18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ogromny pies zabił małego psa

jo...........ma • 2015-07-24, 13:16
Do ataku doszło w mieście Omsk 22.07.2015

nowynick

2015-07-24, 13:26
Mój znajomy w takiej sytuacji złapał swojego pitbulla za jajca i wykręcił - zaatakowany mniejszy pies wymagał co prawda interwencji weterynarza, ale przeżył...

Sov3reign

2015-07-24, 13:30
nowynick napisał/a:

Mój znajomy w takiej sytuacji złapał swojego pitbulla za jajca i wykręcił - zaatakowany mniejszy pies wymagał co prawda interwencji weterynarza, ale przeżył...


Dziwię się k***a że pies się nie odwinął i nie odgryzł mu połowy twarzy :shock:
Słyszałem o odciąganiu za nogi, polewaniu zimną wodą (sposób mojego dziadka który miał kilka psów obronnych) czy psikaniu gazem pieprzowym, ale ciągnięcie za jaja? Toż to niehumanitarne :-D

Btw, czekam na gównoburzę, bo taka jest w każdym temacie z psią agresją :lodowka:

tonieja

2015-07-24, 13:34
stary dobry Sadistic

relakz

2015-07-24, 13:35
Mam nadzieję, że k***ę i psa uśpią.

Asuritt

2015-07-24, 13:40
po co komu KAGANIEC ... ch*j z innymi ważne aby Sraluch szczający wszędzie mógł sobie zębami poświecić na innych ludzi i zwierzęta ... k***A przez te psy jestem ZA rozsypywaniem mięsa z żyletkami , gwoździami itp ... jak ma kaganiec nic mu się nie stanie ani małemu psu bo do pyska nie wsadzi ;P

Psy na smycze i kagańce ! a właściciele ZBIERAĆ GÓWNA i żeby kundle wasze nie szczały po sklepach itp gdzie dzieci i żywność jest ... niedługo wstawię fotek jak wyglądają sklepy w Krakowie , i ściany do 30-40 cm od ziemi ... jaka zgnilizna na ścianach

bit123

2015-07-24, 13:41
Powinni wpie**olić psu i tej starej k***ie jak przystało na rosyje.

~Beny

2015-07-24, 13:43
Ja pie**ole jakie p*zdy :facepalm:
Nie wierzę, że w samochodzie, koło którego stoi nagrywający nie ma chociażby krzyżaka, którym mogliby temu psu przyj***ć. Ale po ch*j zrobić cokolwiek jak można nagrywać :roll:

iamthelaw

2015-07-24, 13:44
Podnosi się psa za tylne łapy o przewraca. Najskuteczniejsza metoda.

zgonex

2015-07-24, 13:46
pozdrawiam debili, którzy mówią, że nie ma czegoś takiego jak agresywne rasy. z tego co widzę, to agresorem jest rottweiler, czyli pies, na posiadanie którego wymagane jest zezwolenie. przynajmniej w Polsce, filmik był nagrywany w Rosji. moim zdaniem tego typu pozwolenia powinny być regularnie sprawdzane przez Straż Miejską. Wychodzisz na spacer z dobermanem czy pitbullem, podchodzi patrol, żąda pozwolenia i dowodu osobistego. Pozwolenie nie jest na ciebie? Dostajesz 500 mandatu a psa za dupę i do schroniska. Na filmie zamiast tego małego psa, równie dobrze mogłoby być czyjeś dziecko.

~Sokole_Oko

2015-07-24, 14:04
benykuleczka napisał/a:

Ja pie**ole jakie p*zdy :facepalm:
Nie wierzę, że w samochodzie, koło którego stoi nagrywający nie ma chociażby krzyżaka, którym mogliby temu psu przyj***ć. Ale po ch*j zrobić cokolwiek jak można nagrywać :roll:




Mozna siedziec wpie**alac popcorn, patrzec i nagrywac.
Ty myslales ze gdyby nie patrzyli i nie nagrywali to co by tu trafilo ?


Dobry piesek !
Masz tu kostke w nagrode :) :mrgreen:

ooip

2015-07-24, 14:08
odjebac na miejscu te łagodne stworzenie bo przeciez ta rasa nie jest grozna itd bla bla bla

grave22

2015-07-24, 14:26
dlatego coraz czesciej mysle o jakims nozu badz chociaz gazie pieprzowym sam mam 2 psy a jak widze nieraz jak takie cioty czy glupie suki chodza bez linki z jakimis bydlakami to mnie krew zalewa. Raz do mojego malego psa juz owczarek startowal. Nie wiem co byloby gdyby nie to ze mialem parasol i go zablokowalem.a tak z gazem czy z czyms mialbym te przewage ze w razie czego takiemu sk***ysynowi wypale oczy a w takich przypadkach to kosa w bebech dla takiego psa i ch*j z wlascicielem....