18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Oklep od rówieśników

~Sunday • 2019-01-22, 21:33


Buty idą w ruch od 58. sek.

Angevil

2019-01-22, 23:19
Ojciec z matką dobrze wychowa to się nie podoba że kujony... Ks swojego pośle na jakieś mma czy inne walki. I żaden mistrz nie będzie mu radził unikania walek.

waldusreso

2019-01-22, 23:27
przeciętny dzień z życia nastoletniego kacapa.....

markop4321

2019-01-23, 00:44
Z tego co zrozumiałem to Wsadzili siostrze jednego z nich w Żopu bez pytania

KebabRemover

2019-01-23, 00:45
Komarecka napisał/a:

Dobry materiał, dawno nie widziałam tak superowego nagrania w takiej jakości i na dodatek jeszcze rypiące sie ruskie mordy. Piwko, a mało daje.



komarecka chcesz sie ruhac ze mna ???

Aftar2

2019-01-23, 00:52
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

A jak zasłużyli?




nawet jak zasłużyli, to ten z pretensjami wyjaśnia 1-1, jeżeli jest w tym wieku, albo ktoś starszy w zastępstwie, a nie rzucać się w takiej przewadze.

mateuszsadoltzr

2019-01-23, 01:13
Kiedyś wynająłbym miastowych chłopaków żeby ich połamali jak by mi tak syna skatowali, ale teraz po prostu wynajął bym najlepszego prawnika w kraju i tak bym ich prawnie pozamiatał że ich rodzina musiała by wpie**alać gówno do końca życia żeby wyrobić na zapłate odszkodowania

jacek44

2019-01-23, 01:23
banda zamaskowanych p*zdeczek bije 3 gości którzy nawet nie chcą im oddać... Wk***iłem się tylko.

Ca...........on

2019-01-23, 02:31
Ja to nie rozumiem, jakim trzeba być cienkim bolcem, żeby taki oklep przyjąć bez uśmiechu na gębie. Ja to przyjmowałem w dzieciństwie i zapisywałem sobie w pamięci, kogo potem zniszczyć. Ostatni sk***iel z mojej listy stracił pracę w wieku 32 lat.

pi...........ta

2019-01-23, 02:48
Co za debile, zamiast obić mordy podejrzanym etnicznie to biją swoich

mygyry

2019-01-23, 08:28
mateuszsadoltzr napisał/a:

teraz po prostu wynajął bym najlepszego prawnika w kraju i tak bym ich prawnie pozamiatał że ich rodzina musiała by wpie**alać gówno do końca życia żeby wyrobić na zapłate odszkodowania



Po co bulić latami za prawnika, jak wystarczy od razu iść do sędziego...

ShiroPlKuRi

2019-01-23, 09:09
Komarecka napisał/a:

Dobry materiał, dawno nie widziałam tak superowego nagrania w takiej jakości i na dodatek jeszcze rypiące sie ruskie mordy. Piwko, a mało daje.



Ja to ogólnie się zastanawiam która dziewczyna ogląda takie rzeczy bo moja to mi mówi że jestem popie**olony jak pokazuje jej rozczłąkowane ciało albo jakąś egzekucje -,-

nano50

2019-01-23, 10:03
ktosjestem napisał/a:

Wk***iają mnie takie pajace, mądre to i odważne kiedy kumpli ma pod ręką. Naprawdę ciężko mi zrozumieć jak nisko trzeba upaść aby zachować się tak niehonorowo. Za moich czasów w polskich szkołach wszystkie walki były jeden na jeden. Gdzie się podział archetyp honorowego złoczyńcy? Takiego przeciwnika którego nie tylko się boisz ale i szanujesz? Kto z nas nie chciał być jak chociażby Hrabia Dooku? Czy Darth Vader? Widać dzieci które za młodu nie oglądały lub nie czytały opowieści, nie wyrosną nawet na porządnych złoczyńców. Jak widać w Rosji dokonuje się taki sam upadek społeczeństwa jak w Brazylii, a wszystko przez zanik jakiejkolwiek kultury.



pie**olenie. Niedawno u nas też była akcja jak młode psycholki biły uczennicę . Tak samo nasz filmik na pewno trafił do Rosji, gdzie śmieją się jaka w tej Polszy dzicz.

Zresztą to mi wygląda na jakieś coś ala obrzędy kibolskie. W sensie dołączenie to grupy czy jakaś inna cholera

cysiu87

2019-01-23, 10:14
Rosyjskie ścierwa bez Honoru. Tfu dla takich cwaniaczków mocnych w grupie złapało by się takiego jednego cwe*a gdzieś to by w nachy narobił. Zero szacunku i politowania dla takich osób.

stroona

2019-01-23, 10:16
pie**olicie bez sensu ! Widzicie szaliki klubów sportowych na ryjach tych gnojków ? Pewnie skopali chłopaków tylko dla tego, że nie kibicują ich klubom, albo że nie interesują się piłką. Mówicie, że to Rosja, stan umysłu, a k***a w każdym kraju zwykłe osoby dostają wpie**ol od kiboli, takim ludziom powinno się ścinać łby, bez znaczenia ile mają lat, bo za jakiś czas kogoś zakatują, potną maczetami i zjedzą ze smakiem w rosole.
Tyle ode mnie w tym temacie.