18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Odzyskaj swój umysł

Bankracy • 2014-04-16, 07:49
Film z polskimi napisami, krótki i treściwy, zapraszam do oglądania :)


di...........os

2014-04-16, 13:18
phalaphael napisał/a:

@up: Jak już jakimś cudem wyprowadzisz się od rodziców, zrozumiesz że aby żyć trzeba zapie**alać "u zyda" na chleb i wódkę.
I choćbyś obejrzał 1000 filmów o kreatywności i odrzuceniu wyścigu szczurów, świata nie zmienisz, a wygląda on tak że z "kreatywności" i całego tego górnolotnego pie**olenia to się może utrzymać 0,002% populacji. Reszta musi ryć w gównie jak jej możni zagraja inaczej pójdzie na bruk i zdechnie pod mostem. Smutne ale prawdziwe.




Trzeba zapie**alać u żyda... To podejście niewolnika. Zresztą... Powoli dochodzę do przekonania, że im ktoś głośniej krzyczy o swojej złej sytuacji materialnej i niemocy, tym większą jest niezdarą. Bo 99% narzeka na brak perspektyw siedząc wygodnie przed telewizorem. 1% z kolei, nie mając nic, wybija się. To nie jest tak, wbrew waszemu przekonaniu, że oni podpisali pakt z diabłem: oni k***a próbowali, a nie tylko darli japę na forum! Macie w możności jedynie zmienienie siebie, świata już nie! Więc skupcie się na swoich możliwościach, nie na cudzie!!!


Poza tym... Mój przyjaciel był w stanie przeżyć za 800 zł miesięcznie przez pół na niepłatnym urlopie, żeby pograć sobie na gitarze basowej, którą właśnie sobie sprezentował (takiej ciężko wypracowanej, za 8 kafli :) ). To nie jest tak, że wy wszyscy jesteście do czegoś przymuszani: wy sami na sobie wymuszacie!

jatutylkopacze napisał/a:

Po co się wpie**ala? Niech żyje koleś swoim światem jak dziecko kwiat. Ja przykładowo, żeby zarabiać pieniądze, MUSZĘ być na bieżąco z informacjami ze świata, za to mogę potem robić rzeczy, które on pokazuje. Za co skoczę ze spadochronem? Za przyjaciół? Mam nie oglądać telewizji np bo to mnie zgubi? ch*j mu do tego co robię...



Z ciekawości - czym się zajmujesz?

ganja125

2014-04-16, 13:22
powinno leciec zamiast reklam w tv

defcon1

2014-04-16, 14:23
To może w ogóle zrezygnujmy z technologii i wróćmy do grzebania pędraków z ziemi i mieszkania w szałasie, przecież wtedy wszyscy byli tacy unikatowi, nikt nie dyktował mody, każdy pracował tyle, by się w miarę najeść i mieć spokój.

Catacombe

2014-04-16, 14:29
Koleś mówi o tym że media mówią nam jak mamy żyć, mówi że to złe. Wiec jednocześnie sam zmusza innych do tego żeby żyli tak jak on mówi. I gdzie niby ta wolność?

Patrysio

2014-04-16, 15:07
No


to tera idę na jointa :D

Kain_93

2014-04-16, 15:09
supergrzybo1 napisał/a:

''O k***a, ma rację!'' - powiedziało 100% widzów tego filmiku, po czym 99,99% pójdzie się zalogować na fejsbuka, oglądać ''Taniec z gwiazdami'' albo ''Ekipę z Warszawy'', czytać ''50 Twarzy Greya'' i ogólnie nurzać się w całym mainstreamowym gównie popijając to Fasbergiem.



Co jak co ale to piwo jest dobre przecież mimo, że jest z biedronki. Więc o co ci chodzi ? :/

FaustPL

2014-04-16, 15:41
hipsterskie gówno

pr...........as

2014-04-16, 16:20
konsymenty j***ne :)

Perhydrol

2014-04-16, 16:22
Diux napisał/a:

Co to za muzyczka w tle? :D


Czy jest dla ciebie problemem jedno kliknięcie? Zlituj się człowieku..

Paniczyk

2014-04-16, 16:23
No i chłop mimo, że mówi z sensem (choć trzeba trochę z dystansem do tego podejść, jak do wszystkiego) to użytkownicy Sadistica zj***li go na centy "bo ćpun", "bo hipster", "bo mówi mądrzej ode mnie to ch*j mu w jedzenie", a jak ktoś jeszcze pisze, że telewizja nie ogłupia to już w ogóle pytań brak.

zwierzak30

2014-04-16, 16:59
To co?? Wszystkie publiczne media mam rzucić?? Nawet REDTUBE ??