18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

hubi96

2017-04-17, 13:19
Szacunek dla ludzi ulicy

Sabajone

2017-04-17, 13:23
marian.wiertarski napisał/a:

Szacunek dla pana kierowcy :D



:wtf:

Przeciez kierowca to tylko jeden trybik całej machiny. Takie transporty są obstawiane przez dziesiątki ludzi, ludzi którzy wyznaczają trasy, jak trzeba to znaki przestawiają, pilotują, sterują naczepą itd.... Więc jak już ma być szacun to chyba dla wszystkich. Poza tym jak byś nie zauważył kierowców jest dwóch.

W............R.

2017-04-17, 15:47
Końcówka epicka. Wydawało mi się, że śnieg mógłby zagrażać stabilności ładunku, ale chyba nie ta skala masy.

tranzystor

2017-04-17, 17:21
Niby biedna Białoruś z dyktatorem Łukaszenką, ale elektrownie jądrowe ma. A w ciemnogrodzie zwanym Polska wmawia się, że przyszłość w naszym przepłacanym węglu.

Essent

2017-04-17, 18:37
Może mi ktoś technicznie wyjaśnić,jak ta rakieta wchodzi w zakręty?

Killzorr

2017-04-17, 18:59
orisuniek napisał/a:

Może mi ktoś technicznie wyjaśnić,jak ta rakieta wchodzi w zakręty?



Mianowicie Panie kolego ma samym wstępie warto wspomnieć iż jest to pojazd modułowy (tak mi się przynajmniej wydaje), jest to taka fajna sprawa dla tego że możemy sobie manipulować jej rozstawem ilością osi itp. Jak wiadomo im więcej osi tym większe przeniesienie nacisku i tym większe ładunku możemy przewozić.

A co do wchodzenia w zakręty sprawa jest "banalnie" prosta, osie naczepy tylne są skrętne i sterowane za pomocą pilota więc jedna osoba z ekipy która obstawia ten przewóz dba oto aby nigdzie nie zaj***ć i elegancko steruje sobie tymi osiami za pomocą joysticka jak by nak***iał w jakąś konsolówkę :D

P.S. Aż takim mega ekspertem nie jestem, ale wydaje mi się iż moja odp to odp prawidłowa, gdyby znalazł się większy znawca to zapraszam do korekty moich słów(jeżeli takowa korekta jest w ogóle potrzebna), człowiek uczy się całe życie :)

Pozdrawiam!

jebiewdupelewaka

2017-04-17, 20:24
hubi96 napisał/a:

Szacunek dla ludzi ulicy


ale pie**olenie
ludzie ulicy,chyba że piszesz o swojej kobiecie

jak dla mnie to są właśnie PRAWDZIWI LUDZIE
to dzięki NIM istniejesz

fajny dokument , ale o wszystkich tych którzy pracowali na ten sukces
od 4 lat, gdyby ktoś nie wnikał wystarczająco w materiał
WIELKI SZACUN




ianmoone

2017-04-17, 20:52
13:30 ciekawe czy te znaki pozniej naprawiają ;)

piotrFr

2017-04-17, 21:10
Killzorr napisał/a:



Mianowicie Panie kolego ma samym wstępie warto wspomnieć iż jest to pojazd modułowy (tak mi się przynajmniej wydaje), jest to taka fajna sprawa dla tego że możemy sobie manipulować jej rozstawem ilością osi itp. Jak wiadomo im więcej osi tym większe przeniesienie nacisku i tym większe ładunku możemy przewozić.

A co do wchodzenia w zakręty sprawa jest "banalnie" prosta, osie naczepy tylne są skrętne i sterowane za pomocą pilota więc jedna osoba z ekipy która obstawia ten przewóz dba oto aby nigdzie nie zaj***ć i elegancko steruje sobie tymi osiami za pomocą joysticka jak by nak***iał w jakąś konsolówkę :D

P.S. Aż takim mega ekspertem nie jestem, ale wydaje mi się iż moja odp to odp prawidłowa, gdyby znalazł się większy znawca to zapraszam do korekty moich słów(jeżeli takowa korekta jest w ogóle potrzebna), człowiek uczy się całe życie :)

Pozdrawiam!



Z grubsza sie zgadza. Poza tymi tylnymi osiami skretnymi w naczepie. Przy takich ladunkach nie ma jednej naczepy, tylko dwa wozki z obrotnicami i to ladunek spaja te dwa wozki.

Bansiarz

2017-04-17, 21:14
ch*j strzela z tym podkładem muzycznym... Zapętlane w kółko gówno, na początku jeszcze mi się podobało ale ileż można... Piwo za materiał, ch*j w dupę za muzykę.

kamilchw

2017-04-17, 21:53
Między innymi ten transport był w pierwszej serii programu MEGATRANSPORTY na TVNTurbo.
Wiadomo pokazane tam były sensacyjne sytuacje, ale troszkę też wyjaśnione.
PS. Było dwóch kierowców, jeden ciągnął ładunek, drugi pchał.

kothletino

2017-04-17, 23:56
Zajebiście to jest jak jedziesz przez Niemcy i napie**ala taki konwój a wąsate germańskie k***y w migoczących e-klasach blokują wszystkie z 3 pasów żebyś przypadkiem ich nie wyprzedził.

Stefansuchar

2017-04-18, 09:03
Tak się zastanawiam co na to feministki?

vigura

2017-04-18, 19:20
Stefansuchar napisał/a:

Tak się zastanawiam co na to feministki?



A myślisz że dla kogo to dildo ? :)