18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ofiara kłusowników

Przyczajonykangur • 2019-09-09, 22:43
Ostatnimi czasy chodząc po górach natknąłem się na chyba Jelenia który najprawdopodobniej padł ofiarą kłusowników, bo wilki z tego co wiem nie ściągają z ofiar skóry oraz nie ucinają głów. A do tego nasi oprawcy zostawili to truchło powyżej bazy namiotowej (ok 1km). Gdzie z rzeki tej bierze się wodę.









A na osłodę jeszcze zdjęcie salamandry którą spotkałem po drodze.





Jakość kiepska, bo robione namiotem.

gr...........ky

2019-09-10, 09:08
Huawei Y6, też mam taki

Ca...........on

2019-09-10, 13:11
Nie wierzcie velturkowi. Wyr*chał i zatarł ślady, a dla pokazania, jaki to on dobry, jeszcze jaszczurkę pokazał.

kampton

2019-09-10, 14:20
Z tego co widać to był to rogacz bo ma łeb odbity. Dziwi mnie to, że nie została zabrana tusza tylko wrzucona do strumyka. Czyżby chodziło tylko o parostki?

Cloverface

2019-09-10, 15:48
Rozumiem, że to Bieszczady? W którym dokładnie miejscu?

BajecznyKrzysztof

2019-09-10, 18:37
oczywiście, że jeleń a nie sarna, widać po cewkach (łapach). Mi to też wygląda, na robotę wilków, a potem, ktoś odbił łeb, żeby sobie spreparować (sam tak zrobiłem, jak przy trasie leżało świeże truchło). To nie jest robota myśliwych, bo nikt mięsa nie marnuje, a mięso poszłoby na skup. Ani kłusowników, bo nie widać rany postrzałowej w tym miejscu, gdzie powinna być, ani nawet śladów po postrzale (robi się MEGA ogromny krwiak na prawie połowie tuszy + połamane żebra, łopatka itp). Moja diagnoza, to czysta natura + odbicie łba od padliny

kasara

2019-09-10, 19:44
Jak salamandra to Gorce albo Beskid Wyspowy?


ziajos

2019-09-10, 20:53
Jedź do warsiafki - tam dopiero syf w rzekach płynie :D

antonbar

2019-09-11, 02:56
A w jakich górach to miało miejsce??