18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Old School vs. New School

Nap_Limak • 2012-08-31, 00:08
Wielki pojedynek między starą a nową szkołą gier. Kto wygra? Oglądajcie! :D


Pater patriae

2012-08-31, 00:14
W stare gierki można napie**alać dniami i nocami i się nie znudzą, a większość tego co teraz wychodzi przechodzi się w 4 godziny i koniec.

PS. zajebista ta laseczka z 1:30 :oops:

Lasarr

2012-08-31, 00:19
Niestety stara szkola mozemy sie juz tylko podniecac jako zjawiskiem, ktore mialo miejsce bo to nie wroci, zawsze mozna powspominac stare dobre czasy spedzone nad atarynka z joy'em w reku, gdy sie slalo k***y pod adresem kazdego, kto sie osmielil mocniej tupnac w okolicach magnetofonu, niektorzy to juz wogole niewiedza co to bylo zlacze dim i zajawka z


0statniSprawiedliwy

2012-08-31, 01:02
kiedyś new school będzie old schoolem a wtedy będziemy mówić, że przyszły school jest ch*jowy a old school czyli teraźniejszy był zajebisty. Wiecie o co mi chodzi :D
Kurde ale bym się opiekował tą Larrą i bym jej bronił własnym ciałem :D

Pater patriae napisał/a:

W stare gierki można napie**alać dniami i nocami i się nie znudzą, a większość tego co teraz wychodzi przechodzi się w 4 godziny i koniec.

PS. zajebista ta laseczka z 1:30 :oops:



Co Ty wiesz o old schoolu jak Ty Larry nie poznajesz ;)

kaziolord

2012-08-31, 08:18
k***a brakuje mi tych starych gierek, ile człowiek miał radochy z pie**olonych klocków popie**alających po telewizorze.

JezusToŻyd

2012-08-31, 10:56
Wybaczcie, ale większość z was pierdzieli. Stare gry są fajne dla większości z dwóch powodów:
ci co byli wtedy dziećmi je lubią bo nostalgia
ci co byli starsi je lubią, bo wcześniej nie było nic, a to była nowa rozrywka.

Pograjcie w nowe gry typu Team Fortess 2 (jest za free na steamie), Cywilizację, Wiedźmina, Morrowinda, Grand Theft Auto. To są super gry które nie nudzą się po jednym dniu grania.
I skoro niektórzy twierdzą, że się je przechodzi w 4 godziny: podajcie taką. W Call of Duty kampania trwa około 6 godzin, ale to jest gra zrobiona pod Multiplayer. Równie dobrze można by płakać, że Counter Strike jest najbardziej ch*jową grą świata bo nie ma w ogóle Single Player (bo botów przecież oficjalnie nie było aż do wersji Source).

Lasarr

2012-08-31, 11:29
@JezusToŻyd

Team Fortess, Cywilizację, Wiedźmina, Morrowinda, Grand Theft Auto.

Na twojej liscie widze 4 gry, ktorych poczatki sa wlasnie w oldschoolu.

morganeek

2012-08-31, 11:44
Może w starych grach nie było pięknej grafiki, ale był za to klimat którego nic nie zastąpi. Teraz od gracza gra nie wymaga użycia wyobraźni, a kiedyś mając przed oczami obraz z pikseli trzeba było sobie to jakoś po trochu wyobrazić.

cornishon69

2012-08-31, 12:33
IE w końcu do czegoś się przydało ^^

matjus

2012-08-31, 12:42
pamiętam jak za małolata się w domu nie przelewało (teraz też nie jestem taki stary). gdy zaczynała się era DVD u mnie w domu nadal stał odtwarzacz płyt VHS. teraz z przyjemnością zajrzę do pudełka ze starym Pegasusem, albo skoczę do kumpla, żeby zagrać na pierwszej konsoli nintendo i 50' plaźmie.
a gra w kaczki to był szczyt erekcji!

eldomel

2012-08-31, 12:53
szkoda ze ja nie mialem płyt VHS...miałem tylko kasety...ale biedny byłem

krzychu6

2012-08-31, 13:01
@matjus O cholera! Jak wyglądają płyty VHS?

kolo7988

2012-08-31, 14:01
Wniosek prosty stare wygrały bo bez nich nie byłoby nowych