18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Omon goni

~_Yarko_ • 2020-10-27, 09:47
Ludzie kibicują.


Zuch dziewczyna.

janlew

2020-10-27, 11:20
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Wkrótce podobnie w Polsce.

Oby, bo te lewackie ścierwa blokujące normalnym ludziom powrót z pracy, to jakaś paranoja jest.
I jeszcze w imie czego? Bo im dzieci z downem nie pozwolą już zabijać, gdy są w brzuchu. No straszne. Przedszkolaków z downem też nie można zabijać, i jakoś świat funcjonuje

AN...........or

2020-10-27, 11:33
Powinni dogadać się jakos z Łukaszenką i pozyczyć ten OMON na te lawackie ścierwa tu co protestują i zatruwają życie cięzko pracującym ludziom

Quassar

2020-10-27, 11:58
Jak mają ból dupy to niech idą to siedziby parlamentu i innych osób co odpowiadają ze ten syf politycy a nie atakują i przeszkadzają,utrudniają życie innym szarym ludziom co nic nie mają do tego - tempe dzidy

Davenron

2020-10-27, 12:07
janlew napisał/a:

Oby, bo te lewackie ścierwa blokujące normalnym ludziom powrót z pracy, to jakaś paranoja jest.
I jeszcze w imie czego? Bo im dzieci z downem nie pozwolą już zabijać, gdy są w brzuchu. No straszne. Przedszkolaków z downem też nie można zabijać, i jakoś świat funcjonuje



k***a, sadistic się psuje. To już tutaj nawet Rydzyka ludzie działają? ch*j mnie obchodzi, że opłakujesz tobie podobnych. Rób to na forach katolickich, a nie tu.

grudzin7

2020-10-27, 12:09
janlew napisał/a:

Oby, bo te lewackie ścierwa blokujące normalnym ludziom powrót z pracy, to jakaś paranoja jest.
I jeszcze w imie czego? Bo im dzieci z downem nie pozwolą już zabijać, gdy są w brzuchu. No straszne. Przedszkolaków z downem też nie można zabijać, i jakoś świat funcjonuje



Tu nie chodzi tylko o dzieci z downem, ale bardziej o te, które przez wady płodu i tak nie będą w stanie przeżyć nawet miesiąca poza łonem matki. Tak więc kobieta wiedząc w 6 miesiącu, że jej dziecko umrze niemal od razu, ma się męczyć kolejne 3 miesiace z ciążą, a potem oglądać jak dziecko się męczy i umiera po paru dniach? Wtedy będziesz szczęśliwy bo "po bożemu", co? :homer:

A skoro już piszesz o dzieciach z zespołem downa to zmieniłbyś zdanie jakby to twoje dziecko się takie urodziło. Prawda jest taka, że takie dziecko nigdy nie dorośnie i nigdy nie będzie samodzielne. One nie myślą samodzielnie, tylko odtwarzają schematy. Zawsze trzeba co najmniej jedną osobę która będzie się nim opiekować 24/7. Śmiało, możesz poświęcać połowę swojego życia dla takiego dziecka, ale nawet jeżeli przez zęby ci to nie przejdzie to w głowie ciągle będzie powracać myśl, że lepiej by było bez niego...

daniel1040

2020-10-27, 12:13
Czy tylko ja codziennie czuje się jak listonosz z kiepskich?
Gdzie nie patrzę - cyrk. Nie mogę się doczekać polskiego sezonu wojny domowej, będe wam kibicował z bieszczad.
Ale jaja.

baronturbina

2020-10-27, 12:27
janlew napisał/a:

Oby, bo te lewackie ścierwa blokujące normalnym ludziom powrót z pracy, to jakaś paranoja jest.
I jeszcze w imie czego? Bo im dzieci z downem nie pozwolą już zabijać, gdy są w brzuchu. No straszne. Przedszkolaków z downem też nie można zabijać, i jakoś świat funcjonuje


Ja wiem że cię to nie dotyczy, bo z chłopakiem nie możecie adoptować, ale nie wpie**alaj się w rzeczy których nie rozumiesz. Jak by aborcja była legalna to twoja matka nie musiała by próbować sama cię wyskrobać metalowym wieszakiem w remizie osp Psi ch*jów Parcela i nie był byś tak zj***ny jak teraz.

D3Ton

2020-10-27, 12:31
Do NFL ją brać :D

Bonzacz92

2020-10-27, 12:46
janlew napisał/a:

Oby, bo te lewackie ścierwa blokujące normalnym ludziom powrót z pracy, to jakaś paranoja jest.
I jeszcze w imie czego? Bo im dzieci z downem nie pozwolą już zabijać, gdy są w brzuchu. No straszne. Przedszkolaków z downem też nie można zabijać, i jakoś świat funcjonuje



Nic dziwnego, że janlew jest przeciwny legalnej aborcji, byłby pierwszy do wyskrobania.

Heavi

2020-10-27, 12:52
Aż żal wchodzić na sadistica, tyle debili w komentarzach, którym przeszkadza protest, bo wracają z pracy i płacą podatki dla Kaczora. Najlepiej siedzieć cicho i zgadzać się na wszystko.

Po...........ia

2020-10-27, 13:39
Wracajcie tak jakby ich nie było, proste.