18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Odyniec!

~_Yarko_ • 2020-05-06, 14:18
Uciekajmy do domu!


To chyba naganiacze, bo jeśli myśliwi ... to wstyd.

aradd

2020-05-06, 14:21
Widać tę sprawność i tężyznę fizyczną. Z taką gracją wskakiwali na te drzewa, że pewnie ten dzik padł - ze śmiechu.

SupremeLeader

2020-05-06, 14:23
Rozbawił mnie ten co prawie wlazł kabanowi na grzbiet.

nwonigers

2020-05-06, 14:45
widac ze to jakies smietniki, a nie zawodowcy.

poligon6

2020-05-06, 14:48
Nie ma nic piekniejszego niż dzik zagryzany zywcem przez psy.

Tylko mysliwi to jakies cioty, powinni mies jakas lance, tak jak kiedys polowało się na dziki i przebic dzika owa lancą.

Sadolowe p*zdeczki uprzedzam, wilki też zagryzają dzika żywcem, tylko nie ma kto go dobic.

szoopyoku

2020-05-06, 15:11
Dziki są poj***ne. Ludzie jak widać też. I tak mi się przypomniała piosenka:
"A na drzewach zamiast liści będą wisieć...."

DRIZZLERE17

2020-05-06, 15:14
Wystawić tego dzika 1 na 1 albo nawet 1 na 2 z którymś z tych pchlorzy, ciekawe czy też będą takie "odważne".

michal_rrrrr

2020-05-06, 15:53
Tak, to są naganiacze. Kolega poligon6 widocznie swinki na obiad zagryza, ale ja się nie czepiam. A pies kontra dzik 1 na 1 wcale nie kończy się ucieczka, czy śmiercią psa. Po to psy są szkolone. Douczcie się trochę

rayner1790

2020-05-06, 16:42
poligon6 napisał/a:

Nie ma nic piekniejszego niż dzik zagryzany zywcem przez psy.
Tylko mysliwi to jakies cioty, powinni mies jakas lance, tak jak kiedys polowało się na dziki i przebic dzika owa lancą.
Sadolowe p*zdeczki uprzedzam, wilki też zagryzają dzika żywcem, tylko nie ma kto go dobic.



zeby na ciebie polowanie urzadzali psami
jak nie potrafisz rozroznic gowna (nawet nie polowania) od poprostu opie**alania obiadu przez wilczka to jesteś tak głupi jak każdy sądzi

poligon6

2020-05-06, 16:48
rayner1790 napisał/a:

zeby na ciebie polowanie urzadzali psami
jak nie potrafisz rozroznic gowna (nawet nie polowania) od poprostu opie**alania obiadu przez wilczka to jesteś tak głupi jak każdy sądzi



Rozumiem wilczek podchodzi i bezbolesnie zabija dzika, no i ten obiadek, ja pie**ole. jak w przedszkolu.

rayner1790

2020-05-06, 17:39
poligon6 napisał/a:

Rozumiem wilczek podchodzi i bezbolesnie zabija dzika, no i ten obiadek, ja pie**ole. jak w przedszkolu.

\


j***ny durniu, jesli nie potrafisz wyciagnac sedna mojej wypowiedzi którym jest to, że zwierze zabija moze i bolesnie ale po to zeby sie najesc, a nie dla uciechy
to ch*j ci w dupe
i tak ch*j ci w dupe


poligon6

2020-05-06, 17:50
rayner1790 napisał/a:

\
j***ny durniu, jesli nie potrafisz wyciagnac sedna mojej wypowiedzi którym jest to, że zwierze zabija moze i bolesnie ale po to zeby sie najesc, a nie dla uciechy
to ch*j ci w dupe
i tak ch*j ci w dupe



Nie ujadaj p*zdeczko człowiek zabija dzika też by go zjeść i przy okazji regulować jego populacje. Co do przyjemności wilczki jedzac obiadek z dzika też się cieszą.

Biancaaaa

2020-05-06, 19:04
Polowanie dla Zysku czy Przyjemności to Pedalstwo a wszyscy Myśliwi To h*j i Ciota

ProVVe

2020-05-06, 19:12
poligon6 napisał/a:

Nie ujadaj p*zdeczko człowiek zabija dzika też by go zjeść i przy okazji regulować jego populacje. Co do przyjemności wilczki jedzac obiadek z dzika też się cieszą.



Nie we wszystkim masz rację. Ludzie są p*zdami obecnie bo zabijają teraz dla podniesienia swojego sp***olonego ego. Dla żarcia i skóry proszę bardzo jedziemy polować... Aleeeee znam paru "myśliwych" k***a... Grube, spasione, zapite kabany, które nie potrafią przejść spacerem dwóch kilometrów bo się uduszą. Nie szanuje słabych ludzi, którzy nawet nie swoja praca, czy pomysłem chcą coś słabszego zabić... A jeszcze regulować to sobie mogą spodnie na piździe... Przyroda potrafi sama dobrze sie regulować. Ubili prawie całą populację bobrów, wydrążyli dziury w górach i zamiast powodzi mamy susze. Bóbr na ten przykład zaraz po człowieku jest zwierzęciem o największym wpływie na otoczenie. Dzięki temu gryzoniowi mieliśmy spore zasoby wody (teraz trwa przywracanie gatunku). Moga śmiało kasować gatunki inwazyjne te małoku*asiarskie cwe*. Najlepiej powinno się zrobić prywatny biznes jakies "safari łowieckie". Zakaz polowania w lasach tylko jesli ktoś chce otworzyć taki biznes na prywatnej przestrzeni droga wolna. Hodowla stworzeń we własnym zakresie od gatunków chronionych po zwykłe prosiaki i sobie odpłatnie jedź zabijać. Są fermy krokodyli na skóry to nie wiem gdzie kłopot. Mogą jechac też na świniobicie na wieś... Niech dadzą rolnikowi 100zł za możliwosć oddania strzału w łeb prosiaka i zaraz na kiełby