18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

kamuha

2013-08-01, 15:13
ten z dołu kłamie jak z nut. Zaprzecza że nie jest cyganem. Każdy cygan będzie kłamał i zaprzeczał.

mare30ks

2013-08-01, 15:35
cygan albo co gorsza ciapek. ot zamazyl sie kurewce orientalny kochanek co jej pozniej ryja obije w nagrode za niestosowny stroj

LisekChytrusek

2013-08-01, 17:19
I tak to jest kobiety lecą na ciemne karnacje a potem płacz i zgrzytanie zębów

wajnona

2013-08-01, 18:04
Dziewoje może nie było stać na wakacje w Egipcie, żeby dać ciapatemu to poszła po bandzie i poluje na cygana :mrgreen:

Sa...........is

2013-08-01, 18:16
O ch*j tu chodzi z tym spottedem całym, toż to zaprzecza samo sobie

"Jestem zbyt niesmiały/a żeby się jak normalny odezwać w normalnych warunkach to napisze na jakims posranym spotted"
A co jeśli dziewczyna czy tam jakiś facet odpisze? Gówno, przecież "jestem zbyt nieśmiały/a" żeby zrobić cokolwiek, potrafie tylko pisać na jakims fejsie, a w normalnym życiu tylko się głupio gapić, żeby potem móc umieć opisać jaką to fajna kobitke potkałem w poniedziałek 30 lutego o 12:12 pod warzywniakiem, toż to k***asz przemowy pojebów w psychiatryku maja więcej sensu niż sam fakt istnienia takiego czegoś. Powinno się to załatwiać po ludzku jak ludzie zwykli to robić od wieków, cholerne fujary.

pakicito

2013-08-01, 19:29
Cytat:

Każdy cygan będzie kłamał i zaprzeczał.


i będzie brudny

Tafariel

2013-08-03, 22:44
No bo kto nie miał takiej sytuacji, ze widząc drugą osobę od razu układał sobie plany w głowie ;D Tak na szybko : randki, związek, a później już na poważnie :D A później ta osoba wysiada i ch*j wizje strzela!

n1troo

2013-08-03, 23:01
podupcony serwis... już bo będę codziennie wchodzić na niego i przeglądać czy czasem nie rzuciłem się w oczy jakiejś babce ;p

MCL

2013-08-03, 23:25
Cytat:

"Jestem zbyt niesmiały/a żeby się jak normalny odezwać w normalnych warunkach to napisze na jakims posranym spotted"
A co jeśli dziewczyna czy tam jakiś facet odpisze? Gówno, przecież "jestem zbyt nieśmiały/a" żeby zrobić cokolwiek, potrafie tylko pisać na jakims fejsie, a w normalnym życiu tylko się głupio gapić, żeby potem móc umieć opisać jaką to fajna kobitke potkałem w poniedziałek 30 lutego o 12:12 pod warzywniakiem, toż to k***asz przemowy pojebów w psychiatryku maja więcej sensu niż sam fakt istnienia takiego czegoś. Powinno się to załatwiać po ludzku jak ludzie zwykli to robić od wieków, cholerne fujary.



Idea była taka, że czasem wpadnie ci w oko na ułamek sekundy przed wyjściem z autobusu jakaś laska, a ty k***a nic nie zdążyć tylko się na nią gapić i wypatrzeć szczegóły. Po powrocie na chatę fapiesz z pamięci, i jeśli dalej ta sama laska siedzi w twojej głowie, wiesz że to ta słynna miłość od pierwszego wejrzenia, wchodzisz na spotted, opisujesz ją i sytuację, następnie naprowadzają cię na nią, zagadujesz, umawiacie się, idziecie na seks bierzecie ślub i macie dwójkę dzieci.

A to że gimbusy zbyt nieśmiałe by coś zdziałać zrobiły z tego i siebie gówno, bo przez godzinę jazdy autobusem/pociągiem gapiły się głupio w jedną laskę tudzież kolesia i bali się zagadać to już nie wina samego spotted.

Bezem

2013-08-03, 23:25
Kolega widzę, że adekwatny nick ma :D

alex037

2013-08-03, 23:42
Cyganem może nie jesteś ale pedałem owszem ... Dał bym ci piwko jak byś mu skopał dupe ale tak to niezbyt ostatecznie z litości bo to sadol a każdy kto tu wchodzi więcej niż 10 razy jest sadolem więc piwko leci za próbę bycia sadolem przyjacielu :)

benzedrine

2013-08-04, 00:44
nie rozumiem co kobiety mają z tą ciemniejszą karnacją u facetów... mnie to jakoś zawsze odrzucało

max666

2013-08-04, 11:32
wam ten fb ryje mozg debile byscie nie umieli bez niego zyc
w domu na komputerze poza domem na komorce / tablecie itp
no lify j***ne nie mialem fb nie mam i nie bede miec

Beret666

2013-08-04, 14:53
Pewnie jej zegarek buchnął i go teraz szuka :-)