18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

On tylko siedzi

TT4 • 2018-08-23, 18:22
Do odstrzału.


Gdzio90

2018-08-23, 23:39
@saves aż mi się kawał przypomniał :D

Mąż wyjechał w delegację, a żona postanowiła zrobić mu niespodziankę i kupiła nowiutką szafę do ich wspólnej sypialni.
Przyjechała ekipa, zmontowała szafę.
Po jakimś czasie obok domu przejeżdżał tramwaj i szafa się złożyła.
Zdesperowana kobieta dzwoni do firmy i tłumaczy co się stało. Przyjeżdża ekipa montuje szafę i dzieje się tak kilka razy.
Przy kolejnym razie kierownik ekipy monterskiej mówi:
- Wie pani co, muszę wejść do szafy i zobaczyć od środka co się dzieje.
Wchodzi do szafy. W tym momencie wraca mąż i wchodząc do sypialni krzyczy z zachwytem:
- Kochanie cóż za wspaniała szafa. I otwiera drzwi od szafy, a gość ze środka:
- Wal pan w ryj, bo i tak nie uwierzysz, że na tramwaj czekam.

sh...........ns

2018-08-23, 23:53
k***ić się przy dziecku szczyt kobiecego kurestwa

Tryper

2018-08-24, 00:14
Kompilacja patologii.

r061071

2018-08-24, 04:46
linda i rudzielec znaja to bo maja zony gościnne w kroku prawda?

mrokussw

2018-08-24, 06:42
Po to gosciu nagral film, po ch*j mial skakac po tym typie? Teraz ma prosty dowod zdrady, wiec rozwod z orzeczeniem jej winy, ale fakt dupa fajna

KANIBAL22

2018-08-24, 06:47
ale ma sk***ysyn cierpliwość i zimna krew :D

Maja83

2018-08-24, 08:15
Dobra mama, zamiast opowiadać o pszczółkach i robić dziecku wodę z mózgu, pokazała mu w praktyce o co chodzi. My matki tak się poświęcamy dla dzieci. Szacun!

piotrekt1976

2018-08-24, 11:47
Jak masz takich przyjaciol to i wrogow nie potrzeba ....

mi...........ek

2018-08-24, 13:03
To jest smutne, a zarazem wk***iające.
Jedno i drugie powinno dostać po japie, szkoda tylko dzieciaka.

chudy005

2018-08-24, 15:51
idejakprzecinak
Ja to bym zabrał dzieciaka i tyle by mnie i dziecko widziała. Po co karać dziecko życiem z matką k***ą.


Bierz, myślę że to tak przykładna rodzina, że po tym zajściu na pewno oboje zdecydują oddać dziecko :D

kzf

2018-08-24, 16:28
Ohoho, Panowie z tym zabraniem dziecka to nie tak łatwo. Obecnie wiele krajów wzięło panie pod opiekę prawną, bo to przecież takie słabe, uczuciowe efemeryczne istotki uciśnione męską, szowinistyczną dominacją. Teraz nawet jakby było wiele dowodów, że się baba k***i, to i tak nawet w Polsce sądy rodzinne są sfeminizowane.

Jak myślicie, za kim stanie sędzina?

Oczywiście, że w większości przypadków za kobietą, bo przecież to, że zdradziła to nie wina tego, że ją picz swędzi i co chwile zwiedza inny bolec, tylko mąż (często bulący nie za swoje dziecko beta) nie zaspokaja jej potrzeb.
I myk! Dziecko ląduje u takiej matki, bo sąd uważa, że lepiej będzie dla młodego, niż u ojca, który zapewni mu zasoby i rozwój.

ellsworth

2018-08-24, 18:37
Erutlev napisał/a:

@up
Ty byś się k***a lepiej zastanowił czy to twój dzieciak.


Tego, kto go wychowa.

Wełzew

2018-08-24, 22:33
No moją byłą jak zostawiłem na tydzień to już wszystkie otwory były przeorane :goatse:
Ale co tam na błędach uczyć się trzeba ale to nie pierwszy błąd i nie ostatni
:wyj***ne: