18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DzidaZawodnik

2017-04-29, 21:07
k***a, przecież widać, że go słońce raziło. :amused:

natking

2017-04-29, 21:14
"Bo to jest salut rzymski - nie nazistowski, a swastyka to symbol szczęścia, pokoju i miłości" :D

WhiteWolf1980

2017-04-29, 21:20


Normalni ludzie nie chcą żyć w państwie totalitarnym!

~Velture

2017-04-29, 22:25
Jedyna różnica między takimi a lewackimi lgbt pedałami feministycznymi, chodzącymi na czarne marsze, marsze kodu i inne kolorowe parady, to dla mnie obrazki na transparentach.

Wrzuciłbym wszystkich w jedno miejsce i niech się pozabijają bo tak to każdy kto lubi swój kraj to jest nazywany narodowościowcem i takie foty są przypisywane a każdy gej wrzucany do jednego wora z bandą pedałów i lewaków.

Jednak ktoś ma jakiś cel w tym aby skłócać ludzi ze sobą a palcami chyba nie muszę pokazywać kto.

mygyry

2017-04-29, 22:36
Niby chcą dobrze, ale szkoda że żadna refleksja nie kala tych umysłów, jedynie puste frazesy i ślepa ideologia

WhiteWolf1980

2017-04-29, 22:46
@Velture Jeżeli uważasz że typy z ONRu, NOPu czy innego zj***nego ugrupowania chcą dobrze dla swojego kraju to jesteś debilem albo ignorantem, wrzuciłem tego posta bo dziś był przemarsz faszystów z ONRu

~Velture

2017-04-29, 23:03
@up
Przeczytaj jeszcze raz albo 10 razy to co napisałem i może zrozumiesz co miałem na myśli.

Jeśli dalej nie wiesz to uproszczę:
Pojeby z jednej i drugiej strony są pojebami i przez nich powstają stereotypy.

Paniał?

człowiek_zły

2017-04-29, 23:16
Socjaliści. Odmiana narodowa. Powinni wisieć na tej samej gałęzi co bolszewicy.

tranzystor

2017-04-29, 23:37
WhiteWolf1980 napisał/a:

Obrazek

A na drzewach zamiast liści zawisną obok komunistów faszyści!




Zaraz lepszy sort prawdziwych Polaków, czyli gimboprawica, zlinczuje Cię.

korinogaro

2017-04-29, 23:49
@tranzystor, na mózg ci padło? Przecież każdemu normalnemu zależy na oczyszczaniu jego środowiska z patoli. Więc 'gimboprawica' będzie popierać wywieszenie na drzewach wszystkich faszystów aspirujących do członkostwa w ONR

WhiteWolf1980

2017-04-29, 23:53
Velture napisał/a:



Paniał?



Ok, teraz paniał ;-)

kaiel

2017-04-30, 00:29
niestety ale świat to nie utopia i na jednego człeka chcącego żyć swoim życiem przypada paru gotowych umrzeć w cudzych wojnach ,o ropę,gaz,itpa ten jeden co ma zrobić jak nad ranem wpdadnie banda niedouczonych barbarzyńców...machać kwiatkiem, czy karabinem napie**alać robactwo plugawe...a przecież wcale ich nie musi nienawidzić tylko k***a żyć chce swoim życiem...bo to cena wolności

jerry280

2017-04-30, 08:10
I tak to właśnie funkcjonuje - 10% zjebów polityków oraz działających w różnych organizacjach krzykaczy rządzi życiem pozostałej części społeczeństwa z którego 80% to również zj***ne lemingi dające narzucać sobie co mają myśleć i co robić, a naprawdę w miarę normalnych 10% pozostałych może sobie strzelić w łeb albo żyć i próbować nie zwariować w tym burdelu.

lapps

2017-04-30, 10:55
WhiteWolf1980 napisał/a:

@Velture Jeżeli uważasz że typy z ONRu, NOPu czy innego zj***nego ugrupowania chcą dobrze dla swojego kraju to jesteś debilem albo ignorantem, wrzuciłem tego posta bo dziś był przemarsz faszystów z ONRu



akurat ONR chce dobrze dla kraju, tylko nie zna sie za bardzo na ekonomii

organizuja roznego zbiorki charytatywne, turnieje dla mlodziezy, wspolpracuja z caritasem, nikogo nie krzywdza, ale sa nacjonalistami tak jak hitler, wiec musza byc zli... :facepalm:







a ty sobie nie chciej zyc w panstwie totalitarnym ale unia europejska niestety jest panstwem totalitarnym gdzie czlowiek nie ma prawa bronic siebie, swoich wartosci, nie ma prawa byc dumnym z siebie i jesli pochodzi z europy to tez ze swojego pochodzenia. moze mowic tylko to co jest dopuszczalne...

Cytat:

"Bo to jest salut rzymski - nie nazistowski, a swastyka to symbol szczęścia, pokoju i miłości" :D



salut rzymski zawsze byl pozdrowieniem, nawet wtey, kiedy go nazisci uzywali i tak samo swastyka byla symbolem szczescia, nawet wtedy gdy jej nazisci uzywali... to nie byl symbol mordowania zydow czy Polakow tylko powszechnie przyjety w wielu kulturach symbol szczescia :facepalm:

jak ktos sobie stworzy flage z gwiazda dawida i zacznie mordowac ludzi, to z zydow tez bedziecie robic mordercow?

ch*j tam, podniosl prawa reke do gory, ma staroslowianski symbol slonca na fladze, stojac na slowianskiej ziemii, do tego krotko obciety... na pewno nazista, rozpoczynamy pie**olenie o faszyzmie i totalitaryzmie... niech sie dzieje gownoburza...