18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oko za oko

~Velture • 2017-11-14, 15:29
Ząb za ząb!

Akcja na początku a zemsta 0:40


gr3go

2017-11-14, 15:34
no i k***a prawidłowo....

Al...........rt

2017-11-14, 17:29
Motop*zda motopiździe motop*zdą.

Nihilista

2017-11-14, 18:18
Alart napisał/a:

Motop*zda motopiździe motop*zdą.


Wszyscy tacy oryginalni, motop*zdują pod każdym filmem z motocyklami czy skuterami, ale na ulicy za każdym razem tylko "Przepraszam pana, a ile ma mocy? Jaka pojemność? Można dotknąć?". Szczególnie fajne są miny facetów gdy ich laski dostają orgazmu i robią sobie sweet sesyjkę przy maszynie, a oni tylko stoją i muszą na to patrzeć, słowem się nie odzywają.
Zawsze jak czytam tu komentarz o motop*zdach pojawia mi się uśmiech na ryju [to jak dopie**alanie "bogatym frajerom" przy filmach z lamborghini] więc efekt chyba odwrotny od zamierzonego, tylko powoli to się przejada, ile można. Dla mnie tak piszący to właśnie ci frajerzy z blacharami - jedyne co mogą to komentować na sadolu, przecież na ulicy nie odważą się tak zaczepić. Pozdrawiam wszystkie p*zdy bojące się motocykli! :mrgreen:

AmatorKrupnika

2017-11-14, 18:27
@Nihilista nie warto się produkować :)

Gl0BaL

2017-11-14, 18:37
Nihilista napisał/a:


ale na ulicy za każdym razem tylko "Przepraszam pana, a ile ma mocy? Jaka pojemność? Można dotknąć?". Szczególnie fajne są miny facetów gdy ich laski dostają orgazmu i robią sobie sweet sesyjkę przy maszynie, a oni tylko stoją i muszą na to patrzeć, słowem się nie odzywają.


:homer:

Ta, a potem się obudziłeś.

oozyxak0o

2017-11-14, 18:46
Nihilista napisał/a:


Wszyscy tacy oryginalni, motop*zdują pod każdym filmem z motocyklami czy skuterami, ale na ulicy za każdym razem tylko "Przepraszam pana, a ile ma mocy? Jaka pojemność? Można dotknąć?". Szczególnie fajne są miny facetów gdy ich laski dostają orgazmu i robią sobie sweet sesyjkę przy maszynie, a oni tylko stoją i muszą na to patrzeć, słowem się nie odzywają.
Zawsze jak czytam tu komentarz o motop*zdach pojawia mi się uśmiech na ryju [to jak dopie**alanie "bogatym frajerom" przy filmach z lamborghini] więc efekt chyba odwrotny od zamierzonego, tylko powoli to się przejada, ile można. Dla mnie tak piszący to właśnie ci frajerzy z blacharami - jedyne co mogą to komentować na sadolu, przecież na ulicy nie odważą się tak zaczepić. Pozdrawiam wszystkie p*zdy bojące się motocykli! :mrgreen:


~Velture

2017-11-14, 18:48
Nihilista napisał/a:


Wszyscy tacy oryginalni, motop*zdują pod każdym filmem z motocyklami czy skuterami, ale na ulicy za każdym razem tylko "Przepraszam pana, a ile ma mocy? Jaka pojemność? Można dotknąć?". Szczególnie fajne są miny facetów gdy ich laski dostają orgazmu i robią sobie sweet sesyjkę przy maszynie, a oni tylko stoją i muszą na to patrzeć, słowem się nie odzywają.
Zawsze jak czytam tu komentarz o motop*zdach pojawia mi się uśmiech na ryju [to jak dopie**alanie "bogatym frajerom" przy filmach z lamborghini] więc efekt chyba odwrotny od zamierzonego, tylko powoli to się przejada, ile można. Dla mnie tak piszący to właśnie ci frajerzy z blacharami - jedyne co mogą to komentować na sadolu, przecież na ulicy nie odważą się tak zaczepić. Pozdrawiam wszystkie p*zdy bojące się motocykli! :mrgreen:


Ciekawe rzeczy piszesz.
Jeszcze nigdy nie zapytałem "Przepraszam pana, a ile ma mocy? Jaka pojemność? Można dotknąć?".
Za to wiele razy mnie pytano o to ile mam mocy jak r*chałem 650tki w swoich byłych tuningowanych s70r a potem s60r.

elfis

2017-11-14, 19:09
Nihilista
brakowało mi takiego komentarza, jeszcze tylko dodam

tylko niektórzy z sadoli jeszcze nie wiedzą, że facet na fajnym motocyklu wygląda świetnie dla wyjątkowych kobiet,
choć jeździ przede wszystkim dla siebie i po prostu lubi jednoślady,
ale te które zachwycają się podrasowanymi lub drogimi autami, to zwykłe lodziary

Nihilista

2017-11-14, 19:11
@Velture

Co masz do 650, niektórzy boją się uczyć na większych, od czegoś trzeba zacząć.

ps - Fajnie było wsadzić kij w mrowisko :]

~Velture

2017-11-14, 19:26
Nihilista napisał/a:

@Velture

Co masz do 650, niektórzy boją się uczyć na większych, od czegoś trzeba zacząć.

Fajnie wsadzić kij w mrowisko :]


Nic nie mam do 650 bo łatwo się je objeżdżało i uwielbiałem jak mnie pytali co mam pod maską a ja zawsze szyderczo mówiłem, że 2.0 w dieslu. Zabawa zaczynała się przy 750tkach gdzie jak ich objeżdżałem to musiałem się przyznawać co mam zrobione bo nie łykali mojej prowokacji z ropniakiem.

Ebenezeusz

2017-11-14, 19:48
Velture napisał/a:


Nic nie mam do 650 bo łatwo się je objeżdżało i uwielbiałem jak mnie pytali co mam pod maską a ja zawsze szyderczo mówiłem, że 2.0 w dieslu. Zabawa zaczynała się przy 750tkach gdzie jak ich objeżdżałem to musiałem się przyznawać co mam zrobione bo nie łykali mojej prowokacji z ropniakiem.



Czy w tej bajce były smoki?

Przema

2017-11-14, 20:18
@~Velture

pewnie nie wiedzieli że się z nimi ścigasz

own33333d7

2017-11-14, 20:50
Nihilista napisał/a:


Wszyscy tacy oryginalni, motop*zdują pod każdym filmem z motocyklami czy skuterami, ale na ulicy za każdym razem tylko "Przepraszam pana, a ile ma mocy? Jaka pojemność? Można dotknąć?". Szczególnie fajne są miny facetów gdy ich laski dostają orgazmu i robią sobie sweet sesyjkę przy maszynie, a oni tylko stoją i muszą na to patrzeć, słowem się nie odzywają.
Zawsze jak czytam tu komentarz o motop*zdach pojawia mi się uśmiech na ryju [to jak dopie**alanie "bogatym frajerom" przy filmach z lamborghini] więc efekt chyba odwrotny od zamierzonego, tylko powoli to się przejada, ile można. Dla mnie tak piszący to właśnie ci frajerzy z blacharami - jedyne co mogą to komentować na sadolu, przecież na ulicy nie odważą się tak zaczepić. Pozdrawiam wszystkie p*zdy bojące się motocykli! :mrgreen:



Im więcej siedzę w necie tym bardziej utwierdza mnie przekonanie że teraz ci co robią prawko na A1/A to z reguły motop*zdy udostępniające w necie foto ,,jeśli zginę to robiąc to co kochałem'' mając skuter albo moto 500 cm3 a na fotce litr na którym pro stunter robi wheelie albo znaczki samochodów na których widać np że posiadając jedną markę jesteś pedałem, samotnym albo jedna dupeczka a na moto lecą wszystkie same fajne laski (bo grube i brzydkie lecą na określony samochód :D ). Mam koleżkę co non stop nosi ciuszki typu ,,trzeba zapie**alać'' ogłasza się że weźmie ,,plecaczki'' a nawet na tego sprzęta nie wyrwał nic wartościowego (szlaufa żadnego też nie wyr*chał mimo dobrego moto i mnóstwa kasy wydawanego na te ,,laski'')
Wg. mnie na hasełko motop*zdeczka oburzają się z reguły osoby niedowartościowane, które moto podbudowują sobie ego, bo normalny człowiek zareaguje tak samo jak jakiś wielki pies jak na niego szczeka york, czyli powinno latać koło ch*ja ;-)

Velture podaj moc tego volva a najlepiej to zapodaj wykres, bo jak się spotykałem na miejscówce to moto robiły na całym odcinku tylko grubo rzeźbione furki z 4 butami i procedurą. Ze startu moto nie ma szans w tym starciu ale zwykłe fajne autka z mocą którą można mnożyć w porównaniu do zwykłych aut na ulicy w p*zdę dostawały już po wrzuceniu 3 biegu (mówię o literku i po prostu ,,fajnych'' autach) :) Poza tym fajne klasy pojemności podałeś: w 650 to z reguły turystyki a 750 to taki półśrodek, producenci najbardziej spuszczają się w sportach w 600 albo w topowych modelach (co nie zmienia faktu że 750 fajnie zapie**ala bo jeszcze bym został zlinczowany za to co napisałem, bo ktoś by sobie dopowiedział że napisałem że 750 ,,nie jedzie'').
Inaczej się sprawy mają gdy ktoś pomodzi w moto :D