18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

omgłomatkobosko

2015-12-03, 10:26
Szczodry żyd. Hanys z Sosnowca. Pani Grodzka. Uczciwy cygan. Prawdomówny Tusk.

Lordzik92

2015-12-03, 10:27
Telefon to urządzenie podsłuchowe z dodatkową funkcją dzwonienia. A każdy nowy model to postęp w technologii, i nie mam tu na myśli dodatkowych apek czy innego shitu którym podniecają się niedowartościowani.

Dhauhn

2015-12-03, 10:28
Iphone to bardzo dobry telefon, ale w zdecydowanie za dużej cenie. Nie wiem kto tak strasznie narzeka na androida. Bardzo dobry system operacyjny, bardzo zasobożerny, ale w obecnych telefonach to nie jest żaden problem. Ja raczej nie mam najmniejszych problemów z tym system, a daje mnóstwo możliwości manewru. Co do komputerów typu macbook - mnie osobiście nie przypadła do gustu ich stylistyka, no i system nie spełnia moich oczekiwań. Ale! Nie można powiedzieć, że te komputery są złe! Przynajmniej są wykonane z odpowiednich materiałów i czuć w rękach, że trzymasz coś porządnego, a nie ten chiński shit sprzedawany z Windowsem. Trudno obecnie niestety o lepsze wykonanie niż w przypadku produktów producenta z logiem nadgryzionego jabłka. Ps. Dla osób które używają komputera do przeglądania internetu, polecam kupić używanego MacBooka. do 1000 zł znajdzie się coś wystarczającego - pokaże jak mało zasobożerny jest ten system.

Nie cierpie natomiast lansu wywołanego w około tej marki. Takie robienie z siebie bogacza, kupując przeciętny sprzęt dostępny dla każdego. No ale nawet uznajmy że jest dużo droższy, i w ogóle. To trochę tak jakbym kupił sobie Lamborghini, i mówił : Pedały !! jeździcie tymi gównianymi peugeotami, mercedesami czy BMW. TYLKO LAMBORGHINI! BIEDAKI! Eh...

tl...........01

2015-12-03, 11:16
Dhauhn napisał/a:

Nie cierpie natomiast lansu wywołanego w około tej marki. Takie robienie z siebie bogacza, kupując przeciętny sprzęt dostępny dla każdego. No ale nawet uznajmy że jest dużo droższy, i w ogóle. To trochę tak jakbym kupił sobie Lamborghini, i mówił : Pedały !! jeździcie tymi gównianymi peugeotami, mercedesami czy BMW. TYLKO LAMBORGHINI! BIEDAKI! Eh...


Nie. Kupujesz Fiata Multiplę za cenę Lamborghini i wyśmiewasz posiadaczy Gallardo, czy Murcielago. Chociaż samochody w tym przypadku to dość nietrafione porównanie.

Jedyne, co jest dobre w Apple, to software. A dlaczego? Podobnie jak w konsolach - to ten sam sprzęt, nie ma tutaj zabawy z kompatybilnością, czy ze sterownikami, które dla każdego modelu np. GPU są inne. Ot, napiszą sterownik do kilku modeli i będzie działać bez problemów. Wlutowali wszystko w płytkę, zamknęli w obudowie i problem z głowy. Inaczej jest w Windowsie, czy Linuxe - pierdyliard różnych podzespołów, bo muszą być modele z niskiej półki, średniej, wysokiej, gejmingowe sprzęty i te dla profesjonalistów. Z każdym trzeba porozumiewać się inaczej, a każdy ma działać pod jednym systemem. To trochę trudne.
I właśnie dlatego OS od Apple działa płynniej i lepiej wykorzystuje zasoby - jest lepiej zoptymalizowany, bo jest to łatwiejsze i mniej czasochłonne. I w porównaniu do Androida jest aktualizowany.