18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Offroadowy alfabet - Edytka

tomek1491 • 2015-11-10, 20:04
wiadomo co by robił, to samo co z panią z "mowie inaczej"


mozool

2015-11-11, 07:32
chyba się zakochałem..

albazsanagycjib

2015-11-11, 07:38
Nie no, jak tam powyżej napisano pasja itd. super, ale sam filmik lipny, koncepcja oklepana do bólu - dać skąpo odzianą laskę, którą każdy będzie oglądał, a nie słuchał. Równie dobrze mogła pieprzyć o smażeniu frytek czy szydełkowaniu, nikt by nie zauważył.

Wolę polonistkę.

nightclaw

2015-11-11, 08:40
prowler napisał/a:

słodka jest


mozool napisał/a:

chyba się zakochałem..



mnie ch*j strzela jak cos takiego czytam. Pierdzielone Weebo zakochali sie w lasce z internetu. jedynym powodem dla ktorego daja ja do tej "zacnej" producji jest fakt ze paly wam lataja jak ruski wentylator. nikt by w to nie wszedl jakby sredytki nie bylo na miniaturce.

Ja znam takie edytki. jest bardziej jak ich maskotka ewentualnie r*chadlo. zadaj jej jakies pytanie techniczne apropo tematu zobaczymy czy odpowie.

daroooooooo

2015-11-11, 09:53
Zwalilbym ja w cycki ale realnie zwale se konia:)

kokosss

2015-11-11, 10:33
haha, jakie ciśnienie o "niszczenie" tego lasu :D
Dzisiaj, przejdź się na spacerek. A już wystrzeliwania sprzętu w kosmos nie chce mi się dementować. ch*j, ktoś ma fun ty masz hejt.
Jesteś jak ten biedny Janusz https://www.youtube.com/watch?v=700fSrmOZ2Y
Oddoj mi trawe!
Jeszcze ta mała szkodliwość czynu takiej hecy.

bit123

2015-11-11, 10:35
Odnosze dziwne wrazenie ze ta Pani probuje zrobic sobie fejm na cyckach

Hvsarz

2015-11-11, 10:44
Jerba napisał/a:

@up
opuść sferę marzeń i idź se zwal pedale


Albo ja czegoś nie rozumiem albo masz jakieś upośledzenie umysłowe. Jeśli koleś się ślini na widok laski, to jak można go określić mianem "pedała"? oO

prego1

2015-11-11, 11:09
Śliczna dziewczyna w pasją do samochodow.

Cahir091

2015-11-11, 11:16
Oj biedne pedałki... Zawsze jak ktoś wrzuci coś o swojej pasji to się dosrewacie. Nie wiem jak to może się nie podobać "facetom", no chyba że wam żal dupę ściska że was nie stać. Dziewczyna występuje w tym programie od dawien dawna i bardzo mi się to podoba, ma swój samochód i aktywnie uczestniczy w życiu offroadowym.
Dziewczyna założyła top i spodenki bo było bardzo gorąco- dz**ka...
Crosy swoją drogą ale terenówki prawie zawsze spotykają się na zlotach i rajdach, wszystko legalnie więc proszę się odpie**olić że trawe niszczo.
Czy to jeszcze sadistic czy już kwejk?

makabrax

2015-11-11, 11:28
@Cahir091
bo nie każdy jest ćwierćinteligentem? nie każdemu musi się podobać rozpie**alanie lasów i miejsc bytowania zwierząt, przecież k***a w co drugiej "terenówce" płyny i oleje leją się litrami bo przecież skoro kupił to do jazdy w terenie to ch*j go stan techniczny tego szrota

Wykalaczek

2015-11-11, 11:37
Poj***ne hobbby taplanie się w błocie... a laska słaba ale wam wystarcza cycki pokazac :D

kdvhkm

2015-11-11, 13:15
Pobierał bym ją jak imigrant zasiłek :)

garota

2015-11-11, 13:33
Przyczepcie duże cycki byle dupie i sadole się jarają. Ta panna jest co najmniej mocno przeciętna.

Cahir091

2015-11-11, 13:41
@Makabrax
Dlaczego osoba która jeździ na zloty, prywatne imprezy i zawody jest według ciebie ćwierć inteligentem? Oni nie rozpie**alają miejsc bytowania zwierząt, jeżdżą po specjalnych torach na których zwierząt nie ma, no chyba że wrzucasz wszystkich do jednego wora, jeśli tak to nie mamy o czym gadać