18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Ojciec sadysta

sk...........93 • 2013-08-22, 17:16
Siedzę ze starszym wczoraj po obiedzie i leci TVN nagle reklama rozmów w toku i tam jakiś typek wypowiada się, że należą mu się alimenty od rodziców za złe traktowanie itp. Wyglądał jak typowy pedał połączony z hipsterem, okularki zerówki i te sprawy.

Starszy zauważył, że ma tunele w uszach i się pyta co to k**** jest?
To mu tłumacze, że pedały czasem sobie przekłuwają uszy i wsadzają sobie takie tunele nieraz w uszy nieraz w nos a innym razem pod dolną wargą.

Na co mój starszy odpowiedział:

"Jakbym miał takiego syna to zamiast alimentów dostałby trzeci tunel tym razem o wielkości 9 milimetrów"

enjoy7

2013-08-22, 17:58
Przeżyłeś postrzał?
Jak tak to zapraszam na harda :D

Spajk

2013-08-22, 18:01
Coś ostatnio strasznie się rozszaleli ojcowie sadoli. Hmmm zastanawiające. A już wiem, wymyślacie te teksty sami.

VTY

2013-08-22, 18:02
Brawo dla ojca. Ja bym jeszcze zrobił czwarty tunel o wielkości kilofa.

Gnoyek1990

2013-08-22, 18:19
Ostatnio tak się uśmiałem jak wchodziłem po schodach

Zgrzytek

2013-08-22, 20:49
Oglądasz TVN ?

zarpion

2013-08-22, 20:50
k***a, teraz to jest dobrze w telewizji, kiedyś była taka pora wizyjna, że dostawało się kompilacje Klan/Rozmowy W toku/Brazylijskie gówno na TV4/ Trudne Sprawy/ M jak Masło teraz o tej porze można sobie TVP Kulturkę, Historię, Rozrywkę, Eskę odpalić i mieć te tandetne sk***ysyństwo w rzyci.

Bera Kogz

2013-08-22, 20:52
Szacunek dla ojca przede wszystkim, dlaczego k***a piszą osły 'stara, starszy'?

Groch55

2013-08-22, 20:56
To wy TVN oglądacie??

ip...........ag

2013-08-22, 21:04
Oglądając ten syf po obiedzie chyba bym zwymiotował, to nieekonomiczne. Od oglądania rozmów w toku traci się mózg. Chyba lepiej gdybyś się zesrał na środku dywanu i na to popatrzył, to gówno byłoby mądrzejsze od tego programu.

DeX3r

2013-08-22, 21:06
Może jakiś zbiorowy na te gówna? Kilka pierwszych było ciekawych ale teraz to już same wymuszane i nieśmieszne.

di...........os

2013-08-22, 21:21
Bera Kogz napisał/a:

Szacunek dla ojca przede wszystkim, dlaczego k***a piszą osły 'stara, starszy'?




Bo stary niewątpliwie jest starszy od ciebie.

Zrozum chłopaczku, że słowa mają takie znaczenie, jakie nadają im ludzie; nie są ustanowione przez prawo boskie. Tak więc ktoś mówiąc "stary", może mieć na myśli rodziców - nic poza tym. Co więcej: ktoś mówiąc "mądrość", może nie mieć na myśli twojego zasobu zrozumienia.

majfon

2013-08-22, 21:33
Ja pierdziele... podejrzewam, że Twój "stary" ma już "bliżej niż dalej". Ciekawe czy za 20 lat jak będzie leżał i robił pod siebie, to czy by mu tak przeszkadzało, że kaczkę wymienia mu syn z tunelami w uszach.

Ocenianie ludzi po wyglądzie jest oznaką ograniczenia umysłowego.

herpderp

2013-08-22, 21:43
majfon napisał/a:

Ja pierdziele... podejrzewam, że Twój "stary" ma już "bliżej niż dalej". Ciekawe czy za 20 lat jak będzie leżał i robił pod siebie, to czy by mu tak przeszkadzało, że kaczkę wymienia mu syn z tunelami w uszach.

Ocenianie ludzi po wyglądzie jest oznaką ograniczenia umysłowego.



Co innego oceniać kogoś po wyglądzie ( na który wpływu większego się nie ma), a co innego robić sobie jaja z idioty, który ma potrzebę zwracania na siebie uwagi i wkłada sobie jakieś gówno w uszy, nos czy pod usta. Gdyby sobie ch*uja na czole przykleił to też nie powinno się z niego drwić bo "wyglądu się nie ocenia" ?

jajucho

2013-08-22, 22:32
Co to za moda teraz na jakieś sp***olone historie z ch*ja wzięte? O co chodzi?