18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oj synuś, synuś...

Halman • 2021-03-08, 10:00

...chyba będziesz na sadolu... :amused:

JebacToGowno

2021-03-08, 10:07
Ot kacapowo. Jeden kacap zapie**ala mimo że inny kacap lizie mu pod koła. Drugi kacap lizie pod koła mimo że inny kacap zapie**ala. A małe kacapiątko wpie**ala się pod koła mimo że inny kacap lizie a jeszcze inny zapie**ala. Kacap kacapa kacapem pogania.

Payan

2021-03-08, 10:14
JebacToGowno napisał/a:

Ot kacapowo. Jeden kacap zapie**ala mimo że inny kacap lizie mu pod koła. Drugi kacap lizie pod koła mimo że inny kacap zapie**ala. A małe kacapiątko wpie**ala się pod koła mimo że inny kacap lizie a jeszcze inny zapie**ala. Kacap kacapa kacapem pogania.



Ot, codzienność w kacapowie.

Znawca_Cipek

2021-03-08, 10:31
Tak to jest,jak się uwierzy za bardzo w technikę i bachora na zdalnej smyczy trzyma.

AN...........or

2021-03-08, 10:40
ja bym był dumny z mojego synka, gdyby wylądował na głównej

jimiq

2021-03-08, 11:04
Nic mu nie będzie ma ruski kombinezon

xXx5226

2021-03-08, 11:11
To kolejnego pokolenia bystrych inaczej w tym wypadku nie będzie .

Tetrix

2021-03-08, 11:22
Lekcji mu się nie chciało robić, ot co qwa :catfacepalm:

ojcieckogut

2021-03-08, 12:19

Wina ojca, zawsze jak się z dzieckiem przechodzi przez ulicę, to trzyma się je za rękę. Zwłaszcza jak przechodzi się w miejscu niedozwolonym.

GangTrap

2021-03-08, 12:35
ojcieckogut napisał/a:

Wina ojca, zawsze jak się z dzieckiem przechodzi przez ulicę, to trzyma się je za rękę. Zwłaszcza jak przechodzi się w miejscu niedozwolonym.



A te schody to dokąd prowadzą? Chyba durniu do przejścia dla pieszych. Ja pie**ole jak wy k***a zgrywacie świętych zza kierownicy. Żeby wam tłoki wyj***ło każdemu który nie zwalnia przed przejściem dla pieszych.

JebacToGowno

2021-03-08, 13:04
GangTrap napisał/a:

A te schody to dokąd prowadzą? Chyba durniu do przejścia dla pieszych. Ja pie**ole jak wy k***a zgrywacie świętych zza kierownicy. Żeby wam tłoki wyj***ło każdemu który nie zwalnia przed przejściem dla pieszych.



Schody mogą prowadzić do przystanku, który jest umiejscowiony zbyt blisko hipotetycznego przejścia dla pieszych. Z drugiej strony, są tam znaki, na których nie widać co widnieje. Z trzeciej strony to w końcu kacapowo więc wszystko jest możliwe.

LaChupacabra

2021-03-08, 13:12
Zasada bycia rodzicem jest taka, że dzieci należy traktować jak debili. Powtarzam: tylko traktować, ale nie mówić im tego i być dla nich miłym. Wtedy wszustko będzie dobrze i unikniemy takich sytuacji.

NiemiecWaszPan

2021-03-08, 15:58
ANALizator napisał/a:

ja bym był dumny z mojego synka, gdyby wylądował na głównej


Gadasz, jak typowy homoseksualny przedstawiciel lewicy. Nawet spoko te twoje żarciki. Łap piwo i ch*j ci w tyłek.



GangTrap napisał/a:

A te schody to dokąd prowadzą? Chyba durniu do przejścia dla pieszych. Ja pie**ole jak wy k***a zgrywacie świętych zza kierownicy. Żeby wam tłoki wyj***ło każdemu który nie zwalnia przed przejściem dla pieszych.


Gdzie ty tam k***a przejście dla pieszych widzisz? Schody owszem, ale przejście dla pieszych (pasy na ulicy) to chyba sobie w głowie wymyśliłeś... Czas do okulisty, albo do psychiatry się udać.



JebacToGowno napisał/a:

Ot kacapowo. Jeden kacap zapie**ala mimo że inny kacap lizie mu pod koła. Drugi kacap lizie pod koła mimo że inny kacap zapie**ala. A małe kacapiątko wpie**ala się pod koła mimo że inny kacap lizie a jeszcze inny zapie**ala. Kacap kacapa kacapem pogania.


pie**olisz tam... Wystarczyło gówniaka za ręke trzymać.

sard

2021-03-08, 17:40
Sadol uczy, że niezależnie czy czarne gówno, ciapate, żółte, ruskie czy polskie - jeśli to baba to zawsze zapie**ala pod jadący pociąg/autobus/dorożkę/traktor/samochód/motorówkę/skuter/tramwaj/rower/ciężarówkę (niepotrzebne skreślić korektorem na monitorze). Po prostu jeśli chodzi o łeb to zj***ne są od małego do śmierci uważając, że zamiast zatrzymać się to dok***ią lepiej niż Usain Bolt

pieckamm

2021-03-08, 18:59
oj ojciec ojciec... brak wyobrazni.... ehh