topic

Ofiara i kat

freaky • 2019-12-02, 21:13
Cytat:

Po tym, jak bojownicy ISIS zaatakowali iracki Sinjar, kilkaset kobiet trafiło do niewoli. Jazydki zostały później sprzedane, a ich dramat obrazuje to, co działo się z Ashraq Haji Hamid, która była gwałcona kilka razy dziennie.

Na początku sierpnia 2014 roku bojownicy ISIS zaatakowali Sinjar w Iraku, po czym zabili tysiące Jazydów. Dorosłe kobiety i nastolatki zostały z kolei niewolnicami seksualnymi. Ashraq Haji Hamid, podobnie jak kilkaset innych towarzyszek, została zabrana do Mosulu, gdzie Abu Hamam kupił ją za sto dolarów. – Wybrał mnie, a potem pociągnął za włosy. Nie spodziewałam się, że będą mnie gwałcić, bo miałam zaledwie 14 lat. Ale oni skuli mnie kajdankami i gwałcili, jeden po drugim – powiedziała Hamid cytowana przez The Independent.

19-letnia dzisiaj kobieta była molestowana nie tylko przez towarzyszy Hamama, ale również przez niego samego. – Obiecał, że pozwoli mi odejść, ale potem gwałcił mnie trzy razy dziennie i bił. Byłam tylko dzieckiem i niczego nie rozumiałam – przyznała. W 2015 roku udało jej się uciec do Niemiec, gdzie na ulicy w Stuttgarcie spotkała swojego oprawcę. Ten powiedział, że zna jej adres zamieszkania. Kobieta po kilku latach postanowiła wrócić do Iraku, by uciec Hamamowi. Jednocześnie sprawa gwałtów została zgłoszona irackim służbom bezpieczeństwa, a gwałciciel trafił za klatki. Pod koniec listopada spotkał się ze swoją ofiarą podczas programu emitowanego w stacji Al-Iraqiya.

Hamid najpierw opowiedziała na antenie o dramacie, jaki przeszła, a później skonfrontowała się w ubranym w żółty mundur więzienny i skutym kajdankami Hamamem. – Zniszczyłeś mi życie. Okradłeś mnie ze wszystkich moich marzeń – powiedziała 19-latka w kierunku swojego oprawcy. – Dlaczego mi to zrobiłeś? Miałam 14 lat. Tyle samo co twoja córka, twój syn lub siostra – kontynuowała w kierunku gwałciciela, który nie podnosił głowy. Spotkanie z oprawcą było dla Hamid dużym obciążeniem emocjonalnym, co widać pod koniec nagrania.

Niestety nie ma filmiku z samego gwałtu, ale jest niemal pewne, że w trakcie nie była taka wygadana.

Bedejot

2019-12-02, 21:18
Gościu se myśli, niech już przestanie pie**olić.

aaaaaaaaaaaaaa

2019-12-02, 21:22
To ichnia wersja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"??????????
Ale laska fajna, też bym gwałcił ;)

~Angel

2019-12-02, 21:24
Co por*chał to jego.
Aż się wzruszył gdy mu przypomniała co jej robił bo wiedział że będzie dziś pamięciówa w celi.

adam_lens

2019-12-02, 21:39
freaky napisał/a:

19-letnia dzisiaj kobieta była molestowana nie tylko przez towarzyszy Hamama, ale również przez niego samego. – Obiecał, że pozwoli mi odejść, ale potem gwałcił mnie trzy razy dziennie i bił.


sars_80

2019-12-02, 21:43
no nie dobrze się stanęło się

saves

2019-12-02, 21:59A na poważnie. Facet powinien słuchać tej tyrady przeżuwając własnego ku*asa.

TranzystorWyklęty

2019-12-02, 22:04
Przecież 14 lat, to u nich kozą może zostać. Tzn żoną, sorry

mesjans

2019-12-02, 22:11
Kolo wali sztuczną skruchę a jakby się spotkał z kumplami co walili te laski to by pionę z radością i dumą zbijał.

bleblebator1

2019-12-02, 22:14
Coś ugrzeczniona ta jazydka,. Normalnie obcięła by temu muslimowi ku*asa i wsadziła mu w dupę.

Dżizas_kurde

2019-12-02, 22:52
Cytat:


a ich dramat obrazuje to, co działo się z Ashraq Haji Hamid, która była gwałcona kilka razy dziennie.


Jakiś link do filmu ?
Bo jakoś nie wierzę.... ;)

Cytat:


W 2015 roku udało jej się uciec do Niemiec, gdzie na ulicy w Stuttgarcie spotkała swojego oprawcę.Jasne.. zbieg okoliczności.. uciekła ;D

Dwoje ludzi z jednego końca świata spotyka sie na innym końcu świata.. w tym samym mieście na tej samej ulicy..
Ależ ta tania k***a ściemnia :D

Ve...........ek

2019-12-02, 23:05
Cytat:

W 2015 roku udało jej się uciec do Niemiec, gdzie na ulicy w Stuttgarcie spotkała swojego oprawcę. Ten powiedział, że zna jej adres zamieszkania. Kobieta po kilku latach postanowiła wrócić do Iraku, by uciec Hamamowi.


Uciekła do niemiec przed nim i tam go spotkała... potem aby znów uciec PO KILKU LATACH od niego uciekła do iraku i on tam też już był skoro go aresztowali...

Czy tylko mi tutaj coś nie pasuje?
Prędzej obstawiam jakieś małżeństwo z przymusu albo ch*j wie może najpierw z miłości tylko, że w końcu miała dość kozojeba i chciała sp***olić albo nawet z nim do niemiec poleciała i tam już miała dość swojego perskiego księcia więc wróciła.
ch*j wie. Dziwne to. Dla jakiejś p*zdy do gwałcenia by się nie pie**olił aby do niemiec za nią lecieć.

Halman

2019-12-02, 23:10
to jest j***ne bollywood w wersji TV debile, ale ktoś was przytrolował

~sensualna

2019-12-02, 23:36
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To ichnia wersja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"??????????
Ale laska fajna, też bym gwałciłuważaj co piszesz w internetach ;)

Dżizas_kurde napisał/a:

Jakiś link do filmu ?
Bo jakoś nie wierzę....


Jasne.. zbieg okoliczności.. uciekła ;D
Dwoje ludzi z jednego końca świata spotyka sie na innym końcu świata.. w tym samym mieście na tej samej ulicy..
Ależ ta tania k***a ściemniaJazydki są często właśnie porywane i są pracownicami burdelu z którego korzystają inni członkowie ISIS bądź nawet sprzedawane na żony co jak wiadomo nie oznacza że będą lepiej traktowane

ProVVe

2019-12-03, 00:23
Ehhh nie wiem po co ten cyrk... Gwałciciel złapany zaj***ć i natępnego do golenia... Swoja droga pokazali kogo szkopy nasprowadzaly na ulice i oplacaja... j***na merkelowa suka