18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ojciec w opałach

Asvar • 2015-08-23, 11:43
Był sobie Jaś i Małgosia, którzy byli w sobie na tyle zakochani, że dzień bez seksu, był dniem straconym. Pech chciał, że ich rodzice nie tolerowali ich związku, więc zakazano im się spotykać. Na szczęście mieszkali koło siebie, więc ustalili, że dziennie o godzinie 14 będą spotykać się w wyznaczonym miejscu przy płocie, w którym znajduje się dziurka i przez nią będą załatwiać swoje potrzeby seksualne. Jak postanowili, tak zaczęli robić. Mija pierwszy dzień, drugi, aż w końcu pewnego dnia gdy Małgosia podchodzi pod płot i podnosi spódniczkę, wychodzi Ojciec z domu i się pyta "Małgosiu, co robisz?", na co córka "Tatusiu, toaleta w domu zajęta, a mi się strasznie chciało srać, więc załatwiłam się pod krzaczkiem i pomyślałam o krówce za płatem, która może mi dupę wylizać, więc podeszłam pod płot i czekam". Zniesmaczony ojciec pomyślał "A ch*j tam, niech robi co chce". Następnego dnia, gdy ojciec robił w polu, to zachciało mu się srać, więc pomyślał "k***a, chce mi się srać, ale za ch*ja nie chce mi się iść do tej pie**olonej toalety.. Załatwię się tutaj i podstawie dupę krówce, żeby mi wylizała", tak też uczynił. Jasiu wychodząc z domu o wyznaczonej porze podchodzi pod płot i myśli "Starałem się delikatnie by sobie drzazge w ch*ja nie wj***ć, ale pie**ole dzisiaj na ostro spróbuje", po czym zaczął zacierać rączki. Gdy podszedł pod płot, schylił się i spojrzał w dziurkę, patrzy i myśli "O już jest!", po czym jak się nie zamachnął i ch*ja w dziurę nie wpie**olił, na co Ojciec Małgosi odskoczył na 2 metry i krzyczy "O ty k***o! Rogiem!?"

koniosraj

2015-08-23, 11:45
Brakuje jeszcze "?" na końcu.

Goliard

2015-08-23, 13:09
Niech ktoś przeczyta i napisze czy się opłaca czytać : p

kustoszpan

2015-08-23, 20:23
Rodzice nie tolerowali ich związku, ale ojciec tolerował że krowa liże dupsko córki. To musi być Sosnowiec.

pa...........uj

2015-08-23, 21:02
to jest tak popie**olone, że szkoda gadać

Nav

2015-08-23, 21:04
Dobre! 2/10.

crossdressphyxia

2015-08-23, 22:14
@Up

Cytat:

zaczyna się niewinnie, rżnie się brat z siostrą(kazirodztwo)



Gdzie tam masz k***a napisane, że to było rodzeństwo?

Warn za ratowanie tematu cyckami

Warn za wrzucenie gołej c**y na główną

Cytat:

dawać piwerka



Warn za żebranie o piwa

Cytat:

moderator ch*j sp***olony mi usunął posta,



Warn za obrażanie modów

Cytat:

bo k***a "nic nie wnosił do tematu



Ten też ch*ja wnosi... :roll:

kamilqa

2015-08-23, 22:59
crossdressphyxia napisał/a:

Gdzie tam masz k***a napisane, że to było rodzeństwo?


Gdybyś choć trochę miał pojęcie na ten temat to byś wiedział, że pewni dwaj panowie - pisarze, o znanym nazwisku Grimm napisali cykl baśni o jakże oryginalnej nazwie "Baśnie braci Grimm". W tym zbiorze jest właśnie baśń "Jaś i Małgosia" - Tytułowi bohaterowie to dzieci drwala czyli jednak kazirodztwo.

TheByQ

2015-08-24, 00:15
@kamilqa A jak spotkam babę imieniem Ewa z kolesiem imieniem Adam to mam jej wpie**olić za zjedzenie tego cholernego jabłka, a jemu za zmarnowanie żebra na coś tak głupiego?

ReDevil666

2015-08-24, 14:51
Będę to opowiadał dzieciom na dobranoc.

qwerq221

2015-08-24, 18:34
Bardziej obrzydliwego kawału nie pamiętam dam piwo bo się wpasowuje w humor sadola.

kamilqa

2015-08-24, 21:47
TheByQ napisał/a:

@kamilqa A jak spotkam babę imieniem Ewa z kolesiem imieniem Adam to mam jej wpie**olić za zjedzenie tego cholernego jabłka, a jemu za zmarnowanie żebra na coś tak głupiego?



Tak