18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Okazja czyni złodzieja

Flodzia • 2023-01-13, 15:06
Myśleli, że kobieta jest sama a ty takie zaskoczenie


dennissliwa

2023-01-13, 15:18
Miód na moje oczy :D szkoda że udało im się uciec

Juzwa

2023-01-13, 15:35
dennissliwa napisał/a:

Miód na moje oczy szkoda że udało im się uciec



A teraz sobie wyobraź, że ten ze srebrnego autka to ojciec dzieciaka, którego zgwałcił i zamordował koleś w czerwonej kurtce.Sąd go uniewinnił "z braku dowodów" więc ojciec chciał sam wymierzyć sprawiedliwość.

Czy wy jesteście k***a normalni? Skąd wiecie za co ktoś dostaje deskami po plecach, kogoś palą w oponie, do innego strzelają. Przyjmujecie za pewnik opis pod filmem nie zastanawiając się, czy to prawda.

5ban

2023-01-13, 16:04
Juzwa napisał/a:

A teraz sobie wyobraź, że ten ze srebrnego autka to ojciec dzieciaka, którego zgwałcił i zamordował koleś w czerwonej kurtce.Sąd go uniewinnił "z braku dowodów" więc ojciec chciał sam wymierzyć sprawiedliwość.
Czy wy jesteście k***a normalni? Skąd wiecie za co ktoś dostaje deskami po plecach, kogoś palą w oponie, do innego strzelają. Przyjmujecie za pewnik opis pod filmem nie zastanawiając się, czy to prawda.

zamknij mordę bajkopisarzu bo się rzygać chce

Batman_

2023-01-13, 16:05
@up weź skończ pie**olic takie głupoty, bo się kompromitujesz. Oceniamy filmik pod katem sadystycznosci. A nie k***a „a co gdyby ten ze srebrnego pickupa miał horom curke i tak naprawdę zbiera na jej operacje?”

ch*j NAS TO OBCHODZI. Liczy się, ze typ wyłapał ołowiu i miejmy nadzieje zdechł w męczarniach. O to tutaj chodzi koleś.

DziQ1916

2023-01-13, 16:14
Juzwa napisał/a:

A teraz sobie wyobraź, że ten ze srebrnego autka to ojciec dzieciaka, którego zgwałcił i zamordował koleś w czerwonej kurtce.Sąd go uniewinnił "z braku dowodów" więc ojciec chciał sam wymierzyć sprawiedliwość.
Czy wy jesteście k***a normalni? Skąd wiecie za co ktoś dostaje deskami po plecach, kogoś palą w oponie, do innego strzelają. Przyjmujecie za pewnik opis pod filmem nie zastanawiając się, czy to prawda.




dziecko było chłopcem czy dziewczynką no i ważne pytanie ile miało lat?

grudzin7

2023-01-13, 17:10
5ban napisał/a:

zamknij mordę bajkopisarzu bo się rzygać chce



Dobrze gość mówi - takie czasy, że nikt nawet nie próbuje weryfikować informacji w internecie, tylko wszystko przyjmuje się na pewnik. Inna sprawa czy Sadistic to miejsce na takie rozkminy :roll:

Juzwa

2023-01-13, 19:14
@ 5ban, Batman_ i inni, którzy jeszcze się na mój temat nie wypowiedzieli. Możecie mi wirtualnie obciągnąć.

sqvar666

2023-01-13, 19:51
Juzwa napisał/a:

@ 5ban, Batman_ i inni, którzy jeszcze się na mój temat nie wypowiedzieli. Możecie mi wirtualnie obciągnąć.



Gdyby tak byo, Juziu, to zablokowaliby chopu wyjazd żeby nie uciekł. A teraz umyj rączki i zejdź na kolację, bo mama woła.

1bolek1

2023-01-13, 19:56
dz**ka zawsze będzie dz**ką, prawda F
nie przypadkiem pojawiły się twoje materiały,
prowokację zawsze rozumiałem, ale z gustem i w celu zdrowego dialogu,
ale nie szmacenia się typie

sqvar666

2023-01-13, 19:56
zapomniałem dodać




rybsony

2023-01-14, 08:15
Czy ty k***a dzbanie sam wierzysz w to co piszesz?

kris1978

2023-01-14, 09:20
Piękne, szerokie drogi i nikt po nich nie jeździ. Przez pół minuty tylko 3 samochody. W Polsce przy takim natężeniu ruchu, nikt mnie pomyślałby żeby wogule jakąkolwiek drogę robić. Zazdroszczę sk***ysynom.

Lancer90

2023-01-14, 13:46
Cofa jak baba :-P

NosaczPL

2023-01-14, 16:34
grudzin7 napisał/a:

Dobrze gość mówi - takie czasy, że nikt nawet nie próbuje weryfikować informacji w internecie, tylko wszystko przyjmuje się na pewnik. Inna sprawa czy Sadistic to miejsce na takie rozkminy



jak jesteś osoba inteligentną to chyba znasz odpowiedz na swoje pytanie. Czy sadistic to miejsce na takie rozkminy.