18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ojciec wędkarz

jezier • 2012-12-18, 06:51
znalezione na forum, pewnie jakaś kopiujwklejka

"Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania zaj***ne wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu hak w nodze.
Druga połowa mieszkania zaj***na Wędkarzem Polskim, Światem Wędkarza, Super Karpiem xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie wędkarskie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla wędkarzy i kręci gównoburze z innymi wędkarzami o najlepsze zanęty itp. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypie**olić klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wk***ił to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu karasie jedzo guwno. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę SUM, za naj***nie 10k postów."

vilcz3k

2012-12-18, 11:57
Zajebiste ;D u mnie ojciec też łapie rybki, ale żeby takie akcje odpie**alać to trzeba byc prze ch*jem :D współczucia za dzieciństwo :D

tanazwamusibycdostepna

2012-12-18, 12:46
Cytat:


Wystawiono 2 piw(a): Szczepan, Fiszu92



Szczepan? Trollkonto starego anony? :D

Marshal

2012-12-18, 12:52
Genialne :D

W sumie dziwie sie ze ktos nie walnal ze nie chcialo mu sie czytac :P ale zajebistosc tego tekstu rozwala :D

szerszeh

2012-12-18, 12:54
Komentarz dłuższy od tematu o.0

Ch...........on

2012-12-18, 13:06
Hahaha dobre dobre :D w końcu coś nowego, a nie dwadzieścia razy to samo tylko podane w lekko zmienionej formie. Mam ojca wędkarza i cała historia jest mi bliska :D

rubasny

2012-12-18, 13:13
Hahahahaha nie dość, że zajebista historia, to jeszcze napisana kozackim językiem :D

elvin

2012-12-18, 13:16
Ale ta rodzinka musi mieć przej***ne 0_o

ejsap

2012-12-18, 13:40
w momencie jak janusze podjechali pod blok i zaczela sie akcja poplakalem sie ze smiechu :D

Grillowany

2012-12-18, 13:42
Byłem wk***iony, bo sk***ysyny na fejsie mnie przebiły z ofertą za zawodnika (tak to jest jak się gra w te poj***ne gry typu Top Eleven). Usiadłem, przeczytałem historię, zacząłem się śmiać jak jebnięty. Boże, świetna historia, a do tego świetnie napisana. No każdego rozbawi. pie**ole, przeczytam jeszcze raz :D .

Lumpy1

2012-12-18, 13:51
ból dupy" rozpie**ala system :D

ZnanyJakoZaganiacz

2012-12-18, 14:07
"Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą na ryby w drodze wyjątku. Super prezent k***o."

j***ne gimbusy. Ojciec jest jaki jest, ale w nocy cię w dupę nie r*chał, odchował cię, dał Ci dach nad głową, a Ty go k***ą nazywasz? O Ty ch*ju. Przez brak szacunku do rodziców wśród współczesnej młodzieży mamy tak w państwie jak mamy i nie będzie lepiej.

Po za tym, módl się być mieć kiedyś takie hobby, by traktować je z taką pasją jak robi to Twój ojciec, bo współczesna młodzież to w ch*j miałka i nijaka jest.

kur2005

2012-12-18, 14:13
k***a z tego scenariusza powinien powstac film, a nie jacys ochronairze w supermarkecie. Komedia roku :D

Colossus

2012-12-18, 14:16
Ma ktoś może link do tego tematu na forum wędkarskim ?

Xidros

2012-12-18, 14:50
Chce to zobaczyć w serialu typu "dlaczego ja"