18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oooo... paputek się popsuł

~Angel • 2017-09-10, 21:30
Córka sadola



Wystarczy kilka centymetrów taśmy i na paputku można jeszcze zarobić.

spoiler

PA...........SM

2017-09-10, 21:34
Tata musiał jej do wanny często wchodzić, bo taka jakaś nie czuła suka j***na :) Poza tym może bym r*chał? :P

InnyName

2017-09-11, 00:23
Czemu nie czuła suka?
Tak jest jak się wychowa dzieci na farmie, pokaż dziecku z mieście z czego są jego pyszne kawałki kurczaka w maku czy innym ścierwie to się poryczy...
Są w ogóle jakieś wege itp. z farm? Wątpie, bo wpie**alają wszystko od małego, od smalcu po wątróbkę, a z miasta taka p*zda dowie się z czego jest i jak się robi kaszankę którą wpie**alał, aż się uszy trzęsły to od razu przestaje jeść zwierzęta i produkty pochodne, bo bleee, bo ma okres k***a p*zda jedna z drugą w rurkach

JedkerTC

2017-09-11, 00:31
Materiał na żonę, za 20 lat.

Apolityczny

2017-09-11, 01:05
Dziecko wychowane na wsi rozumie, że jedne zwierzęta są przez ludzi hodowane po to, by je zabijać i zjadać, a drugie by pilnować obejścia, łapać myszy, zapylać kwiaty czy po prostu dla ozdoby. Tylko ekowegeaktywip*zdy widzą w tym jakiś problem. Tak samo jest z roślinami, które notabene też są organizmami żywymi a mimo to nie nazywa się wegan mordercami.

manson__

2017-09-11, 01:45
Bobo Frut dla tej pani! (piwo zdążyłoby się zepsuć zanim mogłaby wypić)

BrianGriffin

2017-09-11, 08:42
InnyName napisał/a:

a z miasta taka p*zda dowie się z czego jest i jak się robi kaszankę którą wpie**alał, aż się uszy trzęsły to od razu przestaje jeść zwierzęta i produkty pochodne, bo bleee, bo ma okres k***a p*zda jedna z drugą w rurkach



To wracaj na tą swoją farmę wsioku i oraj pole jak wół, bo tylko do tego masz mózg przystosowany ;-)

DużyKutas

2017-09-11, 09:24
Ma ktoś link do całości? Kolega pytał.

Lysack

2017-09-11, 09:45
InnyName napisał/a:

Czemu nie czuła suka?
Tak jest jak się wychowa dzieci na farmie, pokaż dziecku z mieście z czego są jego pyszne kawałki kurczaka w maku czy innym ścierwie to się poryczy...
Są w ogóle jakieś wege itp. z farm? Wątpie, bo wpie**alają wszystko od małego, od smalcu po wątróbkę, a z miasta taka p*zda dowie się z czego jest i jak się robi kaszankę którą wpie**alał, aż się uszy trzęsły to od razu przestaje jeść zwierzęta i produkty pochodne, bo bleee, bo ma okres k***a p*zda jedna z drugą w rurkach



Są. Właśnie dlatego, że miałem okazję samemu wielokrotnie uczestniczyć w oprawianiu zwierząt, odechciało mi się je jeść. Choć jeszcze takie wyhodowane i oprawione u siebie, to pół biedy. Stwierdziłem, że nie będę ryzykował (tym bardziej, że mięcho nigdy mi nie smakowało), gdy miałem okazję poobserwować przemysł mięsny i wędliniarski od strony handlowej. Codzienne mycie tej samej, zielonej wędliny ludwikiem, aż do skutku. Może, że już zacznie gnić od środka, wtedy idzie na mielone, to chyba moje najgorsze wspomnienie z tej branży... najgorsze, które widziałem naocznie, bo handlarz zaśmiał się tylko i stwierdził, że to pikuś przy tym co ludzie potrafią zjeść ;)

Inna sprawa, że lubię różnorodność smaków. Nigdy nie rozumiałem tego, dlaczego można zjeść świnię czy królika, a psa lub kota już nie. Ciekaw jestem smaku tego mięsa.

janlew

2017-09-11, 15:50
PANxxxBDSM napisał/a:

Tata musiał jej do wanny często wchodzić, bo taka jakaś nie czuła suka j***na :) Poza tym może bym r*chał? :P


To chyba właśnie tobie tatuś musiał do wanny wchodzić, bo nie dość że masz pedofilskie ciągoty, to jeszcze straszna z ciebie ciotka.
"Nie czuła" ...o ja jebie, kto tak mówi? Zresztą, dziewczyna w tym wieku normalnie powinna z matą kuraka na rosół skubać i oprawiać, by wiedzieć że mięso na drzewach nie rośnie. I by nie wyrosnąć na zakochaną w zwierzątkach lewacką zoofilską ciotę, jakich ostatnio pełno wszędzie. Ładują się z nierogacizną do wyra, liżą się z nimi po mordach i wstawiają zdjęcia w neta, traktują jak przyjaciół i członków rodziny, i na koniec uważają się za "normalnych".

wilkoala

2017-09-11, 20:01
No nie wiem, ja tez pochodzę ze wsi, nigdy jednak jako dziecko nie odrywalem lebkow ptactwu.
Nawet żeby sprawdzić czy można taki z powrotem zamocować, pewnie mimo wiejskiego pochodzenia i taki wyroslem na miastowa p*zde.

Asfalt

2017-09-12, 01:34
@Lysack
Znasz zapach mokrego psa? Tak też mniej więcej smakuje jego mięso. Nie polecam.

SQRW3L_ponury

2017-09-13, 03:13
janlew napisał/a:


traktują jak przyjaciół i członków rodziny, i na koniec uważają się za "normalnych".



Prostactwo i etyczne sqrwienie jakie zaprezentowałes pisząc powyzsze zdanie stawia cie w jednym szeregu z najgorszą ludzką sp***oliną - gruzojadami i bambusami lub niżej - bo nawet wsród tych zj***nych nacji znajdą sie tacy którzy są w stanie przyswoić powiedzenie stare jak swiat: 'pies to najlepszy przyjaciel człowieka' - jedynie patologia to kwestionuje...