18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oklep od rówieśników

~Sunday • 2019-01-22, 21:33


Buty idą w ruch od 58. sek.

P4GER

2019-01-23, 10:18
Jakby mi ktoś tak syna skatował to poznałby moją sadystyczną stronę

Jabulko69

2019-01-23, 13:32
Caramon napisał/a:

Ja to nie rozumiem, jakim trzeba być cienkim bolcem, żeby taki oklep przyjąć bez uśmiechu na gębie. Ja to przyjmowałem w dzieciństwie i zapisywałem sobie w pamięci, kogo potem zniszczyć. Ostatni sk***iel z mojej listy stracił pracę w wieku 32 lat.



czemu prace nie zycie? :D

Salomonkrol

2019-01-23, 17:47
poszło o to, że pobili jakąś dziewczynę. Już się tak nie spuszczajcie nad nimi wielcy obrońcy praw zwierząt. Zasłużyli na konkretny wpie**ol i tyle :)
w sumie to chyba nawet za słabo dostali :P

edit: pobili nawet kilka dziewczyn z tego co wynika w późniejszym dialogu więc tym bardziej zasłużenie :)

karoldeicide

2019-01-23, 19:18
ciemnogród i niedoj***nie umysłowe

ellsworth

2019-01-23, 20:23
O sk***ysyny! Chłopaków uratowało tylko to, że mieli grube, zimowe ubranie inaczej mogłoby się to dla nich skończyć nawet i tragicznie.

Ktoś zna język tych mongołów, żeby przetłumaczyć o co chodzi?

Wlodia

2019-01-23, 20:38
Nie raz sie dostało taki wpie**ol gdzie kilku szło na jednego . Nie było bronienia kolegami czy straszenia starszymi, teleskopówka w rekaw wyjaśnienie każdego po kolei i juz był spokoj .
Wiedzieli że nie warto bo potem bardzo boli

Ca...........on

2019-01-24, 01:34
Jabulko69 napisał/a:

czemu prace nie zycie?



Jeśli w ogóle rozważasz możliwość zabicia innego człowieka w kontekście prześladowań z dzieciństwa... to leć w tej sekundzie do szpitala psychiatrycznego i każ się zamknąć :D

~_Killa_

2019-01-24, 10:53
ShiroPlKuRi napisał/a:

Ja to ogólnie się zastanawiam która dziewczyna ogląda takie rzeczy bo moja to mi mówi że jestem popie**olony jak pokazuje jej rozczłąkowane ciało albo jakąś egzekucje -,-



Zmien dziewczyne, skoro nie rozumie twojego hobby albo nie podoba jej sie to jak spedzasz czas ogladajac sadola to p*zda a nie dziewczyna.

ShiroPlKuRi

2019-01-24, 18:37
Komarecka napisał/a:

Zmien dziewczyne, skoro nie rozumie twojego hobby albo nie podoba jej sie to jak spedzasz czas ogladajac sadola to p*zda a nie dziewczyna.



Takch jak ty nie ma wiele :/

piotrekt1976

2019-01-24, 18:46
ellsworth napisał/a:

O sk***ysyny! Chłopaków uratowało tylko to, że mieli grube, zimowe ubranie inaczej mogłoby się to dla nich skończyć nawet i tragicznie.
Ktoś zna język tych mongołów, żeby przetłumaczyć o co chodzi?



Dostali wpie**ol bo we 3 pobili bogu ducha winna dziewczyne i z tego co zrozumialem zrobili to przy matce tej dziewczyny, bo jednemu cos sie nie spodobalo. Mysleli ze jak przyjda i uklekna to zostanie im wybaczone, ale odnosze wrazenie ze ten w kominiarce to albo jej brat albo bardzo dobry kolega. W sumie zasluzony wpie**ol bo jakby mi syn przyszedl do domu sie poskarzyc ze go pobili bo najpierw on z 2 kolegami pobil jakas dziewczyne to jescze sam bym mu wpie**olil.

Przy okazji tych 2 dostalo najwiecej bo sie glupokowato smiali kleczac...

30trzydziestka

2019-01-25, 07:50
Mrrr ale bym im robiła lachy Lubie młodym ludziom dogodzić :-P

z0...........ee

2019-01-30, 12:01
a może to są pedofile i im sie należało?