k***a zesrał. Zamiast napie**alać w klawiaturę, jebnij się w ten pusty łeb, bo ja nie mam zamiaru brudzić sobie rąk taką patologią jak ty.

Coordinator napisał/a:

Zamknij p*zdę z ta "Polszą". Nie umiesz pisać poprawnie nazwy naszego kraju, kmiocie?



Umiem. Ale Polsza to taki stan umysłu w Polsce. Ty jesteś jego reprezentantem. Dopóki taki rak jak ty nie zniknie z tego społeczeństwa, dopóty będzie syf w tym kraju.

Coordinator napisał/a:

Poza tym, wieśku, od kiedy urzędnik czy nauczyciel to poważane zawody wykluczające z kręgu nieudaczników?



Jak odwiedzisz troszeczkę świata i wyjedziesz chociaż raz poza ciemnogród, to zrozumiesz, że w innych krajach społeczeństwo potrafi się nawzajem szanować o wiele bardziej niż w Polsce, niezależnie od tego, co kto robi. Ale co tu będę tłumaczył j***nemu wieśniakowi, co sp***olił ze wsi do miasta, obciągnął druta jakiemuś prezesowi pod biurkiem, może teraz sprzątać jego biuro za 2k, a na spotkaniach rodzinnych chwali się, że robi w korpo i gardzi śmieciarzami, strugając elytę z miasta.
Rób dalej z siebie debila, ja mam z tego ubaw

Rozjebie

2019-04-23, 00:11
TheAndyboy888 napisał/a:

ja nie mam zamiaru brudzić sobie rąk taką patologią jak ty.



Typowa wymówka cioty, która boi się konfrontacji.

TheAndyboy888 napisał/a:

Ale Polsza to taki stan umysłu w Polsce.



"Polsza" to nazwa stanu umysłu? Co za k***a osioł...

TheAndyboy888 napisał/a:

Jak odwiedzisz troszeczkę świata i wyjedziesz chociaż raz poza ciemnogród, to zrozumiesz, że w innych krajach społeczeństwo potrafi się nawzajem szanować o wiele bardziej niż w Polsce, niezależnie od tego, co kto robi. Ale co tu będę tłumaczył j***nemu wieśniakowi, co sp***olił ze wsi do miasta, obciągnął druta jakiemuś prezesowi pod biurkiem, może teraz sprzątać jego biuro za 2k, a na spotkaniach rodzinnych chwali się, że robi w korpo i gardzi śmieciarzami, strugając elytę z miasta.
Rób dalej z siebie debila, ja mam z tego ubaw



Kto ci powiedział, że tak jest za granicą? Przecież jesteś petem, który tylko powtarza zasłyszane farmazony, ze wszędzie indziej szanują margines społeczny, tylko nie u nas. Ja natomiast urodziłem się i żyję cale życie w Bydgoszczy, zwiedziłem prawie każdy kraj Europy a ponadto USA. I własnie dlatego mam wyrobione takie zdanie a nie inne. Sznuruj p*zdę z tymi lewackimi/ hippisowskimi twierdzeniami - świat to nie utopia, gdzie wszyscy bezwarunkowo się szanują. Zejdź na ziemie, przygłupie. Na szacunek się pracuje, a nie dostaje razem z 500+ w pakiecie.

TheAndyboy888

2019-04-24, 19:49
Coordinator napisał/a:

zwiedziłem prawie każdy kraj Europy a ponadto USA



No to powinieneś tym tępym łbem zrozumieć, dlaczego nie brudziłbym sobie takim śmieciem jak ty moich rąk. Jesteś taki cwany, zapraszam w moje progi. Na samym wejściu przywitam cię śrutówką. Teksas wita patologię ołowiem

feku2710

2019-05-02, 22:43
Coordinator napisał/a:

Ty serio jesteś taki tępy, że po przeczytaniu moich wypowiedzi nie wywnioskowałeś kim jestem? Przecież to zalatuje upośledzeniem. Powiedziałem już - wracaj do swojej nory w lesie umysłowy krasnalu
Czyli gdybyś spotkał na ulicy dziewczynę, która Ci się spodobała, potem zaprosiłbyś ja na kawę do pobliskiej kawiarni, a tam w trakcie miłej rozmowy, dowiedziałbyś się, ze jest najlepszą dz**ką w swoim burdelu, to nie oceniałbyś jej? j***ć to, prawda? Oświadczyłbyś się jej, bo przecież ocenianie człowieka przez pryzmat zawodu jest debilne?



Tak już wywnioskowałem kim jesteś jesteś umysłowo chorym zjebem genetycznym ;P
I Co ty tak z tymi dz**kami już któryś post z kolei się przyj***łeś a może twoja żona to dz**ka ? (o ile taki wieśniak jak ty ją ma) i dlatego tak wszystkich atakujesz ;P