18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ofiara i kat

freaky • 2019-12-02, 21:13
Cytat:

Po tym, jak bojownicy ISIS zaatakowali iracki Sinjar, kilkaset kobiet trafiło do niewoli. Jazydki zostały później sprzedane, a ich dramat obrazuje to, co działo się z Ashraq Haji Hamid, która była gwałcona kilka razy dziennie.

Na początku sierpnia 2014 roku bojownicy ISIS zaatakowali Sinjar w Iraku, po czym zabili tysiące Jazydów. Dorosłe kobiety i nastolatki zostały z kolei niewolnicami seksualnymi. Ashraq Haji Hamid, podobnie jak kilkaset innych towarzyszek, została zabrana do Mosulu, gdzie Abu Hamam kupił ją za sto dolarów. – Wybrał mnie, a potem pociągnął za włosy. Nie spodziewałam się, że będą mnie gwałcić, bo miałam zaledwie 14 lat. Ale oni skuli mnie kajdankami i gwałcili, jeden po drugim – powiedziała Hamid cytowana przez The Independent.

19-letnia dzisiaj kobieta była molestowana nie tylko przez towarzyszy Hamama, ale również przez niego samego. – Obiecał, że pozwoli mi odejść, ale potem gwałcił mnie trzy razy dziennie i bił. Byłam tylko dzieckiem i niczego nie rozumiałam – przyznała. W 2015 roku udało jej się uciec do Niemiec, gdzie na ulicy w Stuttgarcie spotkała swojego oprawcę. Ten powiedział, że zna jej adres zamieszkania. Kobieta po kilku latach postanowiła wrócić do Iraku, by uciec Hamamowi. Jednocześnie sprawa gwałtów została zgłoszona irackim służbom bezpieczeństwa, a gwałciciel trafił za klatki. Pod koniec listopada spotkał się ze swoją ofiarą podczas programu emitowanego w stacji Al-Iraqiya.

Hamid najpierw opowiedziała na antenie o dramacie, jaki przeszła, a później skonfrontowała się w ubranym w żółty mundur więzienny i skutym kajdankami Hamamem. – Zniszczyłeś mi życie. Okradłeś mnie ze wszystkich moich marzeń – powiedziała 19-latka w kierunku swojego oprawcy. – Dlaczego mi to zrobiłeś? Miałam 14 lat. Tyle samo co twoja córka, twój syn lub siostra – kontynuowała w kierunku gwałciciela, który nie podnosił głowy. Spotkanie z oprawcą było dla Hamid dużym obciążeniem emocjonalnym, co widać pod koniec nagrania.





Niestety nie ma filmiku z samego gwałtu, ale jest niemal pewne, że w trakcie nie była taka wygadana.

Geralt93

2019-12-03, 01:16
Zwiesił ten pusty łeb bo resztki ludzkich odruchów podpowiedziały mu że tak by wypadało, jakaś baba mu pie**oli że miała tylko 14 lat a dla niego to żaden argument bo to normalny wiek do reprodukcji,. Odj***ć gnoja a nie jeszcze żreć dawać.

aret

2019-12-03, 02:21
Następnym razem wrzuć tutaj jak ja gwalci albo jak ona się na nim mści a nie jakieś ckliwe płacze THIS IS SADISTIC k***a jego mac!

IOI

2019-12-03, 08:31
no i po ch*j to tutaj? zaraz zaczniecie wrzucac 'trudne sprawy'

Wiewór

2019-12-03, 08:40
Podejrzewam, że jak mu przypomniała to wszystko co jej robił to dostał takiej erekcji, że walił w celi całą noc aż ch*ja przetarł do krwi :amused:

Za sto dolarów. Dobry interes. U nas to tyle kosztuje siatka zakupów.

poligon6

2019-12-03, 10:14
100 Dolarów widac kupował w Black Friday.

wujekZlo

2019-12-03, 10:41
bleblebator1 napisał/a:

Coś ugrzeczniona ta jazydka,. Normalnie obcięła by temu muslimowi ku*asa i wsadziła mu w dupę.



Porządne bolcowanie przeważnie temperuje kobiecy temperament.

Antek01

2019-12-03, 10:46
Jednak powinni jej dać słoik z kwasem.

zbynekmaslanka

2019-12-03, 12:22
Lepszy pomysł na wychowanie tych zwierząt to na wizji zrobić jego egzekucję wykonaną przez kobietę. Podobną srają w gacie na myśl czegoś takiego ... wiedług ich wierzeń nie pójdą wtedy do nieba. Taki materiał to byłoby czyste złoto jeśli chodzi o walory edukacyjne tych zwierząt.

Dukenstein

2019-12-03, 12:46
To byłby piękny program jakby pod koniec dawali ofiarom do wyboru narzędzia i kilka minut sam na sam ze skutym oprawcą pod okiem kamery ;-)

kulawiec

2019-12-03, 13:25
Tak naprawdę to była jej wina, bo za bardzo wyzywająca była.

Policeman

2019-12-03, 14:12
Mnie to akurat jakoś nie śmieszy, nie oburzam się na wasze stulejarskie komentarze w sieci, poużywajcie sobie, za takie teksty na żywo byście dostali w ryj nie jeden raz. Mam nadzieję, że tego śmiecia zniszczą, że to gówno błędnie nazywane człowiekiem zostanie tak rozdeptane, że nawet najmniejszy ślad genetyczny po nim nie zostanie. Powinni rodzinie tego gówna odebrać wszystko, dach nad głową, samochód, ubrania, pieniądze, wszystko do ostatniej rzeczy, bo rodzina wiedziała o zabawce tatusia/wujka. Nie ma k***a miejsca na żadną litość. I co najlepsze, te k***y, tych j***nych bandytów wspierały siły tureckie będące w nato. Dzisiaj erdogan domaga się uznania kurdów za terrorystów by jego siły mogły właśnie tak traktować ludzi jak ten oprawca tę biedną dziewczynę. Duda ma spotkać się z erdoganem, jeśli będą uściski z tym j***nym zbrodniarzem, tureckim hitlerkiem, to niech duda zmywa się z pałacu, zresztą obojętne czy będzie się umizgiwał do erdogana czy nie, wcześniej umizgiwał się do żydów, którzy przeprowadzają czystki etniczne palestyńczyków i okrcieństwo z jakim to robią, skala ochydnej zbrodni jest zatrważająca. Nie przeszkadza to dudzie kłaniać się przed eskimosami.

PaVV

2019-12-03, 16:41
Taki wpływ miał na nią, że kolejny raz postanowiła się położyć xD

cola1111

2019-12-03, 16:45
No a na końcu ukamienowali tą laskę? Bo przecież w islamie za cudzołóstwo się kamienuje?

Paladin

2019-12-03, 17:56
Z marzeń i dziedzictwa to Greta została pozbawiona a ona.

ZgRyZ

2019-12-03, 20:19
dostała tam to, po co pojechała, uciekając od rodziny i tłumaczy się teraz zdziczała k***a. a musiała tak śpiewać jak papuga jej podpowiedziała, aby nie być odpowiedzialną za wspomaganie k***ich synów, kozojebców.