18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ognisty wąż dosięgnął swoją ofiarę...

Halman • 2021-09-04, 13:43

prosto w azjatycki łeb bo kask to raczej nie pomógł...

An...........20

2021-09-04, 13:45
Mnie najbardziej interesuje jak bardzo rozległe i głębokie miał oparzenia?

Halman

2021-09-04, 13:51
Anosa20 napisał/a:

Mnie najbardziej interesuje jak bardzo rozległe i głębokie miał oparzenia?


no na pewno mu tam ucho przypiekło,... ;-)

pro_avenger

2021-09-04, 13:56
Nic mu nie będzie. Pełno takich na allegro. To jest na 12v

An...........20

2021-09-04, 14:08
Halman napisał/a:

no na pewno mu tam ucho przypiekło,...



I pół twarzy...

Tryper

2021-09-04, 14:58
Sk***iel zamiar sp***alać, mógł po prostu przykucnąć za tą skrzynią.

Insaner

2021-09-04, 15:00
Anosa20 napisał/a:

Mnie najbardziej interesuje jak bardzo rozległe i głębokie miał oparzenia?



To jest chyba najmniej istotne jeśli chodzi o obrażenia. To, że rozgrzana prawie do białości szyna gnie się jak pajęczyna na wietrze nie oznacza że waży mniej niż taka zimna. Gościa uderzyło z ogromną siłą i prędkością kilkaset kilogramów stali. Najprawdopodobniej nie żyje, ale samo poparzenie wbrew pozorom może być niewielkie, kontakt był krótki i raczej nie różniłoby się to za bardzo od sekundowego przyłożenia włączonego żelazka do karku.

An...........20

2021-09-04, 15:05
Insaner napisał/a:

To jest chyba najmniej istotne jeśli chodzi o obrażenia. To, że rozgrzana prawie do białości szyna gnie się jak pajęczyna na wietrze nie oznacza że waży mniej niż taka zimna. Gościa uderzyło z ogromną siłą i prędkością kilkaset kilogramów stali. Najprawdopodobniej nie żyje, ale samo poparzenie wbrew pozorom może być niewielkie, kontakt był krótki i raczej nie różniłoby się to za bardzo od sekundowego przyłożenia włączonego żelazka do karku.



Żeby stal miała taką formę to potrzebna jest temperatura powyżej 1500°C. Raczej wątpię by było to tylko poparzenie jak od żelazka, nawet jeżeli kontakt był krótki.

Adam_WKLADAM

2021-09-04, 15:08
Anosa20 napisał/a:

Mnie najbardziej interesuje jak bardzo rozległe i głębokie miał oparzenia?



On nie mial oparzen, on sie po prostu upiekl w ulamek sekundy jak kielbaska na grillu

plastic

2021-09-04, 15:11
Insaner napisał/a:

To jest chyba najmniej istotne jeśli chodzi o obrażenia. To, że rozgrzana prawie do białości szyna gnie się jak pajęczyna na wietrze nie oznacza że waży mniej niż taka zimna. Gościa uderzyło z ogromną siłą i prędkością kilkaset kilogramów stali. Najprawdopodobniej nie żyje, ale samo poparzenie wbrew pozorom może być niewielkie.



widać, że na koniec się przeturlał, więc impet lecących kilogramów został wytracony przez elastyczność materiału. (dostać w łeb kilogramem gumy, a kilogramem stali)
mnie zastanawia jak szybko w zetknięciu z takim prętem zagotują się białka w mózgu. jak ktoś wpada do kadzi z roztopionym złomem, to zakładam, że mózg wyłącza się bardzo szybko, ale z drugiej strony mamy filmiki z ludzmi wkladającymi gołą rękę pod strumień roztopionej stali. skóra niezle izoluje takie temperatury na przestrzeni ułamków sekundy.

Ke...........nt

2021-09-04, 15:11
Adam_WKLADAM napisał/a:

On nie mial oparzen, on sie po prostu upiekl w ulamek sekundy jak kielbaska na grillu



Musiałby chyba wpaść do pieca. Jak wsadzisz rękę do grilla to też masz tylko poparzenia i nie wyglądasz jak zdjęta z niego kiełbaska

Halman

2021-09-04, 15:20
KeithFlint napisał/a:

Musiałby chyba wpaść do pieca. Jak wsadzisz rękę do grilla to też masz tylko poparzenia i nie wyglądasz jak zdjęta z niego kiełbaska



ale pie**olisz jak potłuczony; na grillu masz 200 stopni a nie 1200...

KFCnigget

2021-09-04, 16:24
nie daję łajbie żadnych szans... 10 w skali Beauforta

Zasysacz

2021-09-04, 17:05
O srogo dobry materiał a gość juz grilluje w zaświatach.

zubek25

2021-09-04, 17:22
Ma chłop lep że stali hehe :mrgreen: