18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Oficerowie szykowali się do wojny domowej.

Kamil4 • 2017-05-13, 16:24
Kolejny oficer niemieckiej armii został zawieszony. To porucznik Ralf G. On jest podejrzewany o kontakty z grupą oficerów z koszar Illkirch pod Strasburgiem, którzy chcieli zabić prezydenta Niemiec.

Ralf G. w swojej jednostce rozpowiadał o istnieniu grupy „gotowych do walki oficerów, którzy gromadzą broń i amunicję, a w przypadku wybuchu wojny domowej staną po właściwej stronie”

To oficerowie o prawicowym nastawieniu, niemieccy nacjonaliści. Sam Ralf G. według dochodzenia miał prezentować następujące opinie: „Koenigsberg (Królewiec, Kaliningrad) był, jest i pozostanie niemiecki” i „szkoda, że uchodźcy docierający do granicy nie mają broni, bo można by do nich strzelać”.

W tej chwili w areszcie przebywają 3 osoby: porucznik Franco A., jego kolega z wojska Maximilian T. i student Mathias F.

To oni mieli przygotowywać zamach na życie „wysoko postawionych polityków i inne osoby życia publicznego” w Niemczech, odpowiedzialnych – zdaniem spiskowców – za błędną politykę niemieckiego rządu wobec uchodźców.

W koszarach gdzie służyli aresztowani oficerowie, poglądy skrajnie nacjonalistyczne były czymś normalnym.

Aresztowanie kilku oficerów to tak naprawdę przysłowiowy czubek góry lodowej. Niewykluczone, że w całej Bundeswehrze istniała zamaskowana siatka niemieckich nacjonalistów. Tak sugeruje minister obrony Niemiec Ursula von der Leyen.

Pani minister zarzuciła dowódcom „postawę korporacyjną”, co należy tłumaczyć jako chęć tuszowania takich spraw.

źródło: http://wolnosc24.pl/2017/05/13/niemieccy-oficerowie-szykowali-sie-do-wojny-domowej-gromadzili-bron-i-amunicje-neonazistowska-siatka-w-budeswehrze/

neced

2017-05-13, 16:47
O proszę! Jednak wszystkich tam nie poj***ło!

Volfodzio

2017-05-13, 16:56
Ojj niedobrze, Niemcom puszczają nerwy... Ostatnim razem dobrze się to nie skończyło. Chyba trzeba zapisać się do jakiegoś klubu strzeleckiego i załatwić sobie glejt na kopyto .. tak na wszelki wypadek

donkapusta

2017-05-13, 16:56
Przecież wojną się to musi skończyć. Musi skoro jedna ze stron jest tłamszona, nie pozwala jej się na okazywanie swojego niezadowolenia, a druga strona stoi na piedestale choć gwałci, morduje i zżera socjal.

MgrMajster

2017-05-13, 16:58
Im właśnie oto chodzi. Żeby to społeczeństwo niemieckie wzięło sprawy w swoje ręce i zapoczątkowało wojnę domową. Wtedy będą mogli dokończyć swój plan rozpieprzenia Niemiec i reszty zidiociałej Europy.

kalijanek

2017-05-13, 17:05
podobno geny przechodzą bardziej od dziadka jak od ojca, w tym przypadku od dziadka z wermachtu

~Velture

2017-05-13, 18:05
Jeśli poczujesz się kiedyś bezwartościowy to przypomnij sobie, że istnieje taki ktoś jak prezydent niemiec a 99% osób na świecie nie ma pojęcia kim on jest, jak się nazywa i czym się zajmuje.

mygyry

2017-05-13, 18:44
Prawdziwi bohaterowie zawsze doznawali represji...

Maxi96

2017-05-13, 18:52
Wojna domowa w Niemczech no k***a w końcu coś!



Czekam niecierpliwie na rozwój wypadków!

ProVVe

2017-05-13, 20:05
ch*ja... Dla mnie czystki w wojsku robią... Każdy o innych poglądach niz władza myk na zbity pysk albo wyj***ny do więźnia z kwitem rasisty, terrorysty w żadnych służbach już pracy nie dostanie

mygyry

2017-05-13, 21:27
ProVVe, W sumie to tak jak Erdogan, tylko na mniejszą skale

kosti7

2017-05-13, 22:57
A w mediach praktycznie cisza... :D

Arathnmor

2017-05-13, 23:00
@Velture
O właśnie, chyba nie ma bardziej trzymanej w cieniu marionetki, te przeważnie grają pierwsze skrzypce.

ProVVe

2017-05-13, 23:12
mygyry napisał/a:

ProVVe, W sumie to tak jak Erdogan, tylko na mniejszą skale




Tak o tym też pomyślałem, ale że tam oficjalnie nie mogą sobie tak zrobić to zawsze oskarżenie "faszysta", "rasista" etc skutecznie eliminuje każdego w tym przekurewsko poprawnym k***idołku. Wiem co mówię.... Jednego na wyspach u mojej przyjaciółki oskarżyli (tu akurat nie bylo wątpliwości bo swoje super skrajne poglądy manifestował na każdym kroku) i wyj***li z takim wpisem, że wracał na kolanach po prace bo nigdzie nie mógł już jej dostać. To jest jak bycie trędowatym dla pracodawców bo chodzi o wizerunek firmy.

Ti...........ch

2017-05-13, 23:38
Oficerów? Ja tu czytam tylko o jednym poruczniku. Gdzie reszta oficerów?