18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec wędkarz

jezier • 2012-12-18, 06:51
znalezione na forum, pewnie jakaś kopiujwklejka

"Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania zaj***ne wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu hak w nodze.
Druga połowa mieszkania zaj***na Wędkarzem Polskim, Światem Wędkarza, Super Karpiem xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie wędkarskie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla wędkarzy i kręci gównoburze z innymi wędkarzami o najlepsze zanęty itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypie**olić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wk***ił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu karasie jedzo guwno. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę SUM, za naj***nie 10k postów."

michone

2014-10-28, 09:08
japie**ole film bez obrazu....

przemas1234

2014-10-28, 09:35
dobrze że jest fanatykiem wędkarstwa a nie twojej dupy.

OpenStreetMaps

2014-10-28, 10:07
Ja kiedyś na kontrakcie z takim jednym fanatycznym moczykijem mieszkałem w 6 ciu chłopa na jednym mieszkaniu .
I ten dureń pudełko z białymi robakami przetrzymywał w lodówce .
Kiedyś nie domknął i całe te robactwo rozpełzło się nam po żarciu .
Potem miał przej***ne jak cygan w kopalni.
Teraz cichych wariatów troluję tak:


Erato.

2015-12-23, 22:50
@up W Żaganiu są tylko tacy ludzie jak Ty :D Ale spoko daję duże piwko, bo to bardzo fajny pomysł. Człowiek sk***iel. Pozdrowienia Biały człowieku :D

fantosubito

2016-03-17, 18:42
Czy pamiętasz może z jakiego forum to skopiowałeś? Szukam autora tego tekstu.

ValvePlsFix

2016-03-18, 00:36
fantosubito napisał/a:

Czy pamiętasz może z jakiego forum to skopiowałeś? Szukam autora tego tekstu.


Zrobiłem mały "research" na googlach i niestety najwcześniej ktoś to wrzucił 17 grudnia 2012 i nie znalazłem oryginału. Same skopiowane "z innego forum" jak to mówią.

fbn

2020-07-16, 01:03
To tekst z filmu krotkometrazowego wedkarzem jest Rysiek z klanu polecam film niedawno obejrzałem kozak netflix dla jasności. Pokój z wami :-> ;-) ;-)