18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Okupant lewego

ToFajnie • 2017-01-11, 22:35
który nie chce dać się wyprzedzić :mrgreen:


Materiał własny :D

mit2

2017-01-12, 13:30
Cytat:

Odpowiedź dlaczego tylny napęd jest ch*jowy do wszystkiego oprócz driftu.


Auta z tylnym napędem lepiej się prowadzą w zakrętach. W większości przypadków są też lepiej wyważone.

tarcer123

2017-01-12, 13:39
Muzyka mówi wszystko. Spotkało się 2 Czereśniaków. :amused:

Jetix

2017-01-12, 14:44
W Polsce obowiązuje ruch prawostronny! Debil z Mercedesa powodował zagrożenie poruszając sie lewym pasem w momencie, gdy prawy pas był wolny i nie wyprzedzał żadnego pojazdu.
Tak po za tym, ch*j wam do tego jakiej facet sobie słucha muzyki w samochodzie, nosz k***a ludzie, do talerza też innym zaglądacie i mówicie, że ich jedzenie jest niesmaczne?

socjalmmv

2017-01-12, 15:16
i dobrze tak k***ie, karma wraca

Pan_Diabeł

2017-01-12, 15:51
thetmtmt napisał/a:



Sprawdź w słowniku co to znaczy inicjować. Używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz.



inicjować
dawać początek czemuś, zapoczątkowywać; występować z inicjatywą, dawać pomysł

Napisałem "zainicjuj swoje sp***olenie stąd...". Gdzie tu widzisz błędne rozumienie słowa?

Amol.the.Herbal.Liquor

2017-01-12, 16:46
Kto z łodzi ten rozumie, rejestracja EZG w większości mówi sama za siebie
a kto z poza już tłumaczę, Zgierz pod Łodzią w większości przesycony jest kierowcami w stylu człowiek polak - sebix
A co do łódzkich kierowców to oprócz co poniektórych taryfiarzy i niedzielnych kierowców jeżdżą sami ludzie zmęczeni życiem (w końcu mieszkają w łodzi) i każdy ma ochotę dostać się jak najszybciej do domu (bądź do obranego celu podróży i ma w piździe kto szybciej i kto lepszym kierowcą śnieżnych zasp jest
Dobrze tumokowi tak, wg mnie powinien zostawiać samochód przed wjazdem do Łodzi i przesiadać się na tramwaj jak nie potrafi umożliwić inny płynnej jazdy

mesjans

2017-01-12, 17:45
Nie drażni cię dźwięk niewyrabiającego basu przez te twoje bazarowe głośniki?

Wypo

2017-01-12, 18:01
to ten debil zablokował Aleksandrowską wczoraj tak, że od Włókniarzy do miejsca gdzie stoi ten mercedes był taki korek, że się chciało płakać

ToFajnie

2017-01-12, 18:12
@ mesjans - nie wiesz o czym mówisz. W aucie założony jest sprzęt JBL o mocy 1000W. Bas jest głęboki i mocny. To harczenie to wina rejestratora który nie jest w stanie rejestrować tak niskich tonów ;-)

lakilan69

2017-01-12, 18:48
O ja pie**ole jak czytam co niektóre komentarze :D Wiedziałem, że niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem, ale to postępuje dalej i teraz nawet wyświetlanego filmu nie rozumieją :D
Autor filmu wszystko dobrze wytłumaczył. Jedyna rzecz to której mógłbym się przyczepić, to jechanie na zderzaku merca.

Wiewór

2017-01-12, 19:41
spotkało się dwóch matołów na drodze i się rozj***li. Normalka

tranzystor

2017-01-12, 19:58
Można odnieść wrażenie, jakby Mercedes przyśpieszał w momencie gdy fan suchych rymów chce go wyprzedzić prawą stroną.

Piuriel

2017-01-12, 20:34
Łódź Limanka :D

Fajnie. Zgierzanin jak każdy inny zgierzanin :P Nie wie co robi się na więcej niż jednym pasie.

jokotones

2017-01-12, 21:23
mesjans napisał/a:

Nie drażni cię dźwięk niewyrabiającego basu przez te twoje bazarowe głośniki?


to nie wyrabia mikrofon w kamerce