18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Black-Sheep

2017-05-01, 22:29
natking napisał/a:



Nie żebym się czepiał słówek, ale te partie w nazwie komunistyczne są partiami socjalistycznymi. Komunistyczna, czyli dążąca do realizacji utopii komunistycznej, jest np. partia Korei.



Zasadniczo to prawda, że partie komunistyczne w Europie przeszły na pozycje reformistyczne i już dziś nie są komunistyczne w takim sensie w jakim były ruchy na przełomie XIX i XX wieku, ale to była płynna przemiana nie wynikająca z zakazów w prawie tylko po prostu z naturalnej konieczności dostosowania się do wyborców.
Komunistyczna partia Korei to jednak jest komunistyczna tylko z nazwy, tak samo jak Korea jest z nazwy demokratyczna.

Wracając jeszcze do tematu ONRu, to na szczęście przed nimi wciąż daleka droga do wypłynięcia. Jest dużo teczek na ONRowców (i ich poprzednie nazwy) z inb które odpie**alali w latach 20-30 i nigdzie też nie zginęły artykuły z ich prasowego organu "Sztachety" gdzie brandzlowali się do Hitlera w samej osobie który ich zdaniem miał przynieść odrodzenie niemieckim patriotom.

WhiteWolf1980

2017-05-02, 01:43
modoc napisał/a:

A ja akurat stanę za ONR i to nie ze względu na poglądy tylko z uwagi na to, że nie chcę najazdu muzułmanów na Polskę. .



muzułmanów których tu nigdy nie będzie bo Polska nie jest dla nich atrakcyjnym krajem za to prawdziwym zagrożeniem dla Polski jest dzisiejszy nacjonalizm który nie ma nic wspólnego z patriotyzmem, przykro mi jest gdy widzę ile moich rodaków ma wyprany mózg

necrodoc

2017-05-02, 09:30
Wole ONR nizli umysłowo uposledzona Antife

WhiteWolf1980

2017-05-03, 04:07
necrodoc napisał/a:

Wole ONR nizli umysłowo uposledzona Antife



k***a do słownika zanim zaczniesz znowu komentować, "Polska dla Polaków" ale własnego języka nie zna