18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojoj- jaka szkoda.

Salieri16000 • 2018-09-20, 17:52
Blondyna i joint:


waloos

2018-09-21, 12:19
Ej ale to ziele się tylko wysypało. Wystarczy pozbierać, ukręcić nowego lolka i się rozkoszować.
Ja rozumiem, że w Ameryce oni są na tyle głupi, że tego nie kumają i jak coś się wysypie to muszą lecieć po nowe, ale że ludzie w PL też tak myślą? To mnie trochę dziwi.

D3Ton

2018-09-21, 12:28
Jednak co głupie, to głupie :P

garota

2018-09-21, 13:48
Mors_Nigra napisał/a:

@garota co niby jest mrocznego w nicku "freaky"?! Zielsko już kompletnie sprało Ci mózg. Btw, są ludzie którzy palą raz na jakiś czas, i są też marihuanowe ćpuny takie jak ty, czy LubelskiCebularz, które zrobiły sobie z jarania kulturę i religię obsrywają się za każdym razem gdy ktoś ma jakieś ale. I śmieszne jest to, jak każdego od alkoholika wyzywacie, kompletnie pozbawieni jesteście bystrości umysłu, nie pierwsi, nie ostatni. Pluć na was tylko pozostaje, degeneraci.



Jak nie wiesz co znaczy freaky czyli "dziwak" to może jednak ty masz sprany mózg. Pluć to możesz sobie tylko w monitor p*zdusiu bo normalnie byś w mordę dostał i poszedł spać. Jeżeli porównujesz marichuanę do wódy to jesteś nie wart dalszej dyskusji. Btw. to ty piszesz jakbyś się obsrał i powtarzasz o marichuanie głupoty które gadają tylko niedouczone babcie klozetowe. Aż nie chce się wierzyć że ktoś kto ma 22 lata jest takim lemingiem.

RadzioC

2018-09-21, 15:34
Spoko dupa, ch*jowo skrecony joint.

Mors_Nigra

2018-09-21, 19:21
garota napisał/a:



Jak nie wiesz co znaczy freaky czyli "dziwak" to może jednak ty masz sprany mózg. Pluć to możesz sobie tylko w monitor p*zdusiu bo normalnie byś w mordę dostał i poszedł spać. Jeżeli porównujesz marichuanę do wódy to jesteś nie wart dalszej dyskusji. Btw. to ty piszesz jakbyś się obsrał i powtarzasz o marichuanie głupoty które gadają tylko niedouczone babcie klozetowe. Aż nie chce się wierzyć że ktoś kto ma 22 lata jest takim lemingiem.

Gówno byś zrobił napinaczu, ćpunie. Wiem doskonale co znaczy freaky. Nie znaczy to dziwak per se, freaky na nasze to by było "zakręcony", ale w pozytywnym znaczeniu. "Freak" to dziwak/dziwactwo etc i ma oczywiście znaczenie negatywne. Ale nawet wtedy nic w tym mrocznego. Co mamy dalej... a tak, mamy pie**olenie nie mające nic wspólnego z tym co pisałem, gdzie niby porównywałem marihuanę do wódy chory psychicznie człowieku? Marihuanowy akolita, bez resztek rozumu. Szkoda, że nie możesz się zaćpać na śmierć. Jak pisałem, zero bystrości umysłu, nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz. Btw: Raczył byś wyjaśnić które to DOKŁADNIE to te powtarzane, starobabcine bzdury? Ale błagam, napisz niezjarany, może będziesz wstanie nie bełkotać. Może...

Rudinxon

2018-09-21, 19:36
I bardzo k***a dobrz.

garota

2018-09-21, 22:35
Mors_Nigra napisał/a:

Gówno byś zrobił napinaczu, ćpunie. Wiem doskonale co znaczy freaky. Nie znaczy to dziwak per se, freaky na nasze to by było "zakręcony", ale w pozytywnym znaczeniu. "Freak" to dziwak/dziwactwo etc i ma oczywiście znaczenie negatywne. Ale nawet wtedy nic w tym mrocznego. Co mamy dalej... a tak, mamy pie**olenie nie mające nic wspólnego z tym co pisałem, gdzie niby porównywałem marihuanę do wódy chory psychicznie człowieku? Marihuanowy akolita, bez resztek rozumu. Szkoda, że nie możesz się zaćpać na śmierć. Jak pisałem, zero bystrości umysłu, nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz. Btw: Raczył byś wyjaśnić które to DOKŁADNIE to te powtarzane, starobabcine bzdury? Ale błagam, napisz niezjarany, może będziesz wstanie nie bełkotać. Może...



Serio lemingu idź żyj w trzeźwości. "Bystrość umysłu" hahaha co za debilek...tak jak napisałem nie jesteś wart dalszej dyskusji i wszystko co ci powiem będzie tylko zbędnym tłumaczeniem. Jestem ćpunem ty jesteś p*zdą i lemingiem i świat idzie do przodu...bystrość umysłu...hahah co za k***a leszczyna.

Tryper

2018-09-22, 00:52
Czy jest wersja z wsadzaniem, ale ch*ja do jej gęby?

Mors_Nigra

2018-09-22, 00:53
garota napisał/a:



Serio lemingu idź żyj w trzeźwości. "Bystrość umysłu" hahaha co za debilek...tak jak napisałem nie jesteś wart dalszej dyskusji i wszystko co ci powiem będzie tylko zbędnym tłumaczeniem. Jestem ćpunem ty jesteś p*zdą i lemingiem i świat idzie do przodu...bystrość umysłu...hahah co za k***a leszczyna.

Zajebiście, że nie jesteś w stanie podważyć żadnego z moich argumentów, a jedyne co jesteś w stanie wyprodukować to bełkot, w międzyczasie wycofując się z dyskusji. Prawdziwie dowodzisz braku słuszności w tym co mówię, pozostaje mi jedynie bić Ci BRAWO!

Pankracy_Młot

2018-09-22, 03:37
LubelskiCebularz napisał/a:

@freaky Ćpunka!?!? Ty zakuta pijacka pało... Co za debil

ćpunie po co te nerwy? spal sobie grama albo włosy na głowie i ci przejdzie. Ewentualnie wyskocz jak magik czy inny syn bogdana.

garota

2018-09-22, 07:25
Mors_Nigra napisał/a:

Zajebiście, że nie jesteś w stanie podważyć żadnego z moich argumentów, a jedyne co jesteś w stanie wyprodukować to bełkot, w międzyczasie wycofując się z dyskusji. Prawdziwie dowodzisz braku słuszności w tym co mówię, pozostaje mi jedynie bić Ci BRAWO!



Widzisz zrobiłem ci dzień dziecka. Ciesz się obszczymurku że nie jesteś wart dyskusji. BRAWO!

Mors_Nigra

2018-09-22, 11:13
garota napisał/a:



Widzisz zrobiłem ci dzień dziecka. Ciesz się obszczymurku że nie jesteś wart dyskusji. BRAWO!

Dokładnie tak jest, tak jak piszesz. W końcu ja używam argumentów, a ty jedynie obelg. Po co miałbyś dyskutować z kimś takim jak ja, jeszcze byś się przypadkiem ośmieszył. Nie wspominając, że najwyraźniej nie jesteś w stanie nawet zacząć...