18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"On jest narypany jak Messerschmitt" - Na Drogach

GatecrasherKO • 2016-12-07, 18:38
Zbyt szybka jazda w mieście może z kierowcy uczynić pieszego. Wieczorne patrole policji podczas pomiaru prędkości w terenie zabudowanym zaskakują wielu kierowców. Jednak ich zaskoczenie nie wynika z wysokości mandatu, ale z faktu utraty prawa jazdy na okres trzech miesięcy. Zobaczcie jak wygląda codzienna praca policjantów z wydziału ruchu drogowego.


John Silver

2016-12-07, 18:55
o k***a.... ziemniaki sie rozpadna - ha ha

ro...........24

2016-12-07, 19:19
Gruba akcja , CSI sprowadzić by wykonali wymaz z pochwy

~Velture

2016-12-07, 19:19
No i k***a dobrze. Zabierać p*zduniom prawka.
Ja straciłem prawko za punkty X lat temu i się nauczyłem jeździć.
Nieważne jak mocno dopie**alam to i tak oszczędzę kilka minut i ch*j mi po tym.
A tak to jak musisz znów dymać i płacić za kolejny egzamin to k***a dwa razy się zastanowisz zanim pociśniesz.

Moim zdaniem doskonała kara i resocjalizacja.
Przed zabraniem prawka łapałem punkty jak dz**ki weneryki a po ponownym egzaminie od wielu lat nie dostałem ani 1 mandatu i ani razu mnie nie kontrolowali policjanci.

Prosta technika - wtapiaj się w tłum.
Jadę jak cała reszta pomimo, że mam dość charakterystyczne auto i rzucające się w oczy to dalej jestem nieskalany mandatem od tylu lat.

Nawet na spokojnie skalkulować. Zapie**alasz i ile oszczędzisz? 5 minut? Zaszalejmy, że 10.
Jak cię niebiescy złapią to tracisz w najlepszym wypadku 15min albo i 30 jak się stawiasz jak p*zduś bo ci dojebią sprawdzenie stanu technicznego albo będą po złości jeszcze ci k***a sprawdzać homologację w każdej żarówce.

garota

2016-12-07, 20:35
Mam nadzieję że świadków morderstwa bardziej sprawdzają.

Siberian_Meat_Grinder

2016-12-07, 20:46
trochę ch*jowa akcja z tym zatrzymywaniem uprawnień za przekroczenie o 51 km/h mierzone w zabudowanym tym laserkiem. Sam nigdy nie wziąłbym na garba takiej akcji - ULTRALYTE LTI 20-20 (taki jakim tam mierzą) ma 2% dopuszczalny błąd pomiarowy. Czyli że na 100km/h urządzenie pomyli się o 2 km/h (albo na plus, albo na minus). Załóżmy, że na 50-tce jechaliśmy 101 km/h - granica błędu urządzenia powoduje, że albo jechaliśmy 99 km/h, albo 103 km/h i nikt nie będzie w stanie tego określić.

W takiej sytuacji możemy nie przyjąć mandatu nie zgadzając się z zaistniałą sytuacją, jednak pozwolenie i tak zostanie nam zatrzymane - nie możemy się przed tym obronić - chyba, że stwierdzimy kontrolującemu policjantowi, że nie mamy przy sobie uprawnień. Skierują przeciwko nam wniosek o ukaranie do sądu (nie nałożą mandatu 50 zł za brak dokumentu, gdyż takie są wytyczne KG - powodem tego jest fakt, że kontrolowany może mieć cofnięte uprawnienia, a informacja o tym pojawia się często w systemie z dużym opóźnieniem), a utrata uprawnień "wejdzie w życie" dopiero przy następnym legitymowaniem się "cofniętym" dokumentem, gdy zostanie on już fizycznie zatrzymany.

Kaszysz

2016-12-07, 21:19
Dramat, ograniczenia do 50km/h na 2 pasmowych drogach oddzielonych pasami zieleni. Prawie jakbyśmy dalej jeździli warszawami i wartburgami.

Siberian_Meat_Grinder

2016-12-07, 21:29
Kaszysz napisał/a:

Dramat, ograniczenia do 50km/h na 2 pasmowych drogach oddzielonych pasami zieleni. Prawie jakbyśmy dalej jeździli warszawami i wartburgami.



zgłaszać takie rzeczy do zarządu dróg - nikt tego wam nie broni. Przedstawić odpowiednią argumentację i tyle.

~DMT

2016-12-07, 22:39
Velture napisał/a:

Zapie**alasz i ile oszczędzisz? 5 minut? Zaszalejmy, że 10.



To ja chyba znam inną definicję słowa ZApie**alAĆ :amused:

PA...........SM

2016-12-07, 23:04
Bardzo dobrze! Za szybką jazdę powinni tracić prawka na 1 rok. ch*je j***ne zapie**alają i nic z tego nie mają. Noga z gazu oszołomy i będzie bezpieczniej!!!