18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Operator STS zabija operatora ciągnika

InnyName • 2017-10-06, 20:37
Operator suwnicy nabrzeżowej (STS) prawdopodobnie zabija operatora ciągnika siodłowego który pracował.
Chodzą plotki, że operator STS zasnął/przysnął, w gruncie rzeczy na nocnej zmianie to są dosłownie sekundy sekund. Na moje jednak z profesjonalnego punktu widzenia (HAHA) operator STS ogarnął, że coś jest nie tak, twistlocki nie są założone, albo coś w tym stylu i nie zauważył nie ogara który nie ogarnął że za ch*j sie nie podjeżdża pod ładunek.



Ja nie rozumiem czemu aktualnie nie można dodać filmu z youtuba i mam szczerze na to nasrane.

Dobranoc

https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=eHMRFybHHJM

poligon6

2017-10-06, 20:52
Nie prawdopodobnie ale napewno. Taki kontener pusty waży około 4 tony, a kabina kierowcy nie jest niczym wzmocniona. . Co do winy widzimy dwa pojazdy na tak zwanym kogucie jeden techniczny, który odjechał i kierowce cięzarówki który się za nim poruszał. Z takiej wysokosci cięzko w nocy rozróznić pojazdy, zmęczenie zrobiło swoje. Pytanie co załadowana ciężarówka robiła na załadowczym hub-ie. nie powinno jej tam być kierowca zabładzil i byc może pojazd techniczny ja prowadził.

Chodowca

2017-10-06, 21:21
up w którym porcie robisz ?

Ni...........ny

2017-10-06, 22:31
poligon6 napisał/a:

...Pytanie co załadowana ciężarówka robiła na załadowczym hub-ie. nie powinno jej tam być kierowca zabładzil i byc może pojazd techniczny ja prowadził.



Oto jest pytanie :ciasteczkowy:
Na początku filmu widzimy kontener poruszający się w górę, pod nim odjeżdżającą, pustą ciężarówkę i następną z kontenerem a ty się sherlocku zastanawiasz co ona tam robiła ?
Obstawiam że wiozła kontener który miał być załadowany na statek :kawa:

Chodowca napisał/a:

up w którym porcie robisz ?


W błękitnej lagunie, poleruje torpedy za szklankę rumu :amused:

kantdupy

2017-10-07, 00:19
gdzie tam zabił, widać że chciał jechać dalej. pewnie tacho go trzymało

SpeedyG

2017-10-07, 06:46
Może ta gantra miała jakiś problem techniczny lub blackout. Jak widzimy trwa załadunek statku-rozładowana ciężarówka odjechała a na jej miejsce wjechała z kontenerem.
Mogło być również tak, że debile portowcy zapomnieli założyć twistlocki czy tam midlocki i powiedzieli na radiu operatorowi tej suwnicy, żeby dał z powrotem kontener na dół. Operator gantry nie sprawdził, że na to miejsce wjechał już drugi kierowca i bach- tragedia gotowa.

chlop

2017-10-07, 12:47
już nawet nie można powiedzieć wyj***ne bo się te sępy zlecą i będą punktować ......

Moby_Dick

2017-10-07, 17:04
A może operator STS właśnie udaremnił zaplanowany atak terrorystyczny ciężarówką i uratował setki istnień?! Może to bohater :krejzi:

FransFr

2017-10-08, 09:15
Dick napisał/a:

A może operator STS właśnie udaremnił zaplanowany atak terrorystyczny ciężarówką i uratował setki istnień?! Może to bohater :krejzi:



Zdecydowanie za dużo ćpiesz...

Machol

2017-10-08, 09:15
Operator musiał mieć niezłą schizę, jak mu się maszyneria zacięła i opuszczała kontener wbrew jego działaniom. Myślisz sobie "no ch*j, jebnie i tyle, niech jedzie w dół jak musi", a potem widzisz że ktoś się tam wpie**ala i będą straty w ludziach.

józekdeluxe

2017-10-08, 09:18
STS. Myślałem, że jakaś bójka w kolekturze zakładów sportowych.

poprostudamian

2017-10-08, 10:31
Dlatego nie chodzę do STS. Niby zakłady sportowe, ale moja koleżanka tam pracowała i potwierdza, ze wypadki śmiertelne były na porządku dziennym.

Sharimsejn

2017-10-28, 17:14
Ten player co się w większości pojawia tutaj to straszne dno. Ładuje się jakby zależał od pracy cyganów.