18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

parolpl

2017-04-30, 23:43
Tak z ciekawości pytam się co macie do nacjonalizmu (to źle, że ktoś ma w dupie Bangladesz, czy Afrykę)? I nie chodzi mi o zjebów, którzy "hailują". Ktoś woli mieszkać w silnym państwie, a nie r*chanym przez wszystkich w koło. Bo domyślnie wrzucacie do nacjonalizmu nazistów, tak jak z przeciwnej strony do socjalizmu patologie sowieckie. Nie bronie tu żadnej strony, ale określanie kogoś, organizacji, czy kraju po grupce pojebów jest moim zdaniem ignorancją.

t3tsu

2017-04-30, 23:57
ZniszczeCie napisał/a:

Niech ktoś ściągnie to gówno z głównej strony. Autor to debil i ignorant. Jego wiedza o ONR jest zerowa. Ten portal spada na psy dopuszczając do głosu takie psy.



Nie przesadzaj..to nie czas na skakanie sobie do gardeł!Jesteś patriotą? to myśl..naszym wrogom zależy na tym żebyśmy się nienawidzili! chyba najwyższy czas zrobić coś nie tak jak chcą żydzi do k***y nędzy!

Niezwyciężony napisał/a:

t3tsu mam pytanie, bo widzę, że rocznik podobny. Nie masz wrażenia, że cała prawa strona jest tak zmanipulowana? Że dziś jest po nieodpowiedniej stronie barykady? Dziś jak widzę to bezmózgie, tępe prawactwo to mi niedobrze. Bez kitu. Prędzej stanę z antifą niż z pojebami z ONRu. Bo dziś ONR, mam wrażenie jest grupą niedorozwojów, wycierających sobie upośledzone modry patriotyzmem. Poza tym nie dopuszczę do tego, żeby moje teksty były niezgodne z zasadami języka polskiego. Bo język ojczysty należy szanować. Jeśli nie to znaczy, że czas wrócić do szkoły. Co ty na to?
p.s. Piszę szczerze, jak do ziomka. Bez hejtu ;-)



ONR przesadza ale lepiej przesadzać w tym kierunku mimo wszystko niż pomagać politykom,którzy chca nas dymać na sucho ;-)Rodzinę,tożsamość i poglądy trzeba budować na skale(jakiejkolwiek) bo każda skała jest lepsza niż grząskie i zakłamane gówno dzisiejszej(i nie tylko) polityki.pzdr

WhiteWolf1980

2017-05-01, 00:09
t3tsu napisał/a:

Prędzej stanę z oenerem niż z antifą



Ja nie stanę po żadnej stronie bo tak jak kiedyś napisałem każdy radykalizm jest ch*jowy

t3tsu

2017-05-01, 00:13
WhiteWolf1980 napisał/a:



Ja nie stanę po żadnej stronie bo tak jak kiedyś napisałem każdy radykalizm jest ch*jowy



i tu się zgadzam w p*zdu! :mrgreen:

WhiteWolf1980

2017-05-01, 00:14
ZniszczeCie napisał/a:

Niech ktoś ściągnie to gówno z głównej strony. Autor to debil i ignorant. Jego wiedza o ONR jest zerowa. Ten portal spada na psy dopuszczając do głosu takie psy.



Pisząc to tylko pokazałeś że masz IQ mniejsze od muchy a jak ci nie pasuje ten portal zawsze możesz wylewać swoje żale na pejsbooku

t3tsu

2017-05-01, 00:19
Niezwyciężony napisał/a:

t3tsu mam pytanie, bo widzę, że rocznik podobny. Nie masz wrażenia, że cała prawa strona jest tak zmanipulowana? Że dziś jest po nieodpowiedniej stronie barykady? Dziś jak widzę to bezmózgie, tępe prawactwo to mi niedobrze. Bez kitu. Prędzej stanę z antifą niż z pojebami z ONRu. Bo dziś ONR, mam wrażenie jest grupą niedorozwojów, wycierających sobie upośledzone modry patriotyzmem. Poza tym nie dopuszczę do tego, żeby moje teksty były niezgodne z zasadami języka polskiego. Bo język ojczysty należy szanować. Jeśli nie to znaczy, że czas wrócić do szkoły. Co ty na to?
p.s. Piszę szczerze, jak do ziomka. Bez hejtu ;-)



przeprzszam cię stary za ewentualne błędy...korekcja jest wykluczona bo widzę potrójnie :mrgreen:

Black-Sheep

2017-05-01, 00:26
WhiteWolf1980 napisał/a:



O co kaman? komuniści tak samo zj***ni jak faszyści



Przykro mi, że zostałeś wmanewrowany w liberalny prawdopośrodkizm. Nie ma żadnej symetrii między komunistami a faszystami, nie trzeba być komunistą ani nawet lewakiem żeby zauważyć, że partie komunistyczne od dekad funkcjonują w mainstreamie politycznym czy to we Włoszech i Francji, czy w Czechach i Portugalii (na Cyprze partia komunistyczna wygrywa regularnie wybory i rządzi kapitalistycznym krajem).
Faszyści nie są delegalizowani za to, że są radykalni, ani nawet nie za to, że się onanizują do Mussoliniego czy Degrella, tylko za ich niedemokratyczność, przemoc w walce politycznej oraz nawoływanie do nienawiści.

natking

2017-05-01, 01:24
Black-Sheep napisał/a:

Przykro mi, że zostałeś wmanewrowany w liberalny prawdopośrodkizm. Nie ma żadnej symetrii między komunistami a faszystami, nie trzeba być komunistą ani nawet lewakiem żeby zauważyć, że partie komunistyczne od dekad funkcjonują w mainstreamie politycznym czy to we Włoszech i Francji, czy w Czechach i Portugalii (na Cyprze partia komunistyczna wygrywa regularnie wybory i rządzi kapitalistycznym krajem).
Faszyści nie są delegalizowani za to, że są radykalni, ani nawet nie za to, że się onanizują do Mussoliniego czy Degrella, tylko za ich niedemokratyczność, przemoc w walce politycznej oraz nawoływanie do nienawiści.



Nie żebym się czepiał słówek, ale te partie w nazwie komunistyczne są partiami socjalistycznymi. Komunistyczna, czyli dążąca do realizacji utopii komunistycznej, jest np. partia Korei.

ZniszczeCie

2017-05-01, 01:30
WhiteWolf1980 napisał/a:



Pisząc to tylko pokazałeś że masz IQ mniejsze od muchy a jak ci nie pasuje ten portal zawsze możesz wylewać swoje żale na pejsbooku

Przyjdą tu islamskie hordy i wyleją żale na twój zdradziecki, pie**olący bzdury pysk. Jeszcze będziesz błagać nacjonalistów o pomoc.

WhiteWolf1980

2017-05-01, 02:04
ZniszczeCie napisał/a:

Przyjdą tu islamskie hordy i wyleją żale na twój zdradziecki, pie**olący bzdury pysk. Jeszcze będziesz błagać nacjonalistów o pomoc.



Tak ci mówi ksiądz gdy Ty mu opie**alasz faję :mrgreen:

Wrzucam jeszcze linka do petycji o delegalizacji ONRu


https://secure.avaaz.org/pl/petition/Poslowie_na_Sejm_Rzeczypospolitej_Delegalizacja_ONR/?fxHabmb&pv=3&utm_source=sharetools&utm_medium=facebook&utm_campaign=petition-420451-Poslowie_na_Sejm_Rzeczypospolitej_Delegalizacja_ONR&utm_term=xHabmb%2Bpl

modoc

2017-05-01, 08:48
A ja akurat stanę za ONR i to nie ze względu na poglądy tylko z uwagi na to, że nie chcę najazdu muzułmanów na Polskę. Nie chcę tego co wyprawia lewactwo na zachodzie europy. Ukrywanie gwałtów i morderstw popełnianych przez inigrantów. Niektórzy są tak cwani, że rejestrują się po kilka razy by mieć tysiące euro zasiłków. Sorry taki mamy klimat. I wrzucanie na ONR nic lewactwu nie pomoże bo ktoś zdrowomyślący stanie za nimi chociażby dla bezpieczeństwa.

natking

2017-05-01, 10:30
To już teraz przed czyhającym niebezpieczeństwem obok kiboli ojczyznę naszą zwróć nam Panie będą bronić bojówki ONR-u. Może jeszcze menele i prostytutki :amused: Jedynie nasza własna bieda chroni nas przed muzułmanami :D

WhitePride

2017-05-01, 17:18
Salut Rzymsku używany był przez Polskich nacjonalistów sporo przed wejściem Hitlera na scenę także wasze płacze niezmiernie mnie bawią. Owszem, można się zastanawiać, czy wobec przywłaszczenia sobie tego "symbolu" przez nazistów używanie go obecnie jest dobrym smakiem czy też nie, ale fakty są takie a nie inne.

mrkler

2017-05-01, 18:37
Black-Sheep napisał/a:



Przykro mi, że zostałeś wmanewrowany w liberalny prawdopośrodkizm. Nie ma żadnej symetrii między komunistami a faszystami, nie trzeba być komunistą ani nawet lewakiem żeby zauważyć, że partie komunistyczne od dekad funkcjonują w mainstreamie politycznym czy to we Włoszech i Francji, czy w Czechach i Portugalii (na Cyprze partia komunistyczna wygrywa regularnie wybory i rządzi kapitalistycznym krajem).
Faszyści nie są delegalizowani za to, że są radykalni, ani nawet nie za to, że się onanizują do Mussoliniego czy Degrella, tylko za ich niedemokratyczność, przemoc w walce politycznej oraz nawoływanie do nienawiści.

Ja pie**ole :lodowka:
A kto tu mówi o symetrii?? Mimo że różne, to nadal są to dwie skrajnie sp***olone ideologie o zapędach imperialistycznych. I błagam Cię daruj sobie swoje wywody na temat wyżej wymienionych, bo sram na to co tam masz w tym swoim zindoktrynowanym móżdżku.