18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

On sądzi...

de_Sade • 2019-07-10, 22:14
...że rządzi :-D


somet

2019-07-11, 10:26
Przej***ne jest być garbusem albo mieć 150cm w kapeluszu ale jeśli tak jest to niestety musisz z tym się pogodzić. A to jest Sadistic a nie kółko różańcowe. Dobrze zgasił kurdupla.

URAGE

2019-07-11, 13:30
somet napisał/a:

A to jest Sadistic a nie kółko różańcowe. Dobrze zgasił kurdupla.



Jakie dobrze? Może wyglada to komicznie, ale k***a nic w tym heroicznego. Kurdupel proponował wyjść na zewnatrz i tam wyjasnic problem, ale jakiś frajer wziął sie na niego rzucił całą masą z zaskoczenia jak był odwrocony. j***ny jakos wczesniej nie chcial męskiej solowki bez scen w lokalu. p*zda i tyle. Bał sie przegrać albo wpie**olic mniejszemu to zachował sie jak murzyn.

TB303

2019-07-11, 13:33
somet napisał/a:

A to jest Sadistic a nie kółko różańcowe. Dobrze zgasił kurdupla.


Jesteś zakompleksionym śmieciem, jeśli tak rzeczywiście sądzisz.

xv89

2019-07-11, 15:30
URAGE napisał/a:

A ja sądzę, że facet jest wytykany palcem przez całe życie i w końcu się wk***ił jak zapewne ktoś z grupki nagrywającego rzucił komentarzem w jego stronę. Z tego co rozumiem to film zaczynają słowa "Why is it ok for a women to say - oh, you're 5 feet on a dating site? You should be dead", po czym stwierdza, że nie zmyśla tego, tylko tak właśnie jest. Na oko typ 45 lat i pewnie większość życia był w dupę kopany, samoocena niska, ale dość wysoka by żyć w miarę normalnie i pracować jak inni tylko sam całe życie. Po czym wchodzi do piekarni i tam znów jakieś dupki komentują cię za plecami, albo nawet prosto w pysk. Jestem tego pewien, bo ni widzę innego logicznego powodu do odjebywania takiej sceny, niż publiczny lincz ze strony społeczeństwa, a tego na filmie już oczywiście nie ma. Przekozaczył tam, prawda, ale wcale mu się nie dziwię. Mnie osobiście wk***ił natomiast j***ny samozwańczy bohater co to się musi pokazać i uspokoić koleżkę mniejszego o 40cm. Tanio podbił sobie sobie ego i życzę mu murzyńskiego ch*ja w dupie, bo nigdy by tak nie zacwaniakował rzucając się na kogoś, gdyby był to typowy seba na sterydach.



O k***a... to chyba ten legendarny "głos rozsądku" w końcu przemówił!

Marian5

2019-07-11, 16:59
Na spotted mojej miejscowości jak karynki szukają towarzystwa na wesele lub na spotkanie to zawsze jest w wymaganiach 180cm +

Kurek od wanny

2019-07-11, 18:03
Sądzę, że mały miał większe jaja niż ta tępa masa która go przygniotła.

Kałasz

2019-07-11, 18:50
rece opadaja a nogi sie uginaja

obrzutw

2019-07-12, 10:32
URAGE napisał/a:

A ja sądzę, że facet jest wytykany palcem przez całe życie i w końcu się wk***ił jak zapewne ktoś z grupki nagrywającego rzucił komentarzem w jego stronę. Z tego co rozumiem to film zaczynają słowa "Why is it ok for a women to say - oh, you're 5 feet on a dating site? You should be dead", po czym stwierdza, że nie zmyśla tego, tylko tak właśnie jest. Na oko typ 45 lat i pewnie większość życia był w dupę kopany, samoocena niska, ale dość wysoka by żyć w miarę normalnie i pracować jak inni tylko sam całe życie. Po czym wchodzi do piekarni i tam znów jakieś dupki komentują cię za plecami, albo nawet prosto w pysk. Jestem tego pewien, bo ni widzę innego logicznego powodu do odjebywania takiej sceny, niż publiczny lincz ze strony społeczeństwa, a tego na filmie już oczywiście nie ma. Przekozaczył tam, prawda, ale wcale mu się nie dziwię. Mnie osobiście wk***ił natomiast j***ny samozwańczy bohater co to się musi pokazać i uspokoić koleżkę mniejszego o 40cm. Tanio podbił sobie sobie ego i życzę mu murzyńskiego ch*ja w dupie, bo nigdy by tak nie zacwaniakował rzucając się na kogoś, gdyby był to typowy seba na sterydach.



Mądre.