18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kalijanek

2017-04-30, 11:19
up@ wierzysz w to wszystko co napisałeś? Ps.Fajna blondynka

lapps

2017-04-30, 11:36
kalijanek napisał/a:

up@ wierzysz w to wszystko co napisałeś? Ps.Fajna blondynka



od momentu kiedy zobaczylem relacje z marszu niepodleglosci w tvn, tak.

albo tego zjeba


doszukiwanie sie na sile jakichkolwiek oznak faszyzmu, mimo ze jedym znaczeniem faszyzmu jest "narzucanie innym swojej woli/pogladow sila"(a nie podnoszenie reki do gory czy noszenie kilku tysieczno letnich symboli na odziezy/flagach) co jest rownie prawdziwe dla ONR jak dla osob ktorzy ich "zwalczaja"

a blondynka rzeczywiscie fajna

Ni...........ny

2017-04-30, 12:12
lapps napisał/a:

salut rzymski zawsze byl pozdrowieniem, nawet wtey, kiedy go nazisci uzywali i tak samo swastyka byla symbolem szczescia, nawet wtedy gdy jej nazisci uzywali... to nie byl symbol mordowania zydow czy Polakow tylko powszechnie przyjety w wielu kulturach symbol szczescia



Podobieństwo jest zupełnie przypadkowe, właściwie ONR nie jest podobny do czegokolwiek, starosłowiańska kultura i symbolika w ch*j :wyj***ne:



I zauważyłem że panowie obj***ni od góry do dołu "powszechnie przyjętym w wielu kulturach symbolem szczęścia" są jacyś tacy smutni, wk***ieni, zestresowani, ten symbol chyba nie działa ;-)

WhiteWolf1980

2017-04-30, 16:23
@lapps czytając to co napisałeś śmiało mogę stwierdzić że jesteś nie do końca sprawny, jak byś się dziś rodził matka dostała by za ciebie 4000+ :mrgreen:

Black-Sheep

2017-04-30, 19:12
k***a, dałem piwo za j***nie po faszystach, ale kiedy doczytałem podpis pod spodem już było za późno żeby je cofnąć. :(

WhiteWolf1980

2017-04-30, 21:19
Black-Sheep napisał/a:

k***a, dałem piwo za j***nie po faszystach, ale kiedy doczytałem podpis pod spodem już było za późno żeby je cofnąć. :(



O co kaman? komuniści tak samo zj***ni jak faszyści

Wiewór

2017-04-30, 21:38
Nacjonalizm to choroba wieku dziecięcego. Jednak niestety niektórzy nigdy nie dorastają i później idzie taka swołocz przez miasto i hańbi nasz kraj.

natking

2017-04-30, 22:21
Oj drogi kolego, św. Tomasz widzi jak robisz k***ę z logiki.



lapps napisał/a:

akurat ONR chce dobrze dla kraju, tylko nie zna sie za bardzo na ekonomii


Tak, Hiteler i Stalin też chcieli dobrze, tylko metody nie te.

lapps napisał/a:

organizuja roznego zbiorki charytatywne, turnieje dla mlodziezy, wspolpracuja z caritasem, nikogo nie krzywdza, ale sa nacjonalistami tak jak hitler, wiec musza byc zli... :facepalm:


Oni zabierają tych murzynów pod publikę. Równie dobrze mogliby ich w klatce pokazywać albo cyrku. Organizacje mafijne też organizuję zbiórki charytatywne, by budować swój wizerunek. Nie wspomnę już nawet o takim Pablo Escobarze.

lapps napisał/a:


a ty sobie nie chciej zyc w panstwie totalitarnym ale unia europejska niestety jest panstwem totalitarnym gdzie czlowiek nie ma prawa bronic siebie, swoich wartosci, nie ma prawa byc dumnym z siebie i jesli pochodzi z europy to tez ze swojego pochodzenia. moze mowic tylko to co jest dopuszczalne...


Unia nie jest państwem. Jak się nie podoba, można z niej wyjść. Podważasz wolę narodu?

lapps napisał/a:

salut rzymski zawsze byl pozdrowieniem, nawet wtey, kiedy go nazisci uzywali i tak samo swastyka byla symbolem szczescia, nawet wtedy gdy jej nazisci uzywali... to nie byl symbol mordowania zydow czy Polakow tylko powszechnie przyjety w wielu kulturach symbol szczescia:facepalm:


Zacznijmy od tego, że pochodzenie salutu rzymskiego nie jest znane, a w Polsce, podobnie jak swastyka, jest on zakazany prawnie. Czy ten ONR przypadkiem nie łamie prawa kraju, którego tak broni? Drugą sprawą jest to, że symbole zmieniają znaczenie w zależności od kontekstu, w którym są używane. Dzisiaj swastyka i salut rzymski nie są kojarzone z symbolem szczęścia, ale tylko i wyłącznie z nazistami i ich ideologią. Co oni k***a są Hindusi? Możesz sobie facepalmować do woli, ale niestety kłaść do głowy takie bzdury, to możesz dzieciom w przedszkolu.

lapps napisał/a:


jak ktos sobie stworzy flage z gwiazda dawida i zacznie mordowac ludzi, to z zydow tez bedziecie robic mordercow?


To jest sytuacja odwrotna do przedstawionej. ONR przywłaszcza symbolikę morderców, a nie nic nieznaczący symbol. Jakby ktoś przywłaszczył sobie symbol gwiazdy dawida i zaczął mordować na masową skalę to ten symbol w kontekście zbrodni zacznie być przypisywany jemu, a nie żydom. Nikt nie oskarża dawnych Słowian czy hindusów o to, że Niemcy ukradli im ich symbole.

lapps napisał/a:

ch*j tam, podniosl prawa reke do gory, ma staroslowianski symbol slonca na fladze, stojac na slowianskiej ziemii, do tego krotko obciety... na pewno nazista, rozpoczynamy pie**olenie o faszyzmie i totalitaryzmie... niech sie dzieje gownoburza...


Aha, na pewno też pali ogniska w noc kupały, swojemu synowi robi postrzyżyny i czci święte dęby. k***a...

Edit. Jeszcze jedno. Nie twierdzę, że nacjonalizm jest jakimś skrajnym złem. Każdy ma do tego prawo. To są poglądy i mamy prawo widzieć świat tak, jak chcemy. Irytuje mnie tylko to pie**olenie na temat symboliki, która bezpośrednio nawiązuje w naszej kulturze do nazizmu i szowinizmu. Macie swoich rozmówców za idiotów.

os79

2017-04-30, 22:22
Ojciec Nas r*chał ! Dziękuję...

Pr...........em

2017-04-30, 22:33
@natking
Bardzo wartościowa wypowiedź, zdecydowanie więcej takich by się przydało na tym portali.

t3tsu

2017-04-30, 23:11
White wolf mam pytanie,bo widze,że rocznik podobny.Nie masz wrażenia,że cała lewa strona jest tak zmanipulowana,że dziś jest po nieodpowiedniej stronie barykady?Ja się wychowalem na mać pariadce i pasażerze a dziś jak widzę to bezmózgie i bezideowe lewactwo to mi niedobrze..bez kitu.Prędzej stanę z oenerem niż z antifą bo dziś antifa..mam wrazenie jest bardziej polityczna niż oni,pozatym niedopuszczę do tego,żeby moje poglądy były poprawne politycznie..jeśli tak to znaczy,że czas je zmienić!..co ty na to?
p.s. piszę szczerze jak do ziomka..bez hejtu ;-)

DiamondBack

2017-04-30, 23:25
Lewatywy muszą posiłkować się jakimiś fejkami z 2012 roku? Cieszę się :)

ZniszczeCie

2017-04-30, 23:28
Niech ktoś ściągnie to gówno z głównej strony. Autor to debil i ignorant. Jego wiedza o ONR jest zerowa. Ten portal spada na psy dopuszczając do głosu takie psy.

t3tsu

2017-04-30, 23:32
ZniszczeCie napisał/a:

Niech ktoś ściągnie to gówno z głównej strony. Autor to debil i ignorant. Jego wiedza o ONR jest zerowa. Ten portal spada na psy dopuszczając do głosu takie psy.



Nie przesadzaj..to nie czas na skakanie sobie do gardeł!Jesteś patriotą? to myśl..naszym wrogom zależy na tym żebyśmy się nienawidzili! chyba najwyższy czas zrobić coś nie tak jak chcą żydzi do k***y nędzy!

Ni...........ny

2017-04-30, 23:34
t3tsu mam pytanie, bo widzę, że rocznik podobny. Nie masz wrażenia, że cała prawa strona jest tak zmanipulowana? Że dziś jest po nieodpowiedniej stronie barykady? Dziś jak widzę to bezmózgie, tępe prawactwo to mi niedobrze. Bez kitu. Prędzej stanę z antifą niż z pojebami z ONRu. Bo dziś ONR, mam wrażenie jest grupą niedorozwojów, wycierających sobie upośledzone modry patriotyzmem. Poza tym nie dopuszczę do tego, żeby moje teksty były niezgodne z zasadami języka polskiego. Bo język ojczysty należy szanować. Jeśli nie to znaczy, że czas wrócić do szkoły. Co ty na to?
p.s. Piszę szczerze, jak do ziomka. Bez hejtu ;-)