18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oglądajcie jednoczmy się

precel55 • 2012-01-25, 23:22


Ogladajcie I kometujcie

krecik

2012-01-26, 12:18
przesadzace wszyscy z tym acta. narazie to więcej szumu jest o tym a nic się konkretnie nie dzieje.

pakicito

2012-01-26, 12:56
zamiast pie**olic glupoty - kupujcie noze i maczety poki alegro dziala

ozo1982

2012-01-26, 12:57
sopranoss napisał/a:

Wielka mi twórczość... zmiana każdego podmiotu w "INTERNAUCI" i dodanie w tle soundtracku z "Incepcji". Phi. Jest to wystarczająco budujące bez pompatycznego utworu w tle, bez przemiany zdań w populistyczną mowę. Oryginał wystarcza.

No ale dodając już muzykę, można by pokusić się o odrobinę mniej spopularyzowany kawałek, jak na przykład "A way of life" z Ostatniego Samuraja, "Journey to the line" z Cienkiej Czerwonej Linii, czy "Chavaliers De Sangreal" z Kodu Da Vinciego.

W sumie "Roll Tide" z Karmazynowego Przypływu, z początkowym spokojnym wejściem też dobrze się nadaje, a Hymn z Polowania na Czerwony Październik również nadaje się, jednak biorąc pod uwagę iż jest tam śpiew, dość dominujący, a tutaj mamy mowę, to niezbyt to się zbiera w całość. Gdyby tak wyciągnąć same instrumenty z tego utworu... to może by coś wyszło.



Co ty k***a pie**olisz?

kojot339

2012-01-26, 13:34
Chciałbym, żeby zamiast reklamy na polsacie chociaż raz puścili ludziom takie coś.

DUSTER119

2012-01-26, 13:38
Tak jakoś same mi się pięści zaciskały oglądając ten filmik ;)

HeRand

2012-01-26, 13:53
Jeszcze trochę i ludzie wyjdą na ulicę...jeszcze trochę

zuzahofner

2012-01-26, 14:02
wypie**olcie rząd bedzie fajnie

Machol

2012-01-26, 14:13
A teraz podłóżcie sobie w odpowiednich momentach tej "wielkiej przemowy" zamiast tekstów, że masy internautów są uciskane przez rządy, kułacy uciskają małorolnych a klasa robotnicza jest wyzyskiwana przez burżuazję... pie**olę takie rewolucje, już to przerabiałem, ale oczywiście historia nikogo nie nauczyła. Hitler zrobił to co kiedyś Napoleon, a większość internautów chce zrobić to, do czego nawoływał kiedyś Lenin. Zmieniają się nazwiska, a motywy takie same.

xS...........on

2012-01-26, 14:23
Machol. za brak wiary w ludzi powinni Cię przerobić na konserwę.
nie ważne ile jeszcze czasu zajmie aż ludzie się obudzą i ogarną co się dzieje wokół, ale k***a internet to jedyna wolność którą dotychczas posiadamy... i kosztuje nas jedyne tyle co abonament internetu.

Machol

2012-01-26, 14:39
Kolejny ogłupiony przez działalność Anonymous, którzy mienią się obrońcami ludzkości, a tak naprawdę ch*j wie kim oni są, kogo tak naprawdę wspierają... Wypie**olą Ci kiedyś całe domeny gov oraz służb porządkowych i w momencie gdy jakiś cep będzie Ci dom okradał, policja będzie naprawiać swoje serwery. Może jeszcze nie dziś, ale kiedyś poziom cyfryzacji będzie na tyle duży, że nie jest to wykluczone. I będziesz miał wiarę w ludzi i anarchię o którą tak walczysz.

adasko224

2012-01-26, 14:45
a ja mysle ze trzeba zaczac od zrobienia pozadnego burdelu zaczynajac na wiejskiej wpie*dol spuścić kazdemu zasiadajacemu tam najlepiej podczas posiedzenia sejmu jak wszyscy beda obecni.. donald k*tas i tak ma przej***ne u najwiekszych grup w polsce: kierowców, internautów... porazka ludzie i tak za kilka lat przy kolejnych wyborach zapomna o jego krzywdach znow wsiadzie w tusko-bus i bedzie krazył po polsce mydlił oczy media jako ze naleza do P.O.stancow znow beda sciameniały ze to najlepszy kandydat i zajebisty naród uwierzy temu debilowi i ludziom z jego partii no to wybraliscie tem razem P.Ojebow zsrr znow wraca...
swoja droga ile jeszcze takich ciekawych paktów ten kretyn podpisał.. no ale Acta wejdzie to juz nikt sie tego nie dowie... wiec mamy 2-iego Putina... a Komorowski siedzi tam i nawet nie nie odezwie taki prezydent.. gdzie donald ma go w garsci....porazka gratulacjie popierajcie sie dalej P.O.jeby

Fred822

2012-01-26, 15:04
3:50 Tusk skur.... anonymous ...

imperatoro

2012-01-26, 15:28
nie wiem jak was, ale mnie ciary przeszły

jacek102

2012-01-26, 15:50
Muzyka bankowo jest z Call of Duty Modern Warfare 3

radziuxd

2012-01-26, 16:03
Mogłeś wrzucić wersję z lektorem