18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Recydywista

2015-12-02, 23:16
upupupup

oksymoron to cos z j. polskiego debile a nie jakies maile

loveandpeace

2015-12-02, 23:27
Recydywista napisał/a:

upupupup

oksymoron to cos z j. polskiego debile a nie jakies maile

nie rozumiem cie, albo nie zrozumiałeś żartu albo twój komentarz miał być trollem.

Ptoon

2015-12-02, 23:47
@up

Nie przejmuj się. Recydywista to gimbus, który świat opisuje w przedmiotach szkolnych. Widzi wiersz, list lub słowo oksymoron to myśli to musi być coś z polaka. Patrzy na gwiazdy, słońce, góry i stwierdza chuuujowe, bo facetka z przyry ma wąsy.

Ferben

2015-12-03, 00:46
Nie ma to jak negowanie ludzi bogatszych od siebie. ch*j Ci do tego jaki kto ma telefon

Recydywista

2015-12-03, 01:17
k***a tylko 2 szczeniaki pod moim komentem;/ starzeje sie ;/

Schabovy

2015-12-03, 01:24
Telefon jak telefon. Nie wstydziłbym się mieć coś od Apple, ale wydaje mi się, że płaci się tylko za markę.

crotoan

2015-12-03, 09:29
Nie, nie płaci się za markę. Używałem wiele szajsungów opartych na Androidzie, aż w końcu się wk***iłem i kupiłem iPhone'a 5, i nie mam problemów z zacinaniem itp itd. Osobiscie wk***ia mnie w polsce najazd na osoby, które kupują produkty Apple'a. Miałeś? Uzywałeś? Nie znam osoby która posiadając Maca i PC z Windowsem powie, że Mac jest gorszy. Popracuj chwile na obu platformach i zobaczysz.

eunstachy

2015-12-03, 09:30
Schabovy napisał/a:

Telefon jak telefon. Nie wstydziłbym się mieć coś od Apple, ale wydaje mi się, że płaci się tylko za markę.



Tak to właśnie jest. Za każdym razem, jak słyszę że Apple ch*jowy, to pyatm się: a miałeś kiedyś ich telefon? Komputer?
Odpowiedź zawsze ta sama: Nie, ale brat teściowej która ma kochanka kiedyś miał i coś tam było nie tak i on mówi, że to ch*jowy sprzęt.

Niby apple taki ch*jowy a wszystkie laptopy zaczynają wyglądem kropla w krople przypominać MacBooki, windows robi to samo. O k***a aktualizacja do 10 jest za darmo! Fajnie. A wasz ch*jowy apple już 4 system wypuszcza za free.

A żarcik całkiem śmieszny, trzeba umieć też śmiać się z samego siebie, więc leci piwo ;)

InnyName

2015-12-03, 09:42
nie znam osoby z apple która by narzekała w jakikolwiek sposób na sprzęty, mnie osobiscie nie stać na wywalenie 3700zł na telefon, ale jesli kogoś stać to czemu ma używać wiecznie zawieszonego samsunga ?

cys23

2015-12-03, 09:47
@schabovy

w większości, ale nie tylko. Już kiedyś pisałem, że najwięcej o applach szczekają ci, którzy nigdy ich nie mieli i nienawidzą ich głównie z powodu ceny. Fakt, apple dorabia się na idiotach, puszczając każdego roku nowy produkt z dodatkową literką, która oznacza polepszenie aparatu czy minimalnie zwiększoną szybkość procesora, a banda idiotów idzie i wymienie swoje srajfony 5 na 5s. Ale to nie jest wina producenta tylko owieczek które w to poleciały.

Moja żona ma starszego ajfona, 4 albo 4s, który ma już chyba 4 lata i śmiga jak ta lala i nie widziałem, żeby kiedyś się zawiesił (w przeciwieństwie do mojego sony gówna które co jakiś czas chwyta humory). Do tego jednego dnia zdecydował się wyskoczyć z ręki i poleciał z 5 piętra na betonowe schody. Pękł mu ekran, który wymieniłem sam w domu, a jak biegłem po niego na dół to jeszcze muzykę grał.
Sam mam ipada, który w porównaniu do innych tabletów po prostu miażdży system. Obsługa jest wch*j intuicyjna, szybka i wytrzymała maszyna (miałem przed tym samsungi, acery, lenovy i prestigio).
No a w robocie szefowa kupiła makbuki - napeirdalamy w fotoszopie - projektowanie, rysowanie, obróbka zdjęć fotomontaże no i muszę powiedzieć, że zwładają nacisk wch*j lepiej niż samsung czy toshiba które mam w domu. Tak, wiem, że za tą cenę mogę złożyć wch*j dobrego kompa z 40 rdzeniami i pierdylion ramu, ale nie zabiorę go w trasę jak lecę za granicę czy nawet do studia w mieście obok.
Ogólnie apple robi drogie ale dobre i wytrzymałe produkty do któych obsługi trzeba się długo przyzwyczajać. jak już to ogarniemy to śmigają jak ruskie samoloty nad syrią.
Napinaczom najbardziej chodzi o cenę - bo drogie, a za tą samą cenę kupie se 10 toszibów i 3 hp. Jak dla mnie różnica jest taka, jak kupić sobie peugeota czy audi. Mnie obecnie nie stać/szkoda mi hajsu na makbuka więc cieszę się ze swoich laptopów w domu, ale potrafię docenić ich wydajność w pracy. Napinaczaom, znawcom wszystkie i lokalnym, anonimowym recenzentomgo polecam pobawić się parę dni tymi produktami i dopiero potem oceniać. Acha, jeszcze na koniec torenty też już śmigają na aplach i praktycznie wszystko da się znaleźć.

T0B1

2015-12-03, 09:53
Przeglądajcie se neta na tym zlagowanym Androshicie, nie każdego przecież stać na sprawny telefon :lol:

disturbed666

2015-12-03, 10:04
dla niekumatych, oksymoron to epitet sprzeczny

Dreamer

2015-12-03, 10:23
@disturbed666 jak ktoś nie rozumie co to oksymoron to na pewno zrozumiał epitet sprzeczny :D