18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oklep dziadka

phrontch • 2020-02-13, 21:54
Nie wiadomo za co dziadek dostał oklep, według opisu nic nie ukradł




T3RMINATOR

2020-02-13, 21:58
To nie jest kraj dla starych ludzi.

shoe5maker

2020-02-13, 22:18
Wpie**ol za chęć do życia, no bo kto w brazyli dożywa starości.

Arathnmor

2020-02-13, 22:44
Tam bez potrzeby nie chce im się robić, więc coś musiał przeskrobać.

silwerbalk

2020-02-13, 22:50
Nic nie ukradł bo nie zdążył..... A to że starsi nie kradną to j***na legenda bo sam widziałem babcie co cukierki kiepowała garściami do torebki w biedronce.. :roll: sk***ysynem nie jestem ale poczułem zarzenowanie z jej zachowania a i tak ją dybła ochrona.... :-/

nowynick

2020-02-14, 08:49
silwerbalk napisał/a:

Nic nie ukradł bo nie zdążył..... A to że starsi nie kradną to j***na legenda bo sam widziałem babcie co cukierki kiepowała garściami do torebki w biedronce.. sk***ysynem nie jestem ale poczułem zarzenowanie z jej zachowania a i tak ją dybła ochrona....



phi jak pracowałem w centrali Mili (taka sieć supermarketów) to byłem służbowo w Kowalu (miasto na Kujawach, podjarany jechałem, bo tam na zamku się urodził Kazimierz Wielki i strasznie chciałem zamek zobaczyć ale rozebrali go jakieś 220 lat temu :( ). Tam całe mafie emerytów i rencistów kradną droższe (i tańsze też) czekolady do tego stopnia że te pow. 8 zł były zbunkrowane za kasą jako towar luksusowy :D

I dla ludzi, którzy "kradną w supermarkecie a nie w osiedlowym od pani Jadzi, bo to bogacze": Pracownicy marketów zarabiają niewiele, ale mają premie kwartalne m.in. uzależnione od strat - jest to nawet 30% kwartalnych zarobków więc czwarta pensja co kwartał w najlepszych przypadkach (chociaż wiadomo kokosy to dalej nie są). Przy przekroczeniu około 2% nie dostają nic , a przy większych stale się utrzymujących stratach leci na pysk każdy pracownik sklepu. Tak więc okradając Lewiatana czy Tesco spójrzcie w oczy ludziom, którzy za marne grosze tyrają. To bezpośrednio im zabieracie a nie "bogatej korporacji".

mesjans

2020-02-14, 17:46
To pewnie żołnierze ZUSu, za długo już ciągnie tę emeryturę.