18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Okazja czyni złodzieja

phrontch • 2018-06-05, 14:32
W Brazylii da się ukraść telefon, nie okazując broni. Wystarczy trochę sprytu



25. sekunda

Hrabia Drapula

2018-06-05, 16:06
czarnemu temat sp***oliła, też chyba miał ochotę, ale cyganie to wieki tradycji

Noside

2018-06-05, 17:08
Jak tylko weszła ta złodziejska morda, to już wiedziałem, że to będzie ona. I walcz tu ze stereotypami..

Essent

2018-06-05, 18:16
Mi kiedyś zginął telefon służbowy z biurka.Szukałem go dopiero jak miałem zadzwonić do klienta.Okazało się, że poprzedni klient co z nim rozmawiałem wziął przez przypadek bo myślał, że to jego.Wrócił z telefonem i przepraszał.W takich sytuacjach nie mamy pojęcia jak szybko może zniknąć telefon z biurka. :kawa:

~Velture

2018-06-05, 18:59
Rebeliant_ZPF napisał/a:

Złodziejka jak złodziejka... ale kraść telefony w drugiej dekadzie XXI w. to tylko umysłowo upośledzone ludzkie ścierwo czyni.

Nie sztuka namierzyć, zablokować jak i odzyskać. Chyba, że cały kraj jest wypełniony ścierwem, to wtedy nie mają jeszcze tej "technologii" z lat '90 ;)


No jeśli to pierwszy lepszy złodziej to masz rację ale profesjonalista wypie**ala simkę, przywraca ustawienia seryjne i zmienia imei w jakimś bezpiecznym miejscu niezwiązanym ze swoim domem/pracą/znajomymi itp.

Mi jakby jakiś byle lamus skroił telefon albo jakby mi gdzieś wypadł to tregedii nie ma bo mam telefon zaszyfrowany, chroniony kodem i odpaloną non stop lokalizację oraz transmisję danych z logami w chmurze o mojej lokalizacji co 5 minut - plus lokalizację na żądanie.
W ch*j baterii to pochłania ale jeśli jakiś debil by się pokusił to pewnie zanim by pomyślał to poleciałby do domu bo simki bez szpilki nie wyjmie więc od razu poleci do domu. Telefonu też nie wyłączy w biegu póki sama nie padnie przez to, że jest smart lock a przy nieudanej próbie wpisania hasła jeszcze mu fotkę strzeli i wyśle mi na maila razem z lokalizacją.

Oczywiście profesjonalista da sobie radę z tym wszystkim bez problemu ale na 99% idiotów takie coś jest w miarę skuteczne chociażby do ustalenia złodzieja.

No ale niestety wiele osób nie ma nawet hasła w telefonie ustawionego więc odpie**alają 90% roboty za złodzieja.

Karbit83

2018-06-05, 23:34
Bedzie myśleć o telefonie jak McDonald w głowie.

htp

2018-06-06, 12:41
To samo spotkało mnie w Polsce.

katrzyk3

2018-06-06, 19:27
zaraz stygmaty dopie**ola

WieprzowinkadlaMuslimka

2018-06-06, 19:50
DeSilva może być:
- martwy,
- gruby,
- krojony maczetą,
- skórowany,
- topiony,
- palony,
- grzebany,
- przypiekany,
- bity,
- rozjechany,
- zabijany

ale sprytny? To ABSOLUTNIE niemożliwe.


rocknroll

2018-06-06, 20:08
Trzeba mieć nieźle naj***ne w głowie, żeby kraść w tym popie**olonym kraju.

pekka satan

2018-06-06, 20:24
Nie okazja czyni złodzieja, tylko złodziej zawsze znajdzie okazję, żeby coś zapie**olić...

pi...........ta

2018-06-06, 20:49
I cyk na harda odcinanie dłoni

petru23

2018-06-06, 22:15
to nie okazja czyni złodzieja, to kolor skóry...

Aldous

2018-06-07, 17:03
Podoba mi się brazylijska tradycja przestrzeliwania łapek złodziejom.