18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

comar

2009-01-03, 17:52
ten po lewej był kiedyś w tv. Gość chyba z wrocławia jakiś nauczyciel czy coś i się burzył że kobiety mają większy wybór w ubiorze czy coś

kr...........n5

2009-01-04, 00:35
A ten po prawej studiuje (w Koszalinie) u mnie na roku :mrgreen: :samoboj:

Wilczex

2010-01-10, 19:34
Co oni wszyscy się uparli na te obleśne buty z czubami?

gego67

2010-01-10, 19:42
comar napisał/a:

ten po lewej był kiedyś w tv. Gość chyba z wrocławia jakiś nauczyciel czy coś i się burzył że kobiety mają większy wybór w ubiorze czy coś



Z tego co się orientuję wykłada matematykę na uniwerku.

Wilczex

2010-01-10, 23:54
comar napisał/a:

ten po lewej był kiedyś w tv.



Jakby ktoś wstawił filmik byłoby miło :)

fryca88

2012-09-16, 11:46
Co prawda głośno było o nim jakiś czas temu,ale po tagach nie znalazłem niczego konkretnego.

Mówi,że "Jako Antyfacet zajmuję się krytyką i podważaniem w codziennym życiu oraz specyficznych akcjach Stereotypu Męskiej Roli Płciowej, albowiem postrzegam jego negatywny, okaleczająco-ograniczający wpływ na jakość życia mężczyzn(...)Mój bunt i walka o prawa mężczyzn nie oznaczają bynajmniej jakichś zakusów na prawa kobiet: życie obu płci w społeczeństwie NIE musi być antagonistyczną grą o sumie zerowej, w której komuś trzeba odjąć, by komuś innemu dodać(...)Jestem BUNTOWNIKIEM!! I proszę nie stosować wobec mnie śmietnikowej seksuologii twierdzącej, że jestem skonfliktowany ze swą płcią! Spodnie, skarpety, zakaz makijażu, nakaz prezentowania postaw asertywno-wojowniczych, nakaz posiadania określonych zainteresowań i zakaz posiadania innych – to NIE PŁEĆ, ale ROLA PŁCIOWA, po angielsku GENDER ROLE."

Zapewne jesteście k***a ciekawi jak wygląda ten polski buntownik i bojownik o prawa mężczyzn.Proszę bardzo zdjęcia poniżej,rzeczywiście jest bardzo męski,emanuje od niego siła i autorytet,prawdziwy macho obiekt westchnień i wilgotnienia krocza każdej z pań.








Myxxer

2012-09-16, 11:51
ja pie**ole... do utylizacji

Astehnir

2012-09-16, 11:52
No i niech sobie łazi w kiecce, szpilkach i innych damskich ciuchach. Jak lubi i nikomu sie przez to krzywda nie dzieje to czemu nie?

fryca88

2012-09-16, 11:52
@up

kolego nie bądź nietolerancyjny,ma prawo do swoich poglądów !







Żart,do pieca k***a! ;]