18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Olimpiada tylko dla najlepszych

decode21 • 2018-02-17, 12:21
Jak już załapałeś się na igrzyska to zrób wszystko by cię zapamiętali.

woytasw

2018-02-17, 12:24
Dlaczego się nie katapultowali?

~Velture

2018-02-17, 12:28
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Pisz k***a mać, że od 1:30.

Nie każdy uważa Olimpiadę za coś dobrego. Ja ją uważam, za Himalaje sportowej hipokryzji i mam wyj***ne w całości. Dziękuję.



A tak poza tym to nie ma co oglądać. Nic się nie stało, bolid wyleciał parę metrów za materac, a reszta to pie**olona telewizyjna relacja z Olimpiady.


Spokojnie Andrzeju, nie denerwuj się. :amused:

r061071

2018-02-17, 14:03
to zawody w Rosji

Igorek95

2018-02-17, 19:15
Letnie igrzyska to jeszcze coś ciekawego, ale zimowe to serio 150 sposobów na j***ne ślizganie się

Voodoo69

2018-02-17, 19:30
k***a jak można nie lubić igrzysk Biathlon, narciarstwo alpejskie, hokej czy skoki coś pięknego jako człowiek który śmiga na biegówkach i kilka razy wystąpił w zawodach biegów na nartach jestem zakochany w io zimowych, z piłką nożną to ch*j ale zimowych mi nie szkalujcie nerdy nieuprawiające żadnego sportu.

Syja

2018-02-17, 19:35
@up przecież zrzędzenie to nasz sport narodowy zaraz po piłce nożnej.

styx38

2018-02-17, 19:47
Przeca hamowali :P

ellsworth

2018-02-17, 20:04
Voodoo69 napisał/a:

k***a jak można nie lubić igrzysk Biathlon, narciarstwo alpejskie, hokej czy skoki coś pięknego jako człowiek który śmiga na biegówkach i kilka razy wystąpił w zawodach biegów na nartach jestem zakochany w io zimowych, z piłką nożną to ch*j ale zimowych mi nie szkalujcie nerdy nieuprawiające żadnego sportu.


Tak, piękne. Dlatego właśnie wróciłem po całym dniu z nartami na nogach. Sporty są od tego żeby je uprawiać, a nie oglądać!!

Ileż to ja razy słyszę coś w stylu "wpadaj, dziś jest mecz tego z tym". Owszem, mogę wpaść ale nie ze zgrzewką piwa, tylko z piłką i nie po to by rozwalić się na kanapie tylko byś poszedł ze mną pograć. "Co? Pograć w piłkę? Eeee. Może innym razem". k***a, no bez jaj! Ja rozumeim, jak 70 letni staruszek siedzi i ogląda bo nic innego mu nie pozostało, ale jak młodzi ludzie siedzą z oczami wlepionymi w telewizora oglądając sport zamiast go sami uprawiać, to jest to po prostu Ż A Ł O S N E !

pppmix

2018-02-17, 20:44
Ale my poszli albo grubo albo wcale.

decode21

2018-02-17, 20:51
Dla marudzących o braku podania czasu akcji podaję że goście na początku chcieli przycwaniaczyć i zamiast pchać w czterech boba postanowili pchać w trzech co miało im zmniejszyć czas wsiadania. Jak widać nie udało się, jeden z nich ledwo się zmieścił a to dopiero początek kłopotów. Kulminacja to zepsuty hamulec i wypadnięcie poza drogę do wyhamowania.

@rebeliant ciekawe na co byś wykorzystał te niby zmarnowane 1:30?

Gaj0

2018-02-17, 21:09
Wiedzieli że tak kiepsko im poszło że postanowili jechać od razu do domu :lol:

loelo

2018-02-17, 21:44

Tu jeden koleżka się obraził na pozostałych i postanowił pojechać sam :-D Akcja od 0:25

rafikfaf87

2018-02-17, 22:03
How can I help You... Bob?

waloos

2018-02-17, 22:05
@Rebeliant_ZPF wiesz co jest gorszego od Igrzysk (olimpiada to okres 4 lat pomiędzy, ale inteligencji i wiedzy się po sadolach nie spodziewam)?
Gorsza jest łatwowierność i łykanie wszystkiego co pojawi się w internecie.

To zdarzenie nie miało miejsca na Igrzyskach - nie dość, że nie ma emblematów, wszędzie są reklamy czego na Igrzyskach być nie może, to jeszcze po wejściu na YT w opisie jest co to za materiał.

Ale spoko, wierz we wszystko dalej tak jak robisz to do tej pory. Głąbami łatwiej manipulować.