18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ona Jehowa...

krzyks • 2017-05-20, 16:22
...a on nie chowa :mrgreen:


pakicito

2017-05-20, 17:30
za banana by uwierzył w ich chrystusa

krasnal_hałabała

2017-05-20, 17:35
k***a! zimne piwo dla bambusa za plucie na sekciarzy, Widać że Hamburgerstan bo u nas coś takiego by nie przeszło w Eurokołchozie i by Tumbo zamknęli za obnażanie się. k***a, że też we własnym domu nie można chodzić z fujarą na wierzchu! w jakich czasach przyszło nam żyć? Hamburgerstan to Hamburgerstan, ma swoje wady ale wolność to tam jest na poziomie i można odstraszać od swojego domu Jehowych, Mormonów, Amiszy, Hare Kriszna i innych pojebów a w Teksasie to można nawet strzelać do nich jak wejdą na posesję, co więcej to Teksas utrzymuje dużą autonomię, kiedyś był niepodległym państwem i powstał jako niepodległe państwo wyzwalając się od Meksyku a później dobrowolnie (przynajmniej taka jest wersja oficjalna), poddał się aneksji USA w zamian za pomoc z Meksykiem. Ale ch*j z Teksasem, piwo dla Tumbo.

kwasix

2017-05-20, 17:56
One zapukały a on chciał zapukać..

szpajder

2017-05-20, 18:00
krasnal_hałabała napisał/a:

k***a! zimne piwo dla bambusa za plucie na sekciarzy, Widać że Hamburgerstan bo u nas coś takiego by nie przeszło w Eurokołchozie i by Tumbo zamknęli za obnażanie się. k***a, że też we własnym domu nie można chodzić z fujarą na wierzchu! w jakich czasach przyszło nam żyć? Hamburgerstan to Hamburgerstan, ma swoje wady ale wolność to tam jest na poziomie i można odstraszać od swojego domu Jehowych, Mormonów, Amiszy, Hare Kriszna i innych pojebów a w Teksasie to można nawet strzelać do nich jak wejdą na posesję, co więcej to Teksas utrzymuje dużą autonomię, kiedyś był niepodległym państwem i powstał jako niepodległe państwo wyzwalając się od Meksyku a później dobrowolnie (przynajmniej taka jest wersja oficjalna), poddał się aneksji USA w zamian za pomoc z Meksykiem. Ale ch*j z Teksasem, piwo dla Tumbo.

Walnąłeś elaborat, a to Anglia.

Amur

2017-05-20, 18:36
ja tam nic do nich nie mam nie ma gorszego bydła od katoli

Jebakażebolisraka

2017-05-20, 18:41
To świadczy tylko o niskim ilorazie tego osobnika. Jak zwierze... no w końcu kolor skóry zobowiązuje :->

krzyks

2017-05-20, 18:46
okoń321 napisał/a:

ja tam nic do nich nie mam nie ma gorszego bydła od katoli



Ty tak serio? Jeśli tak, to wypad do brudasów. :kawa:

silvsky

2017-05-20, 19:10
zajebisty sposób na kocichów:
- Albo zar*chasz 2 panienki + wykład o czym tam pie**olą
- Albo po prostu sp***olą
no k***a idealnie :aniol:

dziaad

2017-05-20, 19:38
do mnie też jakiś czas temu przychodziły pogadać i zostawić strażnicę dwie jechówy. jedna stara koło 60tki, druga zdrowa, ruda czterdziestka z zajebistym cycem i kształtną dupą. ale już nie przychodzą. chyba zraziły się tym, jak zapytałem wprost rudej czy organizują orgie bo takie zajebiste cycki nie mogą się marnować. szkoda bo mieszałbym z nią krew jak dzik:)

waloos

2017-05-20, 20:00
@silvsky nie zar*chasz

Jeśli one chodzą po domach to są mocno wkręcone. A jak są wkręcone, to żyją według zasad. Miałem znajomą jehową, to koleżanka mi opowiadała, że jak wychodziły na miasto ona potrafiła jej zwrócić uwagę że za duży dekolt ubrała. One wszystkie wcześnie wychodzą za mąż, bo dopiero po ślubie się r*chają.

Thetus

2017-05-20, 20:06
Cytat:

zimne piwo dla bambusa za plucie na sekciarzy


Mi on wygląda na muslima, więc pewnie nie pije piwa. :roll:

danielbv

2017-05-20, 20:20
Słabo posklejany ten film.

endrju132

2017-05-20, 21:18
U mnie na wiosce bardzo często chodżą "Bracia jehowi " :V i muszę wam powiedzieć ,że niektóre "kotki " są naprawdę spoko dupeczki :) aż dziw bierze ,że takie ładne i takie głupie :D