18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Operator podnośnika

CrazyEdek • 2022-04-29, 18:06
I pomocna blondynka.


~Beny

2022-04-29, 18:37
Jak dorośnie pokolenie wychowane na asystentach głosowych, to takie obrazki będą na porządku dziennym.

Driver19cm

2022-04-29, 20:59
@up Beny

Jeśli asystenci w każdym urządzeniu czy pojeździe, będą

technicznie doskonali, jeśli tylko dopracujemy pewne

problemy związane z tą technika, to wcale nie musi z tego

korzystać tylko pokolenie nadchodzące. Akurat to jest

technika, z której chętnie i z łatwością mogą korzystać

starsze pokolenia (nawet byłaby im bardzo pomocna)

~Beny

2022-04-29, 21:18
Driver19cm napisał/a:

@up Beny
Jeśli asystenci w każdym urządzeniu czy pojeździe, będą
technicznie doskonali, jeśli tylko dopracujemy pewne
problemy związane z tą technika, to wcale nie musi z tego
korzystać tylko pokolenie nadchodzące. Akurat to jest
technika, z której chętnie i z łatwością mogą korzystać
starsze pokolenia (nawet byłaby im bardzo pomocna)



Ja nie mówię, że to coś złego. Problemem będzie zacofanie wynikające z postępu. Coś jak dzieciak, który używa smartfona a nie wie jak wykręcić numer na telefonie stacjonarnym. Taki paradoks.

John-Flopp

2022-04-29, 21:31
~Beny napisał/a:

Ja nie mówię, że to coś złego. Problemem będzie zacofanie wynikające z postępu. Coś jak dzieciak, który używa smartfona a nie wie jak wykręcić numer na telefonie stacjonarnym. Taki paradoks.



Nie wie jak wykręcić numer na telefonie stacjonarnym?? Jak dzisiejsze łebki nie umieją posługiwać się zwykłym zegarkiem.. Za dużo wymagasz.

V.A.L.A.K

2022-04-30, 01:42
John-Flopp napisał/a:

Nie wie jak wykręcić numer na telefonie stacjonarnym?? Jak dzisiejsze łebki nie umieją posługiwać się zwykłym zegarkiem.. Za dużo wymagasz.



Panie, co tam zegarek... Zabierz mu telefon i poproś, żeby coś dłuższego na kartce napisał. Jak ostatnio zobaczyłem zeszyt od dzieciaka znajomych (szóstoklasisty) z języka polskiego, to osłupiałem. Jak kiedyś miałem delikatne zastrzeżenia do prawidłowego rozwoju swoich dzieci, to ten sk***iel tak wysoko zawiesił poprzeczkę, że przestałem się martwić o przyszłość moich.


mrdick

2022-04-30, 01:56
Jak ktoś nie wie o co kaman to w wysiegniku w koszu oprócz sterowania góra/dół lewo/prawo jest załaczenie i wyłączenie silnika, no i se jaja zrobili że kazali jej go kabiny powiedziec zeby sie silnik uruchomił

Cipczan

2022-04-30, 06:56
Łba nie urwało, w dupę się nic nie wbiło więc zadaję pytanie. Co to tutaj robi???

7wporzondku

2022-04-30, 06:56
Spoko beczkę pocisneli

raistpol

2022-04-30, 08:47
mrdick napisał/a:

Jak ktoś nie wie o co kaman to w wysiegniku w koszu oprócz sterowania góra/dół lewo/prawo jest załaczenie i wyłączenie silnika, no i se jaja zrobili że kazali jej go kabiny powiedziec zeby sie silnik uruchomił



nie do końca rozumiem zastosowania tego?

TomRar

2022-04-30, 10:35
raistpol napisał/a:

nie do końca rozumiem zastosowania tego?



Bo do sterowania koszem potrzebna jest jakaś energia. W tym przypadku uruchomienie silnika, żeby układ hydrauliczny zaczął działać. Tak strzelam.

piterzaut

2022-04-30, 20:23
No ale przyznacie, że dziewczyna wykazała się empatią i chęcią pomocy. Nie olała ich tylko pomogła jak umiała ( znaczy się jakie dostała instrukcje ). Miała prawo się nie znać na obsłudze. A że padła ofiarą żartu?

~Beny napisał/a:

Ja nie mówię, że to coś złego. Problemem będzie zacofanie wynikające z postępu. Coś jak dzieciak, który używa smartfona a nie wie jak wykręcić numer na telefonie stacjonarnym. Taki paradoks.



Niestety, ale masz rację. Problemem współczesnych społeczeństw jest to, że wszelka elektronika powinna być postrzegana jako narzędzia ułatwiające na życie. Niestety z obserwacji wynika, że w większości młodym zastępuje mózg. Kreatywne myślenie, wyobraźnia itp. leży. Niektórym jakby im padły smartfony lub w ogóle internet to chyba by nawet do sracza nie trafili. O umiejętności pracy podstawowymi narzędziami nie wspomnę. Ale tylko takie moje filozofowanie starego dziada.

lysymisio6969

2022-05-01, 01:33
fejk jak ch*j, norma na podnośniki nie przewiduje uruchomiania głosem

wyłączania drzwiami też nie przewiduje

mrdick

2022-05-03, 02:29
TomRar napisał/a:

Bo do sterowania koszem potrzebna jest jakaś energia. W tym przypadku uruchomienie silnika, żeby układ hydrauliczny zaczął działać. Tak strzelam.





raistpol napisał/a:

nie do końca rozumiem zastosowania tego?


Żeby wysięgnik,mógł się poruszać musi pracować silnik, który napędza całą hydraulikę, ale jak już kosz ustawi się w jakimś danym położeniu to żeby nie marnować paliwa można wyłączyć silnik, jak chce się znów przestawić kosz ponownie trzeba uruchomić silnik, a jak ktoś jest sam to nie wyskoczy przecież z 10 m do kabiny aby go ponownie uruchomić tylko musi być to możliwe z kosza.

r1pson

2022-05-05, 01:47
Cipczan napisał/a:

Łba nie urwało, w dupę się nic nie wbiło więc zadaję pytanie. Co to tutaj robi???


idz na harda i wyciągaj te kuśkę. tylko zgaś światło